Még 82 nap a kezdésig

 

Új sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

82 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 82. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

A 82. helyen draftolt játékosok csapata:

Kjell Dahlin (1981, Montreal) – Adam Henrique (2008, New Jersey) – Brian Gionta (1998, New Jersey)
Bob Joyce (1984, Boston) – Nick Shore (2011, Los Angeles) – Trent Klatt (1989, Washington)
Jeff Teal (1980, Montrael) – Bernie MacNeil (1970, Detroit) – Andy Rymsha (1987, St. Louis)
Jason Clark (2010, NY Islanders) – Carter Verhaeghe (2013, Toronto) – Pat Daley (1979, Winnipeg)

Bill Houlder (1985, Washington) – Jay Harrison (2001, Toronto)
Daniel Rahimi (2006, Vancouver) – Phil Oreskovic (2005, Toronto)
Szergej Ogorodnyikov (2004, NY Islanders) – Steve Cheredaryk (1994, Winnipeg)

Randy Ireland (1978, Buffalo)
Ryan Munce (2003, Los Angeles)

82nd draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 1-9VÉGE
U20 19:00 MACDHK 4-1VÉGE
február 20., szerda
U20 13:45 UTEDAB 5-2VÉGE
U18 15:30 DHKAVS 3-4 BVÉGE
U18 16:00 MISOKR 4-5 BVÉGE
ELA 17:50 VC2GYE 2-5VÉGE
U18 18:20 KMHETO 2-5VÉGE
ELA 18:40 HKBTIT 3-5VÉGE
ELA 18:40 VASDAB 5-2VÉGE
U18 19:15 UTEFTC 8-0VÉGE
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 3-1VÉGE
U18 17:25 UTEMIS INFO
ELF 17:30 BRAFTC 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO INFO
ELF 19:00 DEBUTE 2-3ÉLŐ
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
február 23., szombat
U20   VSVAVS 
U18 12:30 KACMAC 
U18 13:30 AVSRBS 
U18 15:15 DABFTC 
EL 17:30 SCCFTC 
U18 17:30 VASVIC 
U18 18:00 MISSPG 
U18 18:15 VSVKMH 
február 24., vasárnap
U20   VSVUTE 
U20 12:05 DHKMAC 
U20 14:15 KMMEAS 
EBEL 16:00 RBSAVS 
EXL 17:00 DTRMIS 
EXL 17:00 MACDTV 
U20 17:30 HDJAVS 
Partnerünk