Még 85 nap a kezdésig

 

Új sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük a draftpozíciók számával.

85 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 85. helyen választottak és abból összeállítottunk egy komplett csapatot. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. A visszaszámolás október 7-ig, az 2015/16-os NHL-szezon startjáig tart.

85. helyen draftolt játékosok csapata

Johan Garpenlov (1986, Detroit) – Peter McNab (1972, Buffalo) – Ken Houston (1973, Atlanta)
Cody Eakin (2009, Washington) – Brandon McMillan (2008, Anaheim)- Arto Javanainen (1984, Pittsburgh)
Ramzi Abid (2000, Arizona) – Warren Holmes (1977, Los Angeles)- Tomas Forslund (1988, Calgary)
Tom Sestito (2006, Columbus) – Cole Cassels (2013, Vancouver) – Petr Mika (1997, NY Islanders)

Szergej Zubov (1990, NY Rangers) – Aaron Johnson (2000, Columbus)
Alexandre Picard (2003, Philadelphia) – Peter Smrek (1999, St. Louis)
Matt Grzelcyk (2012, Boston) – Jeff Serowik (1985, Toronto)

Ben Bishop (2005, St.Louis)
Chris Terreri (1983, New Jersey)

draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 1-9VÉGE
U20 19:00 MACDHK 4-1VÉGE
február 20., szerda
U20 13:45 UTEDAB 5-2VÉGE
U18 15:30 DHKAVS 3-4 BVÉGE
U18 16:00 MISOKR 4-5 BVÉGE
ELA 17:50 VC2GYE 2-5VÉGE
U18 18:20 KMHETO 2-5VÉGE
ELA 18:40 HKBTIT 3-5VÉGE
ELA 18:40 VASDAB 5-2VÉGE
U18 19:15 UTEFTC 8-0VÉGE
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 3-1VÉGE
U18 17:25 UTEMIS INFO
ELF 17:30 BRAFTC 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO INFO
ELF 19:00 DEBUTE 4-3ÉLŐ
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
február 23., szombat
U20   VSVAVS 
U18 12:30 KACMAC 
U18 13:30 AVSRBS 
U18 15:15 DABFTC 
EL 17:30 SCCFTC 
U18 17:30 VASVIC 
U18 18:00 MISSPG 
U18 18:15 VSVKMH 
február 24., vasárnap
U20   VSVUTE 
U20 12:05 DHKMAC 
U20 14:15 KMMEAS 
EBEL 16:00 RBSAVS 
EXL 17:00 DTRMIS 
EXL 17:00 MACDTV 
U20 17:30 HDJAVS 
Partnerünk