Még 85 nap a kezdésig

 

Új sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük a draftpozíciók számával.

85 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 85. helyen választottak és abból összeállítottunk egy komplett csapatot. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. A visszaszámolás október 7-ig, az 2015/16-os NHL-szezon startjáig tart.

85. helyen draftolt játékosok csapata

Johan Garpenlov (1986, Detroit) – Peter McNab (1972, Buffalo) – Ken Houston (1973, Atlanta)
Cody Eakin (2009, Washington) – Brandon McMillan (2008, Anaheim)- Arto Javanainen (1984, Pittsburgh)
Ramzi Abid (2000, Arizona) – Warren Holmes (1977, Los Angeles)- Tomas Forslund (1988, Calgary)
Tom Sestito (2006, Columbus) – Cole Cassels (2013, Vancouver) – Petr Mika (1997, NY Islanders)

Szergej Zubov (1990, NY Rangers) – Aaron Johnson (2000, Columbus)
Alexandre Picard (2003, Philadelphia) – Peter Smrek (1999, St. Louis)
Matt Grzelcyk (2012, Boston) – Jeff Serowik (1985, Toronto)

Ben Bishop (2005, St.Louis)
Chris Terreri (1983, New Jersey)

draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk