Még 85 nap a kezdésig

 

Új sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük a draftpozíciók számával.

85 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 85. helyen választottak és abból összeállítottunk egy komplett csapatot. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. A visszaszámolás október 7-ig, az 2015/16-os NHL-szezon startjáig tart.

85. helyen draftolt játékosok csapata

Johan Garpenlov (1986, Detroit) – Peter McNab (1972, Buffalo) – Ken Houston (1973, Atlanta)
Cody Eakin (2009, Washington) – Brandon McMillan (2008, Anaheim)- Arto Javanainen (1984, Pittsburgh)
Ramzi Abid (2000, Arizona) – Warren Holmes (1977, Los Angeles)- Tomas Forslund (1988, Calgary)
Tom Sestito (2006, Columbus) – Cole Cassels (2013, Vancouver) – Petr Mika (1997, NY Islanders)

Szergej Zubov (1990, NY Rangers) – Aaron Johnson (2000, Columbus)
Alexandre Picard (2003, Philadelphia) – Peter Smrek (1999, St. Louis)
Matt Grzelcyk (2012, Boston) – Jeff Serowik (1985, Toronto)

Ben Bishop (2005, St.Louis)
Chris Terreri (1983, New Jersey)

draft

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 2-1VÉGE
U20 14:30 MACVAS 4-1VÉGE
EL 16:00 BRATIT 6-4VÉGE
EXL 17:00 KOSMIS 4-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2UTE 2-4VÉGE
KK 18:00 RITMAC 4-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 2-4VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 1-3VÉGE
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC 3-0VÉGE
    • M4 SPORT
október 23., kedd
EXL 18:00 ZVOMIS 
október 24., szerda
U20 15:50 PEFDHK 
EXL 19:00 MACDTR 
október 25., csütörtök
U20   KMMETO 
U18 15:50 PEFDAB 
U18 18:00 ZEGOHA 
U20 18:00 MACSAP 
EL 18:30 TITBRA 
Partnerünk