Még 86 nap a kezdésig

 

Új sorozatot indítunk október 7-ig az 2015/16-os NHL szezon startjáig.

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük a draft pozíciók számával. 86 nappal a nyitány előtt megmutatjuk kik voltak a legjobb játékosok akiket a 86. helyen választottak és abból összeállítottunk egy komplett csapatot. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta.

86. helyen draftolt játékosok csapata

Stan Jonathan (1975, Boston) – Jon Morris (1984, New Jersey) – Petr Klima (1983, Detroit)
Gino Odjick (1990, Vancouver) – Bud Holloway (2006, Los Angeles) – Blair MacDonald (1973, Los Angeles)
Josh Leivo (2011, Toronto) – Yanick Lehoux (2006, Los Angeles) – Mark Reeds (1979, St.Louis)
John Lammers (2004, Dallas) – Steve Gotaas (1985, Pittsburgh) – Sven Andrighetto (2013, Montreal)

Brad Shaw (1982, Detroit) – Larry Trader (1981, Detroit)
Aris Brimanis (1991, Philadelphia) – Kevin Dean (1987, New Jersey)
Len Esau (1988, Toronto) – Jim Nahrgang (1971, Detroit)

Sebastien Caron (1999, Pittsburgh)
Josh Unice (2007, Chicago)

draft

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 2-1VÉGE
U20 14:30 MACVAS 4-1VÉGE
EL 16:00 BRATIT 6-4VÉGE
EXL 17:00 KOSMIS 4-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2UTE 2-4VÉGE
KK 18:00 RITMAC 4-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 2-4VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 1-3VÉGE
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC 3-0VÉGE
    • M4 SPORT
október 23., kedd
EXL 18:00 ZVOMIS 2-1 HVÉGE
október 24., szerda
U20 15:50 PEFDHK 
EXL 19:00 MACDTR 
október 25., csütörtök
U20   KMMETO 
U18 15:50 PEFDAB 
U18 18:00 ZEGOHA 
U20 18:00 MACSAP 
EL 18:30 TITBRA 
Partnerünk