Öt felkészülési mérkőzést tervez az UTE

   

A lila-fehérek szlovákiai túrán vesznek részt.

Az UTE a hivatalos honlapján megjelenti információk szerint augusztus 20-án lép először jégre Gyetván, majd egy nappal később Zsolnán játszik. Augusztus 27-én Pöstyénben, 28-án pedig Érsekújváron meccselnek a lila-fehérek, szeptember 1-jén pedig a Fehérvár MOL Liga-csapata ellen játszanak, utóbbi mérkőzésen helyszíne még ismeretlen.

A MOL Liga-csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat)

augusztus 20.
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva)

augusztus 21.
19:30 EVL Landshut (GER-2.)–Fehérvár AV19 (Landshut)
MsHK Zilina (SVK)–UTE (Zsolna)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár AV19 (Straubing)

augusztus 25.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 27.
SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén)

augusztus 28.
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
Miskolci Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)

szeptember 1.
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
UTE–Fehérvár (?)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
HC46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolci Jegesmedvék (Bártfa)

szeptember 8.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK ÉLŐ
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
U14 18:40 UTEAVS 
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
NŐI 15:40 HUNSVK 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk