Argentína?Magyarország 4-3

A magyar inline-válogatott 20 másodperccel a rendes játékidő vége előtt még vezetett, ám végül hosszabbításban vereséget szenvedett.

Magyarország Mach Márton révén megszerezte a vezetést a 4. percben, amit Revák továbbnövelt. A második játékrész 1-1 gólt hozott, magyar részről Kiss Ákos talált be. A harmadik negyed magyar emberelőnnyel kezdődött, ám a 29. percben Vadra visszaállította az egygólos különbséget. A véghajrában kettős emberelőnybe került Argentína, a kapust is lehozta bő egy perccel a vége előtt, ami eredményre vezetett, 20 másodperccel a dudaszó előtt Bustos kicsikarta a hosszabbítást. A túlóra a 2. perc végén dőlt el, amikor Vadra belőtte az argentinok 4-3-as győzelmet jelentő gólját.

Ettől függetlenül megmaradt az esélyünk a csoport második helyére, ehhez nem kell más, mint hogy az esti mérkőzésen az eddig hibátlan Ausztrália legyőzze Horvátországot. Ebben az esetben Ausztria vár ránk a szünnapot követően, csütörtökön a negyeddöntőben.