Straubingba megy a Volán, Bártfára a Miskolc

 

Öt mérkőzés ismert eddig a MOL Liga csapatai, illetve a Fehérvár EBEL-keret felkészülési programjából.

A Fehérvár németországi túrája újabb meccsel bővült, a másodosztályú Landshutról már írtunk, de újdonság, hogy a DEL-induló Straubing otthonában augusztus 23-án mérkőzik meg Rob Pallin csapata. Az UTE augusztus végén Érsekújvárra látogat, a Miskolc pedig oda-vissza megmérkőzik a szlovák másodosztály egyik élcsapatával, a HC 46 Bardejovval. Az alábbi összefoglalásban a MOL Ligából átmenetileg távozó HC Nové Zámky meccsei is szerepelnek.

Felkészülési mérkőzések:

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ-1) (Érsekújvár)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2)–HC Nové Zámky (Nagyszombat)

augusztus 20.
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK-1) (Érsekújvár)

augusztus 21.
19:30 EVL Landshut (DEL-2)–Fehérvár AV19 (Landshut)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (DEL)–Fehérvár AV19 (Straubing)

augusztus 25.
18:00 HK 36 Skalica (SVK-1)–HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 28.
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
? Miskolci Jegesmedvék–HC 46 Bardejov (SVK-2) (Miskolc)

szeptember 1.
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piest’any (SVK-1) (Érsekújvár)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2) (Érsekújvár)
? HC 46 Bardejov (SVK-2)–Miskolci Jegesmedvék (Bártfa)

szeptember 8.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK-1)–HC Nové Zámky (Pöstyén)

A teljes európai felhozatalról itt találnak gyűjtést.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., kedd
UPV 18:00 H17H16 0-5VÉGE
VÁL 19:00 HUNKOR 2-1 HVÉGE
EBEL 19:15 AVSHCB 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 1
BL 20:00 RBMDIF 
    • SPORT 2
december 11., szerda
EIHC 16:00 FRAJPN 4-2VÉGE
UPV 18:00 H16H17 4-3 HVÉGE
EIHC 19:30 UKRBLR 1-4VÉGE
december 12., csütörtök
NŐI 12:30 HUNCZE 1-4VÉGE
UPV 13:45 H17H16 2-3 BVÉGE
EIHC 16:00 BLRKOR 6-5 HVÉGE
NU18 19:00 HUNPOL 4-3VÉGE
U18 19:00 HUNDEN 7-3VÉGE
VB20 19:00 HUNUKR 5-1VÉGE
EIHC 19:30 HUNJPN 1-2VÉGE
december 13., péntek
NŐI 12:30 HUNFRA 2-1VÉGE
EIHC 16:00 KORUKR 4-2VÉGE
NU18 19:00 HUNCZE 6-4VÉGE
U18 19:00 HUNNOR 5-1VÉGE
EBEL 19:15 DECAVS 2-6VÉGE
EIHC 19:30 HUNFRA 2-5VÉGE
december 14., szombat
VB20 12:00 HUNEST 
EIHC 12:30 UKRHUN 
U18 14:00 HUNSVK 
NU18 15:30 HUNSVK 
EIHC 16:00 KORJPN 
EIHC 19:30 BLRFRA 
december 15., vasárnap
NŐI   HUN
VB20 15:30 HUNPOL 
EBEL 16:00 RBSAVS 
Partnerünk