Straubingba megy a Volán, Bártfára a Miskolc

 

Öt mérkőzés ismert eddig a MOL Liga csapatai, illetve a Fehérvár EBEL-keret felkészülési programjából.

A Fehérvár németországi túrája újabb meccsel bővült, a másodosztályú Landshutról már írtunk, de újdonság, hogy a DEL-induló Straubing otthonában augusztus 23-án mérkőzik meg Rob Pallin csapata. Az UTE augusztus végén Érsekújvárra látogat, a Miskolc pedig oda-vissza megmérkőzik a szlovák másodosztály egyik élcsapatával, a HC 46 Bardejovval. Az alábbi összefoglalásban a MOL Ligából átmenetileg távozó HC Nové Zámky meccsei is szerepelnek.

Felkészülési mérkőzések:

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ-1) (Érsekújvár)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2)–HC Nové Zámky (Nagyszombat)

augusztus 20.
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK-1) (Érsekújvár)

augusztus 21.
19:30 EVL Landshut (DEL-2)–Fehérvár AV19 (Landshut)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (DEL)–Fehérvár AV19 (Straubing)

augusztus 25.
18:00 HK 36 Skalica (SVK-1)–HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 28.
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
? Miskolci Jegesmedvék–HC 46 Bardejov (SVK-2) (Miskolc)

szeptember 1.
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piest’any (SVK-1) (Érsekújvár)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2) (Érsekújvár)
? HC 46 Bardejov (SVK-2)–Miskolci Jegesmedvék (Bártfa)

szeptember 8.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK-1)–HC Nové Zámky (Pöstyén)

A teljes európai felhozatalról itt találnak gyűjtést.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 23., hétfő
VB 15:20 KAZITA 5-2VÉGE
VB 15:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 AUTGBR 5-3VÉGE
VB 19:20 CANDEN 2-3VÉGE
    • SPORT 2
május 24., kedd
VB 11:20 GERSUI 3-4 BVÉGE
VB 11:20 SWELAT 1-0VÉGE
VB 15:20 SVKDEN 7-1VÉGE
VB 15:20 USANOR 4-2VÉGE
VB 19:20 CANFRA 7-1VÉGE
VB 19:20 FINCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
május 26., csütörtök
VB 15:20 GERCZE 1-4VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 SWECAN 3-4 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 19:20 FINSVK 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 SUIUSA 0-3VÉGE
    • SPORT 2 (21:45)
május 28., szombat
VB 13:20 FINUSA 4-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 17:20 CANCZE 6-1VÉGE
    • SPORT 2
május 29., vasárnap
VB 14:20 USACZE 4-8VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINCAN 4-3 HVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum