Straubingba megy a Volán, Bártfára a Miskolc

 

Öt mérkőzés ismert eddig a MOL Liga csapatai, illetve a Fehérvár EBEL-keret felkészülési programjából.

A Fehérvár németországi túrája újabb meccsel bővült, a másodosztályú Landshutról már írtunk, de újdonság, hogy a DEL-induló Straubing otthonában augusztus 23-án mérkőzik meg Rob Pallin csapata. Az UTE augusztus végén Érsekújvárra látogat, a Miskolc pedig oda-vissza megmérkőzik a szlovák másodosztály egyik élcsapatával, a HC 46 Bardejovval. Az alábbi összefoglalásban a MOL Ligából átmenetileg távozó HC Nové Zámky meccsei is szerepelnek.

Felkészülési mérkőzések:

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ-1) (Érsekújvár)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2)–HC Nové Zámky (Nagyszombat)

augusztus 20.
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK-1) (Érsekújvár)

augusztus 21.
19:30 EVL Landshut (DEL-2)–Fehérvár AV19 (Landshut)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (DEL)–Fehérvár AV19 (Straubing)

augusztus 25.
18:00 HK 36 Skalica (SVK-1)–HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 28.
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
? Miskolci Jegesmedvék–HC 46 Bardejov (SVK-2) (Miskolc)

szeptember 1.
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piest’any (SVK-1) (Érsekújvár)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2) (Érsekújvár)
? HC 46 Bardejov (SVK-2)–Miskolci Jegesmedvék (Bártfa)

szeptember 8.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK-1)–HC Nové Zámky (Pöstyén)

A teljes európai felhozatalról itt találnak gyűjtést.

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 30., csütörtök
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
U14 18:40 UTEAVS 
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
NŐI 15:40 HUNSVK 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk