Orosz csapat nyerte a litván bajnokságot

 

De csak földrajzi okok miatt. És megírjuk az összes bajnokcsapat nevét.

Az eurohockey.com összeszedte a világban regnáló jégkorongos bajnokcsapatokat, a döntők veszteseit, a kupagyőzteseket és a pontkirályokat.

Aki a teljes listára kíváncsi, az alábbi linken megtalálja, mi a 2015-ös bajnokokat listázzuk.

Ausztria (EBEL) Red Bull Salzburg
Bahrein Bahrain Sharks
Belgium Phantoms Antwerp
Bosznia-Hercegovina Blue Bulls Sarajevo
Bulgária CSZKA Szófia
Csehország Verva Litvínov
Dánia SönderjyskE Vojens
Dél-Korea (Egyetemi Liga) Korea University
Egyesült Arab Emírségek Dubai Oilers
Észtország Kalev-Valk Tartu
Fehéroroszország Sahtyor Szoligorszk
Finnország Karpat Oulu
Franciaország Les Rapaces de Gap
Fülöp-szigetek OMNI Hockey
Grúzia Mimino Batumi
Hollandia Tilburg Trappers
Hongkong Tycoons Hong Kong
Horvátország Medvescak Zagreb II
Izland SA Akureyri
Izrael Rishon Les-Zion Ice Devils
Japán (Ázsia Liga) Nikko Ice Bucks
Kanada (Allan Cup) South East Prairie Thunder
Katar CNAQ Breakers
Kazahsztán Jertisz Pavlodar
Kína Qiqihar
Lengyelország GKS Tychy
Lettország Mogo Riga
Litvánia Gyelovaja Rusz Kalinyingrad (RUS)
Macedónia Metalurg Skopje
Magyarország (MOL Liga) Miskolci Jegesmedvék
Malajzia Rocktape Wildcats
Mexikó Leones Leon
Mongólia Xasiin Xulguud
Nagy-Britannia Coventry Blaze
Németország Adler Mannheim
Norvégia Stavanger Oilers
Olaszország Asiago Hockey
Oroszország (KHL) SZKA Szentpétervár
Románia Dunarea Galati
Skócia Kirkcaldy Kestrels
Spanyolország CH Jaca
Svájc Davos
Svédország Vaxjö Lakers
Szerbia Partizan Beograd
Szingapúr SEB
Szlovákia Kosice
Szlovénia HDD Jesenice
Tajvan Black Bears
Törökország Zeytinburnu Istanbul
Ukrajna ATEK Kijev
USA (NCAA) Providence College

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 1-9VÉGE
U20 19:00 MACDHK 4-1VÉGE
február 20., szerda
U20 13:45 UTEDAB 5-2VÉGE
U18 15:30 DHKAVS 3-4 BVÉGE
U18 16:00 MISOKR 4-5 BVÉGE
ELA 17:50 VC2GYE 2-5VÉGE
U18 18:20 KMHETO 2-5VÉGE
ELA 18:40 HKBTIT 3-5VÉGE
ELA 18:40 VASDAB 5-2VÉGE
U18 19:15 UTEFTC 8-0VÉGE
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 3-1VÉGE
U18 17:25 UTEMIS INFO
ELF 17:30 BRAFTC 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO INFO
ELF 19:00 DEBUTE 2-3ÉLŐ
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
február 23., szombat
U20   VSVAVS 
U18 12:30 KACMAC 
U18 13:30 AVSRBS 
U18 15:15 DABFTC 
EL 17:30 SCCFTC 
U18 17:30 VASVIC 
U18 18:00 MISSPG 
U18 18:15 VSVKMH 
február 24., vasárnap
U20   VSVUTE 
U20 12:05 DHKMAC 
U20 14:15 KMMEAS 
EBEL 16:00 RBSAVS 
EXL 17:00 DTRMIS 
EXL 17:00 MACDTV 
U20 17:30 HDJAVS 
Partnerünk