Orosz csapat nyerte a litván bajnokságot

 

De csak földrajzi okok miatt. És megírjuk az összes bajnokcsapat nevét.

Az eurohockey.com összeszedte a világban regnáló jégkorongos bajnokcsapatokat, a döntők veszteseit, a kupagyőzteseket és a pontkirályokat.

Aki a teljes listára kíváncsi, az alábbi linken megtalálja, mi a 2015-ös bajnokokat listázzuk.

Ausztria (EBEL) Red Bull Salzburg
Bahrein Bahrain Sharks
Belgium Phantoms Antwerp
Bosznia-Hercegovina Blue Bulls Sarajevo
Bulgária CSZKA Szófia
Csehország Verva Litvínov
Dánia SönderjyskE Vojens
Dél-Korea (Egyetemi Liga) Korea University
Egyesült Arab Emírségek Dubai Oilers
Észtország Kalev-Valk Tartu
Fehéroroszország Sahtyor Szoligorszk
Finnország Karpat Oulu
Franciaország Les Rapaces de Gap
Fülöp-szigetek OMNI Hockey
Grúzia Mimino Batumi
Hollandia Tilburg Trappers
Hongkong Tycoons Hong Kong
Horvátország Medvescak Zagreb II
Izland SA Akureyri
Izrael Rishon Les-Zion Ice Devils
Japán (Ázsia Liga) Nikko Ice Bucks
Kanada (Allan Cup) South East Prairie Thunder
Katar CNAQ Breakers
Kazahsztán Jertisz Pavlodar
Kína Qiqihar
Lengyelország GKS Tychy
Lettország Mogo Riga
Litvánia Gyelovaja Rusz Kalinyingrad (RUS)
Macedónia Metalurg Skopje
Magyarország (MOL Liga) Miskolci Jegesmedvék
Malajzia Rocktape Wildcats
Mexikó Leones Leon
Mongólia Xasiin Xulguud
Nagy-Britannia Coventry Blaze
Németország Adler Mannheim
Norvégia Stavanger Oilers
Olaszország Asiago Hockey
Oroszország (KHL) SZKA Szentpétervár
Románia Dunarea Galati
Skócia Kirkcaldy Kestrels
Spanyolország CH Jaca
Svájc Davos
Svédország Vaxjö Lakers
Szerbia Partizan Beograd
Szingapúr SEB
Szlovákia Kosice
Szlovénia HDD Jesenice
Tajvan Black Bears
Törökország Zeytinburnu Istanbul
Ukrajna ATEK Kijev
USA (NCAA) Providence College

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk