Orosz csapat nyerte a litván bajnokságot

 

De csak földrajzi okok miatt. És megírjuk az összes bajnokcsapat nevét.

Az eurohockey.com összeszedte a világban regnáló jégkorongos bajnokcsapatokat, a döntők veszteseit, a kupagyőzteseket és a pontkirályokat.

Aki a teljes listára kíváncsi, az alábbi linken megtalálja, mi a 2015-ös bajnokokat listázzuk.

Ausztria (EBEL) Red Bull Salzburg
Bahrein Bahrain Sharks
Belgium Phantoms Antwerp
Bosznia-Hercegovina Blue Bulls Sarajevo
Bulgária CSZKA Szófia
Csehország Verva Litvínov
Dánia SönderjyskE Vojens
Dél-Korea (Egyetemi Liga) Korea University
Egyesült Arab Emírségek Dubai Oilers
Észtország Kalev-Valk Tartu
Fehéroroszország Sahtyor Szoligorszk
Finnország Karpat Oulu
Franciaország Les Rapaces de Gap
Fülöp-szigetek OMNI Hockey
Grúzia Mimino Batumi
Hollandia Tilburg Trappers
Hongkong Tycoons Hong Kong
Horvátország Medvescak Zagreb II
Izland SA Akureyri
Izrael Rishon Les-Zion Ice Devils
Japán (Ázsia Liga) Nikko Ice Bucks
Kanada (Allan Cup) South East Prairie Thunder
Katar CNAQ Breakers
Kazahsztán Jertisz Pavlodar
Kína Qiqihar
Lengyelország GKS Tychy
Lettország Mogo Riga
Litvánia Gyelovaja Rusz Kalinyingrad (RUS)
Macedónia Metalurg Skopje
Magyarország (MOL Liga) Miskolci Jegesmedvék
Malajzia Rocktape Wildcats
Mexikó Leones Leon
Mongólia Xasiin Xulguud
Nagy-Britannia Coventry Blaze
Németország Adler Mannheim
Norvégia Stavanger Oilers
Olaszország Asiago Hockey
Oroszország (KHL) SZKA Szentpétervár
Románia Dunarea Galati
Skócia Kirkcaldy Kestrels
Spanyolország CH Jaca
Svájc Davos
Svédország Vaxjö Lakers
Szerbia Partizan Beograd
Szingapúr SEB
Szlovákia Kosice
Szlovénia HDD Jesenice
Tajvan Black Bears
Törökország Zeytinburnu Istanbul
Ukrajna ATEK Kijev
USA (NCAA) Providence College

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk