Orosz csapat nyerte a litván bajnokságot

 

De csak földrajzi okok miatt. És megírjuk az összes bajnokcsapat nevét.

Az eurohockey.com összeszedte a világban regnáló jégkorongos bajnokcsapatokat, a döntők veszteseit, a kupagyőzteseket és a pontkirályokat.

Aki a teljes listára kíváncsi, az alábbi linken megtalálja, mi a 2015-ös bajnokokat listázzuk.

Ausztria (EBEL) Red Bull Salzburg
Bahrein Bahrain Sharks
Belgium Phantoms Antwerp
Bosznia-Hercegovina Blue Bulls Sarajevo
Bulgária CSZKA Szófia
Csehország Verva Litvínov
Dánia SönderjyskE Vojens
Dél-Korea (Egyetemi Liga) Korea University
Egyesült Arab Emírségek Dubai Oilers
Észtország Kalev-Valk Tartu
Fehéroroszország Sahtyor Szoligorszk
Finnország Karpat Oulu
Franciaország Les Rapaces de Gap
Fülöp-szigetek OMNI Hockey
Grúzia Mimino Batumi
Hollandia Tilburg Trappers
Hongkong Tycoons Hong Kong
Horvátország Medvescak Zagreb II
Izland SA Akureyri
Izrael Rishon Les-Zion Ice Devils
Japán (Ázsia Liga) Nikko Ice Bucks
Kanada (Allan Cup) South East Prairie Thunder
Katar CNAQ Breakers
Kazahsztán Jertisz Pavlodar
Kína Qiqihar
Lengyelország GKS Tychy
Lettország Mogo Riga
Litvánia Gyelovaja Rusz Kalinyingrad (RUS)
Macedónia Metalurg Skopje
Magyarország (MOL Liga) Miskolci Jegesmedvék
Malajzia Rocktape Wildcats
Mexikó Leones Leon
Mongólia Xasiin Xulguud
Nagy-Britannia Coventry Blaze
Németország Adler Mannheim
Norvégia Stavanger Oilers
Olaszország Asiago Hockey
Oroszország (KHL) SZKA Szentpétervár
Románia Dunarea Galati
Skócia Kirkcaldy Kestrels
Spanyolország CH Jaca
Svájc Davos
Svédország Vaxjö Lakers
Szerbia Partizan Beograd
Szingapúr SEB
Szlovákia Kosice
Szlovénia HDD Jesenice
Tajvan Black Bears
Törökország Zeytinburnu Istanbul
Ukrajna ATEK Kijev
USA (NCAA) Providence College

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT ÉLŐ
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk