Majoross Gergely a MAC vezetőedzője

   

A MOL Liga-újonc egy MOL Liga-győztes szakemberrel kötött szerződést.

Csütörtökön hivatalossá vált, Majoross Gergely irányítja a MAC Budapest felnőtt csapatát a 2015/16-os szezonban. A Miskolcról érkező tréner korábban három éven át már szerepet vállalt a kék-sárgáknál, amikor a klub serdülő, ifjúsági és junior együttesénél is dolgozott.

Majoross Miskolc 2014_15

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

Játékosmozgások a MOL Ligában a 2015/16-os szezon előtt:

Ahogy mindig jelezni szoktuk, ha valahonnan még nincs publikus információ, amit feltüntethetünk a táblázatban, az nem azt jelenti, hogy annál a klubnál nem történik semmi. Igyekszünk minden klubtól minél több információt begyűjteni a következő napokban is, de nyilvánvalóan tárgyalási időszakban csak a már aláírt szerződések után nyilatkoznak a csapatok, pletykákkal pedig továbbra sem foglalkozunk. Az alábbi gyűjtés folyamatosan frissül. A maradt, érkezett, távozott mezőbe csak a klubok által megerősített információk kerülnek.

NZA mez

HC Nové Zámky:

Maradt:
Albín Podstavek (CZE)
Lubomir Hurtaj (vezetőedző)
Erik Caladi
Martin Frolík
Marek Dubec
Pavel Krajcovic
Martin Dubec
Martin Baron
Jakub Hrudík
Robert Brandis
Andrej Duris
Patrik Korytko
Ondrej Stefanka
Matus Púchovsky
Boris Rejzek
Andrej Sucharda
Martin Král
Peter Klobucnik
Lukás Tábi

Tárgyalás alatt:

Érkezett:

Távozott:
Lukas Cikánek (CZE) (K, HC Kladno, CZE-2.)
Marek Uram (Liptovsky Mikulás, SVK-2.)

BRA mez

ASC Corona Brassó:

Maradt:
Mihály Árpád
Zsók Levente

Tárgyalás alatt:
Roberto Gliga

Érkezett:
Bíró Ottó (HSC Csíkszereda)
Bíró Gergő (HSC Csíkszereda)
Bíró Mátyás (HSC Csíkszereda)
Tranca Dániel (HSC Csíkszereda)

Távozott:
Antal Zsombor (HSC)
Bálint Zsolt
Patrik Polc (SVK)
Richard Filip (SVK)
Juhamatti Hietamaki (FIN)
Jaroslav Obsut (SVK)
Peter Klouda (SVK)
Martin Saluga (SVK)

DAB mez

Dunaújvárosi Acélbikák:

Maradt:
Hajek Márk

Dörök Bence
Hruby Gellért
Léránt René
Mestyán István

Magosi Erik
Peterdi Imre
Szepessy Bálint
Szepessy Máté

Tárgyalás alatt:

Érkezett:
Duschek Dávid (Miskolc)
Borbás Gergely (Tisza Volán, SRB-1.)
Dorner Benjámin (KMH, OB III.)
Ódry Tamás (Tisza Volán, SRB-1.)
Sijka Dusan (Debrecen)

Távozott:
Marc Lefebvre (CAN) vezetőedző (Dundee Stars, GBR-1.)
Gröschl Tamás (UTE)
Galanisz Nikandrosz (Miskolc)
Pavuk Attila (Miskolc)
Somogyi Balázs (Miskolc)
Szappanos Dávid (MAC)
Pozsgai Tamás (MAC)

MIS mez

Miskolci Jegesmedvék:

Maradt:
Keegan Dansereau
Kalvin Sagert
Gőz Balázs
Vojtkó Mátyás
Hajós Roland
Tóth Adrián
Láda Balázs
Miskolczi Márk
Jesse Dudas
Popovics Patrik
Ritó László
Szilágyi Levente

Tárgyalás alatt:

Érkezett:
Galanisz Nikandrosz (DAB)
Pavuk Attila (DAB)
Somogyi Balázs (DAB)
Jon Booras (USA) (Tulsa Oilesr, ECHL)
Justin Cseter (Huntsville Havoc, SPHL)
Mayer Péter (vezetőedző, eddig szakmai igazgató volt)
Mark Guggenberger (USA) (Fort Wayne Komets, ECHL)

Távozott:
Conor O'Donnell (CAN) (Lyon, FRA-1.)
Duschek Dávid (DAB)
Majoross Gergely (vezetőedző, MAC)
Bálizs Bence (MAC)
Nagy Krisztián (MAC)

HSC mez

HSC Csíkszereda:

Maradt:
Ruczuj Gellért
Ilyés Norbert

Bors Huba
Gecse Hugó
Salló Alpár
Papp Szabolcs

Bíró Tamás
Farkas Tamás
Geréb István
Mihály Ede
Moldován Ervin
Molnár Zoltán
Molnár Zsombor
Rokaly Norbert

Tárgyalás alatt:
Nagy István

Érkezett:
Sofron Ádám (Fehérvár-U20)
Okos Csanád (Debrecen)
Onodi Ottó (Dunarea Galati)
Antal Zsombor (Brassó)
Martin Raitums (LAT) (EHC Lustenau, AUT-2.)

Távozott:
Bíró Ottó (HSC Csíkszereda)
Bíró Gergő (HSC Csíkszereda)
Bíró Mátyás (HSC Csíkszereda)
Tranca Dániel (HSC Csíkszereda)

FTC mez 3

Ferencváros:

Maradt:

Tárgyalás alatt:

Érkezett:
Greg Lindqvist (SWE, vezetőedző)

Távozott:
Kiss Ákos (UTE)
Hegyi Ádám (UTE)

UTE mez

UTE:

Maradt:
Pleszkán József
Ales Sila (SLO)
Szabó Gergely

Garbacz Ádám
Hodos Detre
Kiss Dániel
Victor Axelsson Lindgren (SWE)
Pichler Ádám
Sommer Tamás
Zalavári Bence

Csányi Karol
Dömötör Róbert
Egyed Márk
Teemu Elomo (FIN)
Gágyor Péter
Jozef Mihálik (SVK)
Szűcs István
Turbucz Martin
Virág Tamás

Szilassy Zoltán vezetőedző

Tárgyalás alatt:
Miroslav Durák (SVK)

Érkezett:
Nemes Benjámin (Fehérvár, EBEL)
Kiss Ákos (FTC)
Hegyi Ádám (FTC)
Gröschl Tamás (Dab.Docler)

Távozott:
Jussi Tapio (FIN) (CS, Nowy Targ, POL-1.)
Ágoston Olivér ?
Maklári Erik visszavonult
Hegyi Ádám Zoltán (Fehérvár, MOL Liga)

DHK mez

Debreceni HK:

Maradt:
Berta Ákos
Ladányi Balázs
Vaszjunyin Artyom

Tárgyalás alatt:

Érkezett:

Távozott:
Okos Csanád (HSC)
Jevgenyij Muhin vezetőedző (Avangard Omszk, KHL)
Sijka Dusan (DAB)

A Fehérvár AV19 hokicsapat csapatfotózása.

Fehérvár AV19:

Maradt:
Frank Banham
Andrew Sarauer
Kevin Wehrs (USA)
Hetényi Zoltán
Rajna Miklós
Varga Arnold
Kovács Csaba
Arany Máté
Hamvai Szilárd
Kocsis Ferenc
Korbuly Gergely
Kornakker Dániel
Pillók Martin
Reisz Áron
Reiter Attila
Sárpátki Tamás
Szabó Dániel
Szabó Krisztián
Szaller Márk
Vincze Péter

Tárgyalás alatt:

Nagy Gergő

Érkezett:
Chris Francis (CAN) (Alaska Aces, ECHL) 3 hónapos próbajáték
Chris Bodo (CAN) (Mercyhurst University, NCAA) MOL Liga-kerethez
Brance Orban (CAN) (Kallinge/Ronneby, SWE-3.) MOL Liga-kerethez
Judd Blackwater (CAN) (Ontario Reign, ECHL)
Hegyi Ádám Zoltán (UTE) MOL Liga-kerethez

Távozott:
Christian Engstrand (SWE) (Blues, FIN-1.)
Michael Boivin (CAN)
Johan Ejdepalm (SWE)
Brandon Marino (USA)
Magosi Bálint (Briancon, FRA-1.)
Nemes Benjámin (UTE)
Tokaji Viktor (MAC)

MAC mez

MAC Budapest:

Maradt:
Arany Gergely
Terbócs István

Tárgyalás alatt:

Érkezett:
Bálizs Bence (Miskolc)
Nagy Krisztián (Miskolc)
Szappanos Dávid (DAB)
Pozsgai Tamás (DAB)
Tokaji Viktor (Fehérvár, EBEL)
Majoross Gergely (vezetőedző, Miskolc)

Távozott:

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 2-1VÉGE
U20 14:30 MACVAS 4-1VÉGE
EL 16:00 BRATIT 6-4VÉGE
EXL 17:00 KOSMIS 4-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2UTE 2-4VÉGE
KK 18:00 RITMAC 4-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 2-4VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 1-3VÉGE
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC 3-0VÉGE
    • M4 SPORT
október 23., kedd
EXL 18:00 ZVOMIS 2-1 HVÉGE
október 24., szerda
U20 15:50 PEFDHK 
EXL 19:00 MACDTR 
október 25., csütörtök
U20   KMMETO 
U18 15:50 PEFDAB 
U18 18:00 ZEGOHA 
U20 18:00 MACSAP 
EL 18:30 TITBRA 
Partnerünk