Tokaji Viktor távozik a Volántól

   

Nyolc szezon után eligazol Székesfehérvárról minden idők egyik legjobb magyar hátvédje, aki dunaújvárosiként is megkapta a C betűt a nagy riválisnál.

A 38 éves Tokaji Viktor nem a magyar EBEL-csapatban folytatja pályafutását, jelentette be a klub hivatalos honlapja. Ez a lépés nem teljesen váratlan, az utóbbi időben többször is komoly sérülés hátráltatta játékát, mindkét vállát műtötték, legutóbb pedig a lábával voltak gondok, így a szezon végét kihagyta, lemaradt a világbajnokságról is, erre 21 év alatt másodszor volt példa. Összesen 356 EBEL-mérkőzésen állt a Volán rendelkezésére, ezzel a harmadik az örökranglistán, Kovács Csaba vezet 423-mal.

Sokszoros magyar bajnok és válogatott, a szapporói védelem utolsó aktív tagja.

Hetényi Zoltán, Benk András és Kovács Csaba maradt a magyar EBEL-szereplést kezdő 2007/08-as játékoskeretből, közülük csak Benk és Kovács játszotta végig Fehérváron a nyolc szezont.

Tokaji AVS

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 4-1VÉGE
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS INFO
U18 17:30 AVSOKW 
EL 18:00 UTEDEB INFO
EXL 18:00 DTVMAC INFO
EXL 18:00 MISDTR INFO
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 INFO
U18 18:30 ETOMAC INFO
EL 18:40 HKBFTC INFO
EL 18:40 VASDAB INFO
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 
U18 15:50 PEFFTC 
U18 18:00 DABZEG 
U20 18:00 MACUTE 
U20 19:45 ZNOETO 
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 GYEHKB 
EL 17:50 VC2SCC 
EXL 18:00 MACMIS 
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 
U20 18:30 ETOMIS 
EL 19:30 DEBDAB 
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk