Három horvát csapat Szlovéniában?

 

A siol.net portál értesülése szerint a szlovén szövetség már rá is bólintott arra az elképzelésre.

Ezek szerint három horvát csapat is részt vehet a szlovén bajnokságban. A szlovén és horvát felnőtt csapatok régóta anyagi gondokkal küzdenek, az elmúlt két évben három szlovén csapat is lemorzsolódott az INL-ből, a horvátok pedig évek óta csak a maguk 18 fordulós bajnokságában tudták versenyeztetni csapataikat.

A közös bajnokság a kis távolság miatt teljesen kézenfekvő ötlet, így mindkét országban több meccshez jutnak a játékosok és a csapatok. A szlovén tervek szerint a 3 megmaradt INL-csapat később kapcsolódik be a pontvadászatba, az EBEL-résztvevő Olimpija pedig a rájátszásnál lép színre.

Ezen kívül a szlovénok úgy döntöttek, meg akarják rendezni a szlovén kupát és a szuperkupát is, mindkét elképzelést támogatták a csapatok, beleértve a legzsúfoltabb naptárral rendelkező Olimpiját is.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 4-1VÉGE
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 
U18 15:50 PEFFTC 
U18 18:00 DABZEG 
U20 18:00 MACUTE 
U20 19:45 ZNOETO 
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 GYEHKB 
EL 17:50 VC2SCC 
EXL 18:00 MACMIS 
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 
U20 18:30 ETOMIS 
EL 19:30 DEBDAB 
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk