Zsergyev Szocsiba igazolt

 

A Medvescak Zagreb volt a legaktívabb az elmúlt napokban a KHL-piacokon.

Nyikolaj Zsergyev sok helyen megfordult az elmúlt években, a legutóbbi szezont a Dinamo Moszkvánál töltötte, de nem marasztalták. A 30 éves csatárra lecsapott a Szocsi, a fekete-tengeri csapat egy évre szóló szerződést írt alá vele. Akárcsak Zsergyev, Ivan Kaszutyin is folytatja a vándorlást, a 28 éves kapus számára a Lada 2010 óta a 8. KHL-csapat.

A Traktor kanadai csatárt igazolt, Alexandre Bolduc 2008 és 2015 között csak 65 NHL-meccset játszott, főleg az AHL-ben számítottak rá, a legutóbbi szezonban a Portland Pirates csapatkapitányaként házi pontkirály volt, ám az Arizona Coyotes csak 3 meccsen számolt vele. Kristian Kudroc a legutóbbi szezont teljes egészében kihagyta egy súlyos sérülés miatt, ősztől viszont a Metallurg Novokuznyeckben visszatér a jégre.

A Medvescak Zagreb 4 játékos érkezését jelentette be. Ahogyan ígérték, fiatal orosz játékosok is érkeztek a 23 éves Artyom Pugolovkin és a 22 éves Jevgenyij Nyikiforov személyében, előbbi 3, utóbbi 14 KHL-mérkőzést játszott eleddig. Hozzájuk képest sokkal komolyabb név a Dinamo Moszkvával kétszeres Gagarin Kupa-győztes Marek Kvapil és a legutóbbi szezonban a Hradec Královében pont per meccs átlagot teljesítő Tomás Mertl.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk