Jövő vasárnap rendezik az asztalihoki Magyar Kupát

   

Egy nappal előtte pedig az amatőröké a főszerep a Bodicsek Klubban.

Május 30-án újra várja az asztalihoki iránt érdeklődőket a Bodicsek Klub. A szombati verseny kiírását alant láthatják, míg a nyílt vb-kvalifikációs verseny, a 2015-ös Magyar Kupa kiírását itt.

Amatőr Magyar Kupa:

Rendező: Bodicsek Klub és JKB.hu

Cél: A sportág népszerűsítése, játéklehetőség biztosítása az érdeklődőknek.

A verseny ideje: 2015. május 30. szombat, 10:30 óra

Helyszín: Bodicsek Klub, 1064 Bp., Rózsa utca 92., a ház bejáratától balra eső zöld fémajtó

A program:
Gyülekezés, nevezés: 10:00
Sorsolás: 10:15
A mérkőzések kezdete: 10:30
Késést nem méltányolunk.
A döntő kezdete: legkésőbb 14 óra

Nevezési díj: 1000 Ft
Díjazás: kupa, érem a legjobbaknak, oklevél
Kategóriák: amatőr egyéni

Nevezés módja: Előzetes regisztráció 2015. május 28. éjfélig, név, életkor és elérhetőségi mód megadásával (telefon, mobil, vagy email), emailben a bodicsekklub@gmail.com címre. (A biztonság kedvéért jelöljék meg az amatőrök, hogy az Amatőr Magyar Kupára jelentkeznek.). Mindenki nevezhet, aki 10-nél kevesebb nemzeti ranglista versenyen indult, és még nem szerepelt világversenyen.

A lebonyolítás rendje: 8-10 asztalon, a résztvevők számától függően előselejtezővel, teljes körmérkőzéssel vagy csoportmérkőzések utáni rájátszással. A pontos mérkőzésbeosztást a nevezések után a helyszínen közöljük.

Szabályok: A mérkőzések a Stiga hivatalos pályáján és szabályai szerint zajlanak, főbírói felügyelettel, játékidő 1X5 perc meccsenként, futóórával.

Információ: Bobák László (mobil: +36-30-992-4336, email: bodicsekklub@gmail.com )

asztalihoki

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
március 15., péntek
EBEL 19:15 RBSAVS 3-2 HVÉGE
március 16., szombat
EL 18:30 DEBFTC 0-3VÉGE
március 17., vasárnap
U20 12:30 AVSVIC 4-0VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-6VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 SCCUTE 4-1VÉGE
EXL 18:00 ZVOMAC 3-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 1-4VÉGE
március 18., hétfő
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
március 19., kedd
KHL 17:30 DMOCSZ 
    • SPORT 2
U20 18:30 AVSMAC 
U20 18:40 UTEETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
március 20., szerda
KHL 17:30 AVGBAA 
    • SPORT 2
EL 18:30 UTESCC 
március 21., csütörtök
U18 19:00 FTCKMH 
Partnerünk