Jövő vasárnap rendezik az asztalihoki Magyar Kupát

   

Egy nappal előtte pedig az amatőröké a főszerep a Bodicsek Klubban.

Május 30-án újra várja az asztalihoki iránt érdeklődőket a Bodicsek Klub. A szombati verseny kiírását alant láthatják, míg a nyílt vb-kvalifikációs verseny, a 2015-ös Magyar Kupa kiírását itt.

Amatőr Magyar Kupa:

Rendező: Bodicsek Klub és JKB.hu

Cél: A sportág népszerűsítése, játéklehetőség biztosítása az érdeklődőknek.

A verseny ideje: 2015. május 30. szombat, 10:30 óra

Helyszín: Bodicsek Klub, 1064 Bp., Rózsa utca 92., a ház bejáratától balra eső zöld fémajtó

A program:
Gyülekezés, nevezés: 10:00
Sorsolás: 10:15
A mérkőzések kezdete: 10:30
Késést nem méltányolunk.
A döntő kezdete: legkésőbb 14 óra

Nevezési díj: 1000 Ft
Díjazás: kupa, érem a legjobbaknak, oklevél
Kategóriák: amatőr egyéni

Nevezés módja: Előzetes regisztráció 2015. május 28. éjfélig, név, életkor és elérhetőségi mód megadásával (telefon, mobil, vagy email), emailben a bodicsekklub@gmail.com címre. (A biztonság kedvéért jelöljék meg az amatőrök, hogy az Amatőr Magyar Kupára jelentkeznek.). Mindenki nevezhet, aki 10-nél kevesebb nemzeti ranglista versenyen indult, és még nem szerepelt világversenyen.

A lebonyolítás rendje: 8-10 asztalon, a résztvevők számától függően előselejtezővel, teljes körmérkőzéssel vagy csoportmérkőzések utáni rájátszással. A pontos mérkőzésbeosztást a nevezések után a helyszínen közöljük.

Szabályok: A mérkőzések a Stiga hivatalos pályáján és szabályai szerint zajlanak, főbírói felügyelettel, játékidő 1X5 perc meccsenként, futóórával.

Információ: Bobák László (mobil: +36-30-992-4336, email: bodicsekklub@gmail.com )

asztalihoki

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk