Radulov a KHL-alapszakasz MVP-je

 

Csütörtökön hivatalosan is lezárták az orosz bázisú liga 2014/15-ös szezonját.

A szezonzáró gálán nem meglepő módon a SZKA söpörte be a legtöbb díjat, szám szerint 11-et. A szentpéterváriakon kívül a CSZKA-nak sem lehetett oka panaszra, 7 díj köthető hozzá. A legjobb edzőnek járó díjat az idei évben Viktor Tyihonov-díjra keresztelték.

Kontinens Kupa (alapszakaszgyőztes): CSZKA Moszkva

Pontkirály: Alekszandr Radulov (CSZKA, 24+47 pont)

Alapszakasz-MVP: Alekszandr Radulov (CSZKA)

Gókirály: Steve Moses (Jokerit, 36 gól)

Legeredményesebb hátvéd: Kirill Kolcov (Szalavat Julajev, 18+30 pont)

Legjobb támadósor: Brandon Bochenski, Dustin Boyd, Nigel Dawes (Barisz, 62 gól)

Másodperc-díj (leggyorsabb és legkésőbbi gól): Jimmie Eriksson (SZKA, 7. másodperc) és Roman Ljubimov (CSZKA, 101:39)

Úriember a jégen-díj: Viktor Antyipin (Metallurg Magnyitogorszk) és Jevgenyij Dadonov (SZKA)

Iron Man-díj: Makszim Jakucenya (Metallurg Magnyitogorszk, 3 szezon alatt 213 mérkőzés)

Vlagyimir Piszkunov-díj (legjobb menedzser): Rusztem Kasapov (Ak Barsz)

Andrej Zimin-díj (legjobb csapatorvos): Jegor Kozlov (SZKA)

Jégkoronghűség-díj: Vjacseszlav Kozlov (Atlant)

Legjobb nézőszám-díj: Dinamo Minszk (14181 néző)

Keleti főcsoport-győztes: Ak Barsz

Nyugati főcsoport-győztes: SZKA

Vszevolod Bobrov-díj (legtöbb lőtt gól): SZKA (274 gól)

Viktor Tyihonov-díj (legjobb edző): Vjacseszlav Bikov (SZKA)

Legjobb kapus: Mikko Koskinen (SZKA)

Legtöbbet fejlődött játékos: Artyemij Panarin (SZKA)

Valentin Szics-díj (legjobb klubvezető): Roman Rotenberg (SZKA)

Alekszej Cserepanov-díj (legjobb újonc): Makszim Vlagyimirovics Mamin (CSZKA)

Andrej Sztarovojtov-díj (legjobb játékvezető): Alekszej Anyiszimov

Arany Sisak-díj (All Star-csapat): Anders Nilsson (Ak Barsz) – Nyikita Zajcev (CSZKA), Makszim Csugyinov (SZKA) –  Alekszandr Radulov (CSZKA), Steve Moses (Jokerit), Artyemij Panarin (SZKA)

khlzaras

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20   HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk