Radulov a KHL-alapszakasz MVP-je

 

Csütörtökön hivatalosan is lezárták az orosz bázisú liga 2014/15-ös szezonját.

A szezonzáró gálán nem meglepő módon a SZKA söpörte be a legtöbb díjat, szám szerint 11-et. A szentpéterváriakon kívül a CSZKA-nak sem lehetett oka panaszra, 7 díj köthető hozzá. A legjobb edzőnek járó díjat az idei évben Viktor Tyihonov-díjra keresztelték.

Kontinens Kupa (alapszakaszgyőztes): CSZKA Moszkva

Pontkirály: Alekszandr Radulov (CSZKA, 24+47 pont)

Alapszakasz-MVP: Alekszandr Radulov (CSZKA)

Gókirály: Steve Moses (Jokerit, 36 gól)

Legeredményesebb hátvéd: Kirill Kolcov (Szalavat Julajev, 18+30 pont)

Legjobb támadósor: Brandon Bochenski, Dustin Boyd, Nigel Dawes (Barisz, 62 gól)

Másodperc-díj (leggyorsabb és legkésőbbi gól): Jimmie Eriksson (SZKA, 7. másodperc) és Roman Ljubimov (CSZKA, 101:39)

Úriember a jégen-díj: Viktor Antyipin (Metallurg Magnyitogorszk) és Jevgenyij Dadonov (SZKA)

Iron Man-díj: Makszim Jakucenya (Metallurg Magnyitogorszk, 3 szezon alatt 213 mérkőzés)

Vlagyimir Piszkunov-díj (legjobb menedzser): Rusztem Kasapov (Ak Barsz)

Andrej Zimin-díj (legjobb csapatorvos): Jegor Kozlov (SZKA)

Jégkoronghűség-díj: Vjacseszlav Kozlov (Atlant)

Legjobb nézőszám-díj: Dinamo Minszk (14181 néző)

Keleti főcsoport-győztes: Ak Barsz

Nyugati főcsoport-győztes: SZKA

Vszevolod Bobrov-díj (legtöbb lőtt gól): SZKA (274 gól)

Viktor Tyihonov-díj (legjobb edző): Vjacseszlav Bikov (SZKA)

Legjobb kapus: Mikko Koskinen (SZKA)

Legtöbbet fejlődött játékos: Artyemij Panarin (SZKA)

Valentin Szics-díj (legjobb klubvezető): Roman Rotenberg (SZKA)

Alekszej Cserepanov-díj (legjobb újonc): Makszim Vlagyimirovics Mamin (CSZKA)

Andrej Sztarovojtov-díj (legjobb játékvezető): Alekszej Anyiszimov

Arany Sisak-díj (All Star-csapat): Anders Nilsson (Ak Barsz) – Nyikita Zajcev (CSZKA), Makszim Csugyinov (SZKA) –  Alekszandr Radulov (CSZKA), Steve Moses (Jokerit), Artyemij Panarin (SZKA)

khlzaras

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC INFO
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
ROC 13:10 MISRIT 
április 3., hétfő
VÁL 19:00 HUNSWE 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk