Radulov a KHL-alapszakasz MVP-je

 

Csütörtökön hivatalosan is lezárták az orosz bázisú liga 2014/15-ös szezonját.

A szezonzáró gálán nem meglepő módon a SZKA söpörte be a legtöbb díjat, szám szerint 11-et. A szentpéterváriakon kívül a CSZKA-nak sem lehetett oka panaszra, 7 díj köthető hozzá. A legjobb edzőnek járó díjat az idei évben Viktor Tyihonov-díjra keresztelték.

Kontinens Kupa (alapszakaszgyőztes): CSZKA Moszkva

Pontkirály: Alekszandr Radulov (CSZKA, 24+47 pont)

Alapszakasz-MVP: Alekszandr Radulov (CSZKA)

Gókirály: Steve Moses (Jokerit, 36 gól)

Legeredményesebb hátvéd: Kirill Kolcov (Szalavat Julajev, 18+30 pont)

Legjobb támadósor: Brandon Bochenski, Dustin Boyd, Nigel Dawes (Barisz, 62 gól)

Másodperc-díj (leggyorsabb és legkésőbbi gól): Jimmie Eriksson (SZKA, 7. másodperc) és Roman Ljubimov (CSZKA, 101:39)

Úriember a jégen-díj: Viktor Antyipin (Metallurg Magnyitogorszk) és Jevgenyij Dadonov (SZKA)

Iron Man-díj: Makszim Jakucenya (Metallurg Magnyitogorszk, 3 szezon alatt 213 mérkőzés)

Vlagyimir Piszkunov-díj (legjobb menedzser): Rusztem Kasapov (Ak Barsz)

Andrej Zimin-díj (legjobb csapatorvos): Jegor Kozlov (SZKA)

Jégkoronghűség-díj: Vjacseszlav Kozlov (Atlant)

Legjobb nézőszám-díj: Dinamo Minszk (14181 néző)

Keleti főcsoport-győztes: Ak Barsz

Nyugati főcsoport-győztes: SZKA

Vszevolod Bobrov-díj (legtöbb lőtt gól): SZKA (274 gól)

Viktor Tyihonov-díj (legjobb edző): Vjacseszlav Bikov (SZKA)

Legjobb kapus: Mikko Koskinen (SZKA)

Legtöbbet fejlődött játékos: Artyemij Panarin (SZKA)

Valentin Szics-díj (legjobb klubvezető): Roman Rotenberg (SZKA)

Alekszej Cserepanov-díj (legjobb újonc): Makszim Vlagyimirovics Mamin (CSZKA)

Andrej Sztarovojtov-díj (legjobb játékvezető): Alekszej Anyiszimov

Arany Sisak-díj (All Star-csapat): Anders Nilsson (Ak Barsz) – Nyikita Zajcev (CSZKA), Makszim Csugyinov (SZKA) –  Alekszandr Radulov (CSZKA), Steve Moses (Jokerit), Artyemij Panarin (SZKA)

khlzaras

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk