Szerdán sorsolják a jégkorong-BL csoportjait

 

A CHL 2015/16-os szezonjának 48 csapatát 12 csoportba osztják.

A vb-t kihasználva 2015. május 13-án, 12 órától a prágai O2 Arenában kisorsolják a jégkorong Bajnokok Ligája csoportbeosztását. Alant felsoroljuk az érintett 48 klubot.

A Champions Hockey League 2015/16-os mezőnye:

Ausztria (EBEL): Red Bull Salzburg (A), Vienna Capitals (A), Linz, Klagenfurter AC
Csehország (Extraliga): Bílí Tygrí Liberec (A), CSOB Pojistovná Pardubice (A), Sparta Praha (A), Vítkovice Ostrava (A), Ocelári Trinec, Verva Litvínov
Dánia (Metal Ligaen): SönderyjskE Ishockey
Fehéroroszország (Extraliga): Nyeman Grodno
Finnország (Liiga): IFK Helsinki (A), JYP Jyvaskyla (A), KalPa Kuopio (A), Karpat Oulu (A), Tappara Tampere (A), TPS Turku (A), Lukko Rauma, Blues Espoo
Franciaország (Ligue Magnus): Rapaces de Gap, Bruleurs de Loups de Grenoble
Nagy-Britannia (EIHL): Sheffield Steelers, Braehead Clan
Németország (DEL): Adler Mannheim (A), Eisbaren Berlin (A), ERC Ingolstadt (A), Krefeld Pinguine (A), Red Bull München, Düsseldorfer EG
Norvégia (Get Ligaen): Stavanger Oilers, Storhamar Ishockey
Svájc (NLA): SC Bern (A), Fribourg-Gottéron (A), Zürich Lions (A), EV Zug (A), HC Davos, Genéve-Servette
Svédország (SHL): Djurgarden Stockholm (A), Frölunda Göteborg (A), Farjestad Karlstad (A), HV71 Jönköping (A), Linköpings HC (A), Lulea Hockey (A), Vaxjö Lakers, Skelleftea
Szlovákia (Extraliga): HC Kosice, HK Nitra

Az (A)-val jelölt csapatok alapítótagként, alanyi jogon szerepelnek a CHL-ben.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 14., szombat
NVB 16:30 HUNDEN 3-0VÉGE
VB18 19:00 HUNROM 5-0VÉGE
április 15., vasárnap
VB18 19:00 HUNITA 4-0VÉGE
április 16., hétfő
NU16 11:05 HUNCZE 2-4VÉGE
NU16 16:05 HUNFIN 0-2VÉGE
VÁL 18:00 POLUKR 4-2VÉGE
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 0-4VÉGE
KHL 18:30 CSZAKB 
    • SPORT 2
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk