Szerdán sorsolják a jégkorong-BL csoportjait

 

A CHL 2015/16-os szezonjának 48 csapatát 12 csoportba osztják.

A vb-t kihasználva 2015. május 13-án, 12 órától a prágai O2 Arenában kisorsolják a jégkorong Bajnokok Ligája csoportbeosztását. Alant felsoroljuk az érintett 48 klubot.

A Champions Hockey League 2015/16-os mezőnye:

Ausztria (EBEL): Red Bull Salzburg (A), Vienna Capitals (A), Linz, Klagenfurter AC
Csehország (Extraliga): Bílí Tygrí Liberec (A), CSOB Pojistovná Pardubice (A), Sparta Praha (A), Vítkovice Ostrava (A), Ocelári Trinec, Verva Litvínov
Dánia (Metal Ligaen): SönderyjskE Ishockey
Fehéroroszország (Extraliga): Nyeman Grodno
Finnország (Liiga): IFK Helsinki (A), JYP Jyvaskyla (A), KalPa Kuopio (A), Karpat Oulu (A), Tappara Tampere (A), TPS Turku (A), Lukko Rauma, Blues Espoo
Franciaország (Ligue Magnus): Rapaces de Gap, Bruleurs de Loups de Grenoble
Nagy-Britannia (EIHL): Sheffield Steelers, Braehead Clan
Németország (DEL): Adler Mannheim (A), Eisbaren Berlin (A), ERC Ingolstadt (A), Krefeld Pinguine (A), Red Bull München, Düsseldorfer EG
Norvégia (Get Ligaen): Stavanger Oilers, Storhamar Ishockey
Svájc (NLA): SC Bern (A), Fribourg-Gottéron (A), Zürich Lions (A), EV Zug (A), HC Davos, Genéve-Servette
Svédország (SHL): Djurgarden Stockholm (A), Frölunda Göteborg (A), Farjestad Karlstad (A), HV71 Jönköping (A), Linköpings HC (A), Lulea Hockey (A), Vaxjö Lakers, Skelleftea
Szlovákia (Extraliga): HC Kosice, HK Nitra

Az (A)-val jelölt csapatok alapítótagként, alanyi jogon szerepelnek a CHL-ben.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT INFO
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk