Szerdán sorsolják a jégkorong-BL csoportjait

 

A CHL 2015/16-os szezonjának 48 csapatát 12 csoportba osztják.

A vb-t kihasználva 2015. május 13-án, 12 órától a prágai O2 Arenában kisorsolják a jégkorong Bajnokok Ligája csoportbeosztását. Alant felsoroljuk az érintett 48 klubot.

A Champions Hockey League 2015/16-os mezőnye:

Ausztria (EBEL): Red Bull Salzburg (A), Vienna Capitals (A), Linz, Klagenfurter AC
Csehország (Extraliga): Bílí Tygrí Liberec (A), CSOB Pojistovná Pardubice (A), Sparta Praha (A), Vítkovice Ostrava (A), Ocelári Trinec, Verva Litvínov
Dánia (Metal Ligaen): SönderyjskE Ishockey
Fehéroroszország (Extraliga): Nyeman Grodno
Finnország (Liiga): IFK Helsinki (A), JYP Jyvaskyla (A), KalPa Kuopio (A), Karpat Oulu (A), Tappara Tampere (A), TPS Turku (A), Lukko Rauma, Blues Espoo
Franciaország (Ligue Magnus): Rapaces de Gap, Bruleurs de Loups de Grenoble
Nagy-Britannia (EIHL): Sheffield Steelers, Braehead Clan
Németország (DEL): Adler Mannheim (A), Eisbaren Berlin (A), ERC Ingolstadt (A), Krefeld Pinguine (A), Red Bull München, Düsseldorfer EG
Norvégia (Get Ligaen): Stavanger Oilers, Storhamar Ishockey
Svájc (NLA): SC Bern (A), Fribourg-Gottéron (A), Zürich Lions (A), EV Zug (A), HC Davos, Genéve-Servette
Svédország (SHL): Djurgarden Stockholm (A), Frölunda Göteborg (A), Farjestad Karlstad (A), HV71 Jönköping (A), Linköpings HC (A), Lulea Hockey (A), Vaxjö Lakers, Skelleftea
Szlovákia (Extraliga): HC Kosice, HK Nitra

Az (A)-val jelölt csapatok alapítótagként, alanyi jogon szerepelnek a CHL-ben.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., péntek
VBN18 17:00 HUNAUT 0-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-1 BVÉGE
ROM 17:30 SCCGAL 9-4VÉGE
EL 17:50 VC2TIT 2-5VÉGE
EL 18:00 DABUTE 4-1VÉGE
EL 19:00 MACMIS 4-3 HVÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 7-2VÉGE
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 GALSCC 
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
U20 17:00 MISPEF 
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk