Megvédte bajnoki címét a Karpat

 

A Liiga hétmeccses döntőjében öt mérkőzés végződött túlórában.

Hihetetlenül szoros mérkőzéseket hozott a finn bajnokság döntője. Mindegyik mérkőzésen egygólos siker született, ráadásul a 7 találkozóból 5 hosszabbításban dőlt el. A párharc hetedik összecsapása a 81. percben ért véget, a győztes és bajnoki címet jelentő gólt a 17 éves Sebastian Aho lőtte. A Karpat a 7. Liiga-győzelmét ünnepelhette.

karpat

Első kör
HIFK (7.)–Ilves (10.) 2-0
2-1 2-1 h.
SaiPa (8.)–Assat (9.) 2-0
6-0 2-1 h.
Negyeddöntők
Karpat (1.)–SaiPa (8.) 4-1
4-2 3-5 1-0 5-2 5-1
Tappara (2.)–HIFK (7.) 4-2
4-3 4-3 h. 1-4 1-5 2-1 4-3 h.
Lukko (3.)–KalPa (6.) 4-2
3-0 3-0 3-4 h. 2-4 3-2 2-1
JYP (4.)–Blues (5.) 4-0
3-1 3-0 4-0 7-4
Elődöntők
Karpat (1.)–JYP (4.) 4-3
5-4 4-5 h. 8-3 1-2 h. 4-0 3-4 4-2
Tappara (2.)–Lukko (3.) 4-3
5-2 1-2 h. 1-2 4-5 h. 2-0 3-4 4-2
Döntő
Karpat (1.)–Tappara (2.) 4-3
2-3 h. 3-2 h. 3-2 3-2 h. 3-4 1-2 h. 2-1 h.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP 
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk