36 másodperc hiányzott a Litvínov bajnoki címéhez

 

A Trinec a véghajrában mentette hosszabbításra a mérkőzést, majd nyert.

A cseh bajnoki döntő 5. mérkőzésén úgy lépett jégre a Litvínov idegenben, ha nyer, bajnok. A sárga-feketék a 12. percben Filip Pavlík révén megszerezték a vezetést, sokáig úgy tűnt, nyernek. Nem így történt, 36 másodperccel a rendes játékidő vége előtt Tomás Plíhal egyenlített, majd a gól nélküli hosszabbítás után Vladimír Dravecky győztes büntetőjével nyert a Trinec és 3-2-re módosította az összesített állást.

Első kör
Skoda Plzen (7.)–BK Mladá Boleslav (10.) 1-3
4-5 2-1 2-4 2-4
Vítkovice Steel (8.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.) 1-3
8-2 2-4 3-6 0-5
Negyeddöntők
Ocerári Trinec (1.)–BK Mladá Boleslav (10.) 4-1
2-1 3-2 2-5 2-1 4-3
Verva Litvínov (2.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.)  4-1
4-0 4-1 3-1 2-3 h. 2-1 h.
Kometa Brno (3.)–PSG Zlín (6.) 4-3
2-3 h. 4-2 2-1 3-5 2-1 0-5 5-0
Sparta Praha (4.)–Montfield Hradec Králové (5.) 4-0
3-0 5-3 4-3 4-3
Elődöntők
Ocerári Trinec (1.)–Sparta Praha (4.) 4-2
6-2 5-4 h. 1-4 1-2 h. 3-2 b. 3-2
Verva Litvínov (2.)–Kometa Brno (3.) 4-1
3-2 2-1 3-0 1-4 3-2 h.
Döntő
Ocerári Trinec (1.)–Verva Litvínov (2.) 2-3
1-3 2-3 1-0 0-3 3-2 b. 04.21 04.23

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-1ÉLŐ
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP 
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk