Aranyközelben a SZKA

   

A szentpéterváriak egy győzelemre kerültek a Gagarin Kupa-győzelemtől.

A KHL-döntő 4. mérkőzését nagyon jól kezdte a SZKA. A szentpéterváriak a 38. másodpercben megszerezték a vezetést egy szépen kijátszott akció után. A meccs felénél egyenlített az Ak Barsz, ám a folytatásban egyértelműen a hazaiak játszottak jobban. A végét még szorossá tudták tenni a kazanyiak, de egyenlíteniük nem sikerült. A SZKA összesítésben 3-1-re vezet, vasárnap bajnok lehet Kazanyban.

KHL, 12477 néző.
Koskinen: 93,3% (Jezsov)
K
Nilsson: 87,0% (Garipov)
Belov A., Csugyinov, Kovalcsuk, Martensson, Thoresen
1
Muszin, Pajgin, Burmisztrov, Obuhov, Petrov
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Zaharcsuk, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
Belov Ny., Hafizullin, Burdaszov, Cervenka, Ericsson
3
Gyenyiszov, Medvegyev, Varnakov, Vrána, Gluhov
Jugyin, Ponyikarovszkij, Barabanov, Kablukov, Hohrjakov
4
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Mirnov, Möller
Vjacseszlav Bikov
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:38 SZK Thoresen Kovalcsuk
1-1 30:00 AKB PP Möller Azevedo Nyikulin
2-1 33:36 SZK PP Ericsson Kovalcsuk Koskinen
3-1 40:44 SZK PP Dadonov Kovalcsuk
3-2 59:19 AKB Azevedo Zaharcsuk Lukojanov
23 Kapura lövések száma 30
6 Kiállításpercek 4

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 4-1
3-2 4-0 2-3 3-0 4-2
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
CSZKA Moszkva (1.)–SZKA Szentpétervár (2.) 3-4
3-0 3-2 h. 3-1 1-4 2-6 1-2 h. 2-3

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 4-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 2-0
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 4-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 3-1
Döntő
Ak Barsz Kazany (1.)Szibir Novoszibirszk (2.) 4-1
2-0 2-1 1-2 1-0 h. 1-0 h.

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
Ak Barsz Kazany (kelet, 1.)SZKA Szentpétervár (nyugat, 2.) 1-3
2-4 0-1 2-1 2-3 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE INFO
EL 17:30 GYEHKB INFO
EL 17:50 VC2SCC INFO
EXL 18:00 MACMIS INFO
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 18:30 ETOMIS INFO
EL 19:30 DEBDAB INFO
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk