Szerdán indul a Karpat–Tappara döntő

   

Az alapszakasz két legjobb csapata jutott a Liiga fináléjába.

A finn bajnokság elődöntőjének 7. mérkőzésein a jobb helyen végzett csapat nyert és jutott döntőbe. A Karpat Esa Pirnes duplájának köszönhetően nyert 4-2-re a Lukko ellen, míg a Tappara szintén ilyen arányban diadalmaskodott a JYP-pel szemben. Az ouluiak a 7., a tampereiek a 16. bajnoki címükért küzdenek a fináléban.

A döntő szerdán indul, a JYP–Lukko bronzmeccset pénteken rendezik.

Első kör
HIFK (7.)–Ilves (10.) 2-0
2-1 2-1 h.
SaiPa (8.)–Assat (9.) 2-0
6-0 2-1 h.
Negyeddöntők
Karpat (1.)–SaiPa (8.) 4-1
4-2 3-5 1-0 5-2 5-1
Tappara (2.)–HIFK (7.) 4-2
4-3 4-3 h. 1-4 1-5 2-1 4-3 h.
Lukko (3.)–KalPa (6.) 4-2
3-0 3-0 3-4 h. 2-4 3-2 2-1
JYP (4.)–Blues (5.) 4-0
3-1 3-0 4-0 7-4
Elődöntők
Karpat (1.)–JYP (4.) 4-3
5-4 4-5 h. 8-3 1-2 h. 4-0 3-4 4-2
Tappara (2.)–Lukko (3.) 4-3
5-2 1-2 h. 1-2 4-5 h. 2-0 3-4 4-2
Döntő
Karpat (1.)–Tappara (2.) 0-0
04.15 04.17 04.18 04.20 04.22 04.24 04.25

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SOSKMH 0-8VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0ÉLŐ
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk