Szerdán indul a Karpat–Tappara döntő

   

Az alapszakasz két legjobb csapata jutott a Liiga fináléjába.

A finn bajnokság elődöntőjének 7. mérkőzésein a jobb helyen végzett csapat nyert és jutott döntőbe. A Karpat Esa Pirnes duplájának köszönhetően nyert 4-2-re a Lukko ellen, míg a Tappara szintén ilyen arányban diadalmaskodott a JYP-pel szemben. Az ouluiak a 7., a tampereiek a 16. bajnoki címükért küzdenek a fináléban.

A döntő szerdán indul, a JYP–Lukko bronzmeccset pénteken rendezik.

Első kör
HIFK (7.)–Ilves (10.) 2-0
2-1 2-1 h.
SaiPa (8.)–Assat (9.) 2-0
6-0 2-1 h.
Negyeddöntők
Karpat (1.)–SaiPa (8.) 4-1
4-2 3-5 1-0 5-2 5-1
Tappara (2.)–HIFK (7.) 4-2
4-3 4-3 h. 1-4 1-5 2-1 4-3 h.
Lukko (3.)–KalPa (6.) 4-2
3-0 3-0 3-4 h. 2-4 3-2 2-1
JYP (4.)–Blues (5.) 4-0
3-1 3-0 4-0 7-4
Elődöntők
Karpat (1.)–JYP (4.) 4-3
5-4 4-5 h. 8-3 1-2 h. 4-0 3-4 4-2
Tappara (2.)–Lukko (3.) 4-3
5-2 1-2 h. 1-2 4-5 h. 2-0 3-4 4-2
Döntő
Karpat (1.)–Tappara (2.) 0-0
04.15 04.17 04.18 04.20 04.22 04.24 04.25

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC INFO
U18 16:00 PEFMIS INFO
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk