Másodszorra is nyert idegenben a SZKA

   

Az Ak Barsz mindkét hazai mérkőzését elbukta a KHL-döntőben.

A Gagarin Kupa-döntő második mérkőzésén az Ak Barsz számára volt fontosabb a győzelem, hogy összesítésben egyenlítsenek. A SZKA számára viszont elég volt annyi a sikerhez, hogy a kazanyiak egyszer rosszul cseréljenek, Rukavisnyikov pedig indítsa Burdaszovot, akinek első lövését még védte Nilsson, a kipattanót viszont bevágta éles szögből a szentpétervári csatár. A párharc szerdán Szentpéterváron folytatódik.

KHL, 8285 néző.
Nilsson: 95,0% (Garipov")
K
Koskinen: 100% (Jezsov)
Brookbank, Medvegyev, Varnakov, Vrána, Gluhov
1
Belov A., Belov Ny., Kovalcsuk, Martensson, Thoresen
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Mirnov, Möller
2
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Zaharcsuk, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
3
Rukavisnyikov, Hafizullin, Tyihonov, Cervenka, Ericsson
Muszin, Pajgin, Arhipov, Burmisztrov, Petrov
4
Jugyin, Kablukov, Barabanov, Burdaszov, Ponyikarovszkij
Zinetula Biljaletgyinov
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 19:01 SZK Burdaszov Rukavisnyikov
19 Kapura lövések száma 20
10 Kiállításpercek 8

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)?Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)?Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)?Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)?Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)?Jokerit Helsinki (4.) 4-1
3-2 4-0 2-3 3-0 4-2
SZKA Szentpétervár (2.)?Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
CSZKA Moszkva (1.)?SZKA Szentpétervár (2.) 3-4
3-0 3-2 h. 3-1 1-4 2-6 1-2 h. 2-3

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)?Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)?Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)?Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)?Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)?Avangard Omszk (4.) 4-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 2-0
Szibir Novoszibirszk (2.)?Metallurg Magnyitogorszk (3.) 4-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 3-1
Döntő
Ak Barsz Kazany (1.)?Szibir Novoszibirszk (2.) 4-1
2-0 2-1 1-2 1-0 h. 1-0 h.

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
Ak Barsz Kazany (kelet, 1.)?SZKA Szentpétervár (nyugat, 2.) 0-2
2-4 0-1 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 3., péntek
EL 14:00 FHABJA 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 2-3 BVÉGE
EL 18:30 DEBUTE 4-1VÉGE
EL 18:30 MISFTC 2-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSKAC 3-4VÉGE
február 4., szombat
AL 14:00 SZGWRM TÖRÖLVE
AL 16:00 ASPDBF 6-3VÉGE
AL 19:30 SPCFTC 2-4VÉGE
AL 21:00 IKOETO 5-14VÉGE
február 5., vasárnap
EL 16:00 FHAFTC 1-3VÉGE
EL 17:30 DEBMIS 1-5VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:40 BJAUTE 4-3 HVÉGE
ICEHL 18:00 PUSAVS 0-1 BVÉGE
február 7., kedd
NŐI 20:00 HUNSVK 7-6VÉGE
február 8., szerda
EL 18:00 UTEDAB 1-3VÉGE
EL 18:30 DEBFHA 1-2 HVÉGE
AL 20:00 DBFFTC INFO
február 9., csütörtök
EIHC 13:30 KORHUN 
U18 16:00 ITAHUN 
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
NŐI 20:00 HUNNOR 
AL 20:30 ETOWRM 
február 10., péntek
U18 16:00 SLOHUN 
EIHC 17:30 ITAHUN 
február 11., szombat
EIHC 13:00 SLOHUN 
U18 14:30 FRAHUN 
NŐI 16:30 HUNFRA 
AL 19:00 SPCDBF 
AL 21:00 ETOSZG 
február 12., vasárnap
NŐI 14:30 HUNJPN 
EL 17:00 DABUTE 
EL 17:30 FHADEB 
Partnerünk
Archívum