Másodszorra is nyert idegenben a SZKA

   

Az Ak Barsz mindkét hazai mérkőzését elbukta a KHL-döntőben.

A Gagarin Kupa-döntő második mérkőzésén az Ak Barsz számára volt fontosabb a győzelem, hogy összesítésben egyenlítsenek. A SZKA számára viszont elég volt annyi a sikerhez, hogy a kazanyiak egyszer rosszul cseréljenek, Rukavisnyikov pedig indítsa Burdaszovot, akinek első lövését még védte Nilsson, a kipattanót viszont bevágta éles szögből a szentpétervári csatár. A párharc szerdán Szentpéterváron folytatódik.

KHL, 8285 néző.
Nilsson: 95,0% (Garipov)
K
Koskinen: 100% (Jezsov)
Brookbank, Medvegyev, Varnakov, Vrána, Gluhov
1
Belov A., Belov Ny., Kovalcsuk, Martensson, Thoresen
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Mirnov, Möller
2
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Zaharcsuk, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
3
Rukavisnyikov, Hafizullin, Tyihonov, Cervenka, Ericsson
Muszin, Pajgin, Arhipov, Burmisztrov, Petrov
4
Jugyin, Kablukov, Barabanov, Burdaszov, Ponyikarovszkij
Zinetula Biljaletgyinov
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 19:01 SZK Burdaszov Rukavisnyikov
19 Kapura lövések száma 20
10 Kiállításpercek 8

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 4-1
3-2 4-0 2-3 3-0 4-2
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
CSZKA Moszkva (1.)–SZKA Szentpétervár (2.) 3-4
3-0 3-2 h. 3-1 1-4 2-6 1-2 h. 2-3

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 4-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 2-0
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 4-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 3-1
Döntő
Ak Barsz Kazany (1.)Szibir Novoszibirszk (2.) 4-1
2-0 2-1 1-2 1-0 h. 1-0 h.

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
Ak Barsz Kazany (kelet, 1.)SZKA Szentpétervár (nyugat, 2.) 0-2
2-4 0-1 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk