Jim Nill a kanadai válogatott GM-je

   

A hírek szerint a Dallas Stars general managerének keretbe szóló meghívását már 10 kanadai játékos el is fogadta.

Nillt a kanadai szövetség szerdán kérte fel, a szakember 2004-ben már betöltötte ezt a pozíciót, akkor aranyat nyert a válogatott. A szűkebb szakmai stáb már fel is állt, a játékosok kiválasztásában a Washington Capitals korábbi GM-je, George McPhee, a Toronto Maple Leafs korábbi GM-helyettese, Claude Loiselle, az Arizona Coyotes jelenlegi GM-helyettese, Sean Burke, a Tampa Bay Lightning jelenlegi GM-helyettese, Pat Verbeek, és Scott Salmond, a szövetség válogatott ügyekért felelős elnökhelyettese vesz majd részt.

Az első meghívók már ki is mentek, 10 játékos máris igen mondott: Taylor Hall, Jordan Eberle, Ryan Nugent-Hopkins (mindannyian Edmonton Oilers), Tyler Seguin és Jason Spezza (mindketten Dallas Stars), Claude Giroux (Philadelphia Flyers), Matt Duchene (Colorado Avalanche), Tyler Ennis (Buffalo Sabres), Aaron Ekblad (Florida Panthers‬), valamint a kapus Mike Smith (Arizona ‎Coyotes‬).

Hárman ugyanakkor lemondták a vb-szereplést: Jamie Benn (Dallas Stars), ‪Ryan Johansen (Columbus Blue Jackets) és Logan Couture (San Jose Sharks‬).

nill

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk