Jim Nill a kanadai válogatott GM-je

   

A hírek szerint a Dallas Stars general managerének keretbe szóló meghívását már 10 kanadai játékos el is fogadta.

Nillt a kanadai szövetség szerdán kérte fel, a szakember 2004-ben már betöltötte ezt a pozíciót, akkor aranyat nyert a válogatott. A szűkebb szakmai stáb már fel is állt, a játékosok kiválasztásában a Washington Capitals korábbi GM-je, George McPhee, a Toronto Maple Leafs korábbi GM-helyettese, Claude Loiselle, az Arizona Coyotes jelenlegi GM-helyettese, Sean Burke, a Tampa Bay Lightning jelenlegi GM-helyettese, Pat Verbeek, és Scott Salmond, a szövetség válogatott ügyekért felelős elnökhelyettese vesz majd részt.

Az első meghívók már ki is mentek, 10 játékos máris igen mondott: Taylor Hall, Jordan Eberle, Ryan Nugent-Hopkins (mindannyian Edmonton Oilers), Tyler Seguin és Jason Spezza (mindketten Dallas Stars), Claude Giroux (Philadelphia Flyers), Matt Duchene (Colorado Avalanche), Tyler Ennis (Buffalo Sabres), Aaron Ekblad (Florida Panthers‬), valamint a kapus Mike Smith (Arizona ‎Coyotes‬).

Hárman ugyanakkor lemondták a vb-szereplést: Jamie Benn (Dallas Stars), ‪Ryan Johansen (Columbus Blue Jackets) és Logan Couture (San Jose Sharks‬).

nill

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö: 7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk