31. alkalommal svájci bajnok a HC Davos

   

A kék-sárgák kupatöréssel ünnepelték a sikert.

Szombaton úgy lépett jégre a HC Davos Zürichben, ha nyer, megnyeri az NLA-t. A találkozón sokáig nem született gól, majd az utolsó 11 percben 3 gólt lőttek a vendégek, így 3-0-ra nyertek, összesítésben pedig 4-1-es sikerrel hódították el a kupát. Azt a kupát, amit az ünneplés során összetörtek.

Negyeddöntők
Zürich Lions (1.)–EHC Biel (8.) 4-3
0-5 3-1 2-3 3-2 3-0 1-3 5-2
SC Bern (2.)–Lausanne (7.) 4-3
1-0 1-2 1-2 2-1 3-0 1-2 2-1
Lugano (3.)–Genéve-Servette (6.) 2-4
2-3 1-2 2-0 7-2 2-4 2-5
EV Zug (4.)–Davos (5.) 2-4
1-6 1-0 3-4 4-3 1-3 3-4
Elődöntők
Zürich Lions (1.)–Genéve-Servette (6.) 4-2
5-2 3-6 1-2 h. 8-0 4-2 3-1
SC Bern (2.)–Davos (5.) 0-4
2-3 h. 2-6 0-2 1-3
Döntő
Zürich Lions (1.)–Davos (5.) 1-4
3-0 2-5 2-3 b. 3-4 h. 0-3

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF INFO
U18 17:20 ETOUTE INFO
ROM 17:30 STESCC INFO
EL 18:30 MISMAC INFO
U18 18:40 VASMIS INFO
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk