Szlovénia nagyon komoly kerettel készül Budapestre

   

Vasárnap 17 órakor a Tüskecsarnokban lép jégre Matjaz Kopitar csapata.

Pénteken a Jesenicében edzőtáborozó vb-ellenfelünket, Japánt simán söpörték el, pedig több meghatározó emberük nem is játszott. A csapathoz később csatlakozik majd az NHL-ből érkező Anze Kopitar, a KHL-ben is éljátékossá váló Jan Mursak, a Spartával a cseh bajnokságban vitézkedő Robert Sabolic, valamint a magát a Red Bull Salzburg első számú kapusává kinövő Luka Gracnar kapus.

Szlovénia aktuális játékoskerete:

Kapusok: Robert Kristan (Pardubice, CZE-1.), Gasper Kroselj (Oskarshamn, SWE-2.), Andrej Hocevar (Epinal, FRA-1.).

Hátvédek: Blaz Gregorc (Pardubice, CZE-1.), Luka Vidmar (Mlada Boleslav, CZE-1.), Mitja Robar (Mlada Boleslav, CZE-1.), Ziga Pavlin (AIK, SWE-2.), Klemen Pretnar (Villach, EBEL), Miha Stebih (Dukla Jihlava, CZE-2.), Sabahudin Kovacevic (Graz, EBEL), Jurij Repe (AZ Havirov, CZE-2.), Ales Kranjc (Södertalje, SWE-2.).

Csatárok: Ziga Jeglic (Slovan Bratislava, KHL), Rok Ticar (Slovan Bratislava, KHL), Tomaz Razingar (Dukla Trencin, SVK-1.), Marcel Rodman (Klagenfurt, EBEL), Jan Urbas (Västeras, SWE-2.), Ziga Pance (Bolzano, EBEL), Miha Verlic (Graz, EBEL), Luka Basic (Neuilly-sur-Marne, FRA-1.), Rok Leber (Olimpija, EBEL), Jaka Ankerst (Briancon, FRA-1.), Tadej Cimzar (Triglav Kranj), Bostjan Golicic (Gap, FRA-1.), Ken Ograjensek (Epinal, FRA-1.), Anze Kuralt (Epinal, FRA-1.).

SLOJPN

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 4-1VÉGE
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS INFO
U18 17:30 AVSOKW 
EL 18:00 UTEDEB INFO
EXL 18:00 DTVMAC INFO
EXL 18:00 MISDTR INFO
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 INFO
U18 18:30 ETOMAC INFO
EL 18:40 HKBFTC INFO
EL 18:40 VASDAB INFO
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 
U18 15:50 PEFFTC 
U18 18:00 DABZEG 
U20 18:00 MACUTE 
U20 19:45 ZNOETO 
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 GYEHKB 
EL 17:50 VC2SCC 
EXL 18:00 MACMIS 
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 
U20 18:30 ETOMIS 
EL 19:30 DEBDAB 
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk