Szlovénia nagyon komoly kerettel készül Budapestre

   

Vasárnap 17 órakor a Tüskecsarnokban lép jégre Matjaz Kopitar csapata.

Pénteken a Jesenicében edzőtáborozó vb-ellenfelünket, Japánt simán söpörték el, pedig több meghatározó emberük nem is játszott. A csapathoz később csatlakozik majd az NHL-ből érkező Anze Kopitar, a KHL-ben is éljátékossá váló Jan Mursak, a Spartával a cseh bajnokságban vitézkedő Robert Sabolic, valamint a magát a Red Bull Salzburg első számú kapusává kinövő Luka Gracnar kapus.

Szlovénia aktuális játékoskerete:

Kapusok: Robert Kristan (Pardubice, CZE-1.), Gasper Kroselj (Oskarshamn, SWE-2.), Andrej Hocevar (Epinal, FRA-1.).

Hátvédek: Blaz Gregorc (Pardubice, CZE-1.), Luka Vidmar (Mlada Boleslav, CZE-1.), Mitja Robar (Mlada Boleslav, CZE-1.), Ziga Pavlin (AIK, SWE-2.), Klemen Pretnar (Villach, EBEL), Miha Stebih (Dukla Jihlava, CZE-2.), Sabahudin Kovacevic (Graz, EBEL), Jurij Repe (AZ Havirov, CZE-2.), Ales Kranjc (Södertalje, SWE-2.).

Csatárok: Ziga Jeglic (Slovan Bratislava, KHL), Rok Ticar (Slovan Bratislava, KHL), Tomaz Razingar (Dukla Trencin, SVK-1.), Marcel Rodman (Klagenfurt, EBEL), Jan Urbas (Västeras, SWE-2.), Ziga Pance (Bolzano, EBEL), Miha Verlic (Graz, EBEL), Luka Basic (Neuilly-sur-Marne, FRA-1.), Rok Leber (Olimpija, EBEL), Jaka Ankerst (Briancon, FRA-1.), Tadej Cimzar (Triglav Kranj), Bostjan Golicic (Gap, FRA-1.), Ken Ograjensek (Epinal, FRA-1.), Anze Kuralt (Epinal, FRA-1.).

SLOJPN

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SOSKMH 0-8VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO ÉLŐ
EBEL 19:15 RBSAVS 1-0ÉLŐ
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk