Indul az árverés hajrája

 

Szerdán 18 órától folyamatosan érnek véget a licitálások a jótékonysági árverésen.

Az 50 tételhez segítségképpen készítettünk egy táblázatot, hogy a több mint egy hete zajló cikksorozatban könnyebben el tudjanak igazodni. Fontos tudnivaló, hogy ha az utolsó 5 percben licit érkezik, az aukció újabb 5 percig folytatódik. Jó játékot és szórakozást, sikeres licitálást kívánunk!

Lejárat Megnevezés Licit állása 8 órakor
18:00 Tokaji Viktor A csoportos bemelegítő pólója 15 000
18:05 Becze Tihamér kesztyűje 14 000
18:10 Ladányi Balázs ütője 42 000
18:15 Majoross Gergely válogatott kesztyűje 30 000
18:20 Horváth András FTC-meze 18 000
18:25 Baróti Zsolt korcsolyája és kesztyűje 10 000
18:30 Baróti Zsolt fejvédője és sípcsontvédője
18:35 Vargyas László Székelyföld-meze 101 000
18:40 Szapporói válogatott póló a játékosok aláírásával 39 000
18:45 Zdeno Cíger Slovan-meze 11 000
18:50 Patrik Polc ütője 16 000
18:55 Patrik Polc kesztyűje 21 000
19:00 Ocskay Gábor dedikált ütője (2007, Konti’ Kupa) 51 000
19:05 Kiricsenko Progym-meze 24 000
19:10 Szuper Levente válogatott meze a HUN-FIN meccsről 46 000
19:15 Nagy Zoltán korcsolyája
19:20 Hári János ütője 31 000
19:25 Holéczy Roger vb-ütő 16 000
19:30 Moharos László bírói meze korabeli névtáblával 11 000
19:35 A csoportos ezüstgyűrű 103 000
19:40 Kiss Andrea válogatott meze 18 000
19:45 Az aranyérmes U18-as válogatott dedikált fotója
19:50 Washington Capitals-kesztyű 11 000
19:55 2015-ös Székelyföld-meze aláírva (#2 Vargyas) 42 000
20:00 Mike Vernon-mez 16 500
20:05 Hegyi Ádám FTC-ütője 10 000
20:10 Keegan Dansereau fejvédője 17 000
20:15 Az aranyérmes U20-as válogatott dedikált fotója
20:20 Kozma Zoltán kínai meze 30 000
20:25 Sofron István világbajnoki ütője 31 000
20:30 Vas János csapattársa, Tomas Divisek faütője 32 000
20:35 Frank Banham dedikálta EBEL-korong 10 000
20:40 Miskolci Jegesmedvék MOL Liga-korong 15 000
20:45 Debreceni HK MOL Liga-korong
20:50 Dab.Docler MOL Liga-korong
21:00 Vas Márton magyar válogatott meze 22 000
21:02 Sikorcin Ladislav UTE-meze 2008/09 10 000
21:04 Dubek Vladimir UTE-meze 2008/09 10 000
21:06 Holéczy Roger Bp. Stars-meze 2008/09 10 000
21:08 Peterdi Imre FTC-meze 2010/11
21:10 Fodor Csanád Bp. Stars-meze 2009/10
21:12 Fodor Csanád Vasas-meze 2010/11
21:14 Borsos Attila Dab.Docler-meze 2009/10 10 000
21:16 Borsos Attila Románia vb-meze 2007/08 14 000
22:55 Ambrus Attila Kerámia 1.
22:59 Ambrus Attila Kerámia 2.
23:03 Ambrus Attila Kerámia 3. 10 000
23:07 Ambrus Attila Kerámia 4.
23:11 Ambrus Attila Kerámia 5.
23:15 Ambrus Attila Kerámia 3 db-os készlet

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF INFO
U18 17:20 ETOUTE INFO
ROM 17:30 STESCC INFO
EL 18:30 MISMAC INFO
U18 18:40 VASMIS INFO
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk