Indul az árverés hajrája

 

Szerdán 18 órától folyamatosan érnek véget a licitálások a jótékonysági árverésen.

Az 50 tételhez segítségképpen készítettünk egy táblázatot, hogy a több mint egy hete zajló cikksorozatban könnyebben el tudjanak igazodni. Fontos tudnivaló, hogy ha az utolsó 5 percben licit érkezik, az aukció újabb 5 percig folytatódik. Jó játékot és szórakozást, sikeres licitálást kívánunk!

Lejárat Megnevezés Licit állása 8 órakor
18:00 Tokaji Viktor A csoportos bemelegítő pólója 15 000
18:05 Becze Tihamér kesztyűje 14 000
18:10 Ladányi Balázs ütője 42 000
18:15 Majoross Gergely válogatott kesztyűje 30 000
18:20 Horváth András FTC-meze 18 000
18:25 Baróti Zsolt korcsolyája és kesztyűje 10 000
18:30 Baróti Zsolt fejvédője és sípcsontvédője
18:35 Vargyas László Székelyföld-meze 101 000
18:40 Szapporói válogatott póló a játékosok aláírásával 39 000
18:45 Zdeno Cíger Slovan-meze 11 000
18:50 Patrik Polc ütője 16 000
18:55 Patrik Polc kesztyűje 21 000
19:00 Ocskay Gábor dedikált ütője (2007, Konti’ Kupa) 51 000
19:05 Kiricsenko Progym-meze 24 000
19:10 Szuper Levente válogatott meze a HUN-FIN meccsről 46 000
19:15 Nagy Zoltán korcsolyája
19:20 Hári János ütője 31 000
19:25 Holéczy Roger vb-ütő 16 000
19:30 Moharos László bírói meze korabeli névtáblával 11 000
19:35 A csoportos ezüstgyűrű 103 000
19:40 Kiss Andrea válogatott meze 18 000
19:45 Az aranyérmes U18-as válogatott dedikált fotója
19:50 Washington Capitals-kesztyű 11 000
19:55 2015-ös Székelyföld-meze aláírva (#2 Vargyas) 42 000
20:00 Mike Vernon-mez 16 500
20:05 Hegyi Ádám FTC-ütője 10 000
20:10 Keegan Dansereau fejvédője 17 000
20:15 Az aranyérmes U20-as válogatott dedikált fotója
20:20 Kozma Zoltán kínai meze 30 000
20:25 Sofron István világbajnoki ütője 31 000
20:30 Vas János csapattársa, Tomas Divisek faütője 32 000
20:35 Frank Banham dedikálta EBEL-korong 10 000
20:40 Miskolci Jegesmedvék MOL Liga-korong 15 000
20:45 Debreceni HK MOL Liga-korong
20:50 Dab.Docler MOL Liga-korong
21:00 Vas Márton magyar válogatott meze 22 000
21:02 Sikorcin Ladislav UTE-meze 2008/09 10 000
21:04 Dubek Vladimir UTE-meze 2008/09 10 000
21:06 Holéczy Roger Bp. Stars-meze 2008/09 10 000
21:08 Peterdi Imre FTC-meze 2010/11
21:10 Fodor Csanád Bp. Stars-meze 2009/10
21:12 Fodor Csanád Vasas-meze 2010/11
21:14 Borsos Attila Dab.Docler-meze 2009/10 10 000
21:16 Borsos Attila Románia vb-meze 2007/08 14 000
22:55 Ambrus Attila Kerámia 1.
22:59 Ambrus Attila Kerámia 2.
23:03 Ambrus Attila Kerámia 3. 10 000
23:07 Ambrus Attila Kerámia 4.
23:11 Ambrus Attila Kerámia 5.
23:15 Ambrus Attila Kerámia 3 db-os készlet

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk