Trinec–Litvínov döntő Csehországban

 

Az alapszakasz két legjobb csapata játssza a cseh Extraliga döntőjét.

Elsőként a Litvínov lépett a fináléba. A sárga-feketék hosszabbításban, Peter Jánsky 68. percben lőtt góljával jutottak be a döntőbe. A Trinec a Sparta elleni 2-2-es állásnál hazai jégen egy góltalan hosszabbításbeli 20 perc után Zbynek Irgl büntetőjével nyert, majd hiába állt fel 0-2-ról hazai jégen a Sparta, az 57. percben Irgl eldöntötte a mérkőzés és a továbbjutás kérdését.

A Trinec–Litvínov döntő április 11-én, szombaton indul.

Első kör
Skoda Plzen (7.)–BK Mladá Boleslav (10.) 1-3
4-5 2-1 2-4 2-4
Vítkovice Steel (8.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.) 1-3
8-2 2-4 3-6 0-5
Negyeddöntők
Ocerári Trinec (1.)–BK Mladá Boleslav (10.) 4-1
2-1 3-2 2-5 2-1 4-3
Verva Litvínov (2.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.)  4-1
4-0 4-1 3-1 2-3 h. 2-1 h.
Kometa Brno (3.)–PSG Zlín (6.) 4-3
2-3 h. 4-2 2-1 3-5 2-1 0-5 5-0
Sparta Praha (4.)–Montfield Hradec Králové (5.) 4-0
3-0 5-3 4-3 4-3
Elődöntők
Ocerári Trinec (1.)–Sparta Praha (4.) 4-2
6-2 5-4 h. 1-4 1-2 h. 3-2 b. 3-2
Verva Litvínov (2.)–Kometa Brno (3.) 4-1
3-2 2-1 3-0 1-4 3-2 h.
Ocerári Trinec (1.)–Verva Litvínov (2.)
?–?
04.11 04.12 04.15 04.16 04.19 04.21 04.23

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk