Vigneault villamosszékbe küldte Byfuglient

 

A jelképes mondatot Paul Maurice, a Jets vezetőedzője mondta az eltiltás bejelentése után.

Nem csitul a botrány a winnipegi szélső szabálytalansága körül. Mint ahogy mi is megírtuk, Byfuglien négy meccset kapott a J.T. Miller ellen elkövetett fault miatt. Alain Vigneault, a Rangers mestere csak annyit mondott az esetről a meccs után, hogy erőszakos, durva cselekedet volt, amivel eltörhette volna a nyakát, a szezon legcsúnyább szabálytalansága okozva ezzel.

Maurice erre úgy reagált, hogy ez csak egy sima esett volt, több ilyen is előfordult a szezonban, nem kellene vele foglalkozni. Az eltiltás után Maurice viszont kijelentette, hogy Vigneault a kijelentésével csak hergelte a bizottságot, hogy minél súlyosabb büntetést kapjon játékosa.

Sőt a Winnipeg edzője egyenesen odáig ment, hogy Vigneault ezzel jelképesen villamosszékbe küldte Byfuglient és halálra ítélte. Egyedül utóbbiban lehet igaza Maurice-nak. A kézzel-lábbal a playoffra hajtó Jetsnek hatalmas érvágás egyik legjobbja elvesztése egy ilyen ostoba szabálytalanság miatt.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
március 20., hétfő
EL 17:30 GYEFTC 2-3VÉGE
március 21., kedd
EL 17:30 GYEFTC 1-2 HVÉGE
NL 20:00 LUGGSE 
    • SPORT 2
március 22., szerda
AL 21:15 WRMIKO 2-3VÉGE
március 24., péntek
EL 19:30 FTCGYE 3-5VÉGE
    • M4 SPORT
március 25., szombat
EL 19:15 FTCGYE 3-2VÉGE
    • M4 SPORT+
AL 21:00 IKOWRM 5-3VÉGE
március 27., hétfő
EL 17:15 GYEFTC 5-1VÉGE
    • M4 SPORT
március 28., kedd
SHL 19:00 VAXLHF 
    • SPORT 2
március 29., szerda
EL 18:30 FTCGYE 3-4VÉGE
SHL 19:00 FBKFRÖ 
    • SPORT 2
március 31., péntek
EL 17:15 GYEFTC 
    • M4 SPORT
április 5., szerda
VÁL 17:00 HUNUKR 
Partnerünk
Archívum