Kalnins shutouttal zárt Fehéroroszország ellen

   

A Dab.Docler kapusa meghálálta Belavskis bizalmát, győzelemre vezette Lettországot.

Szombaton 4 vb-felkészülési mérkőzést játszottak. Ezek közül a Fehéroroszország–Lettország találkozó volt a legérdekesebb számunkra, ugyanis a vendégek kapujában Janis Kalnins állt, aki végül a meccs hőseként 22 védéssel 1-0-s sikerhez segítette hazáját. Az összefoglaló itt látható.

janis kalnins

Akárcsak a lettek a fehéroroszoknak, Szlovákia is visszavágott Svédországnak a korábbi vereségért. Északi szomszédunk 3-1-re nyert a háromkoronások ellen Pozsonyban. Csehország második mérkőzését is megnyerte Norvégia ellen, a találkozó egyetlen gólját Dominik Simon lőtte, Jakub Kovár másodjára is kapott gól nélkül zárt.

Franciaország is megnyerte Dánia elleni második találkozóját, 4-3-ra, a vendégek kapujában Sebastian Dahm 17 lövésből 4 gólt kapott.

Ausztria:

2015. április 8., 18.00: Ausztria–Magyarország (Bécs)
2015. április 10., 19.00: Magyarország–Ausztria (Budapest)
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria (Ljubljana)
2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)
2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Csehország:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország (Umea)
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország (Timra)

Dánia:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc (Rungsted)
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc (Rödovre)

Fehéroroszország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország (Kassa)
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország (Poprád)
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Finnország:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország (Lahti)
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország (Espoo)
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország (Tampere)
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország (Helsinki)

Franciaország:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország (Füssen)
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország (Ravensburg)
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc (Grenoble)
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Kanada:

2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Lettország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország (Riga)
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország (Riga)
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia (Riga)
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Németország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország (Lahti)
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország (Espoo)
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország (Füssen)
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország (Ravensburg)
2015. április 24., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)
2015. április 25., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)

Norvégia:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia (Oskarshamn)
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia (Norrköping)
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Oroszország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország (Oberhausen)
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország (Genf)
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország (La Chaux-de-Fonds)
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország (Tampere)
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország (Helsinki)
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Svájc:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország (Genf)
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország (La Chaux-de-Fonds)
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc (Rungsted)
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc (Rödovre)
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc (Grenoble)
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Svédország:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia (Oskarshamn)
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia (Norrköping)
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország (Umea)
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország (Timra)
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Szlovákia:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia (Jihlava)
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország (Kassa)
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország (Poprád)
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia (Riga)
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Szlovénia:

2015. április 12., 17.00: Magyarország–Szlovénia (Budapest)
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria (Ljubljana)

USA:

2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)

Cimkék: , , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
augusztus 16., csütörtök
FEL 16:00 SEWBRA 1-3VÉGE
FEL 19:00 MACVIC 1-2VÉGE
    • DIGI SPORT 3
FEL 19:15 PRBDEB 5-2VÉGE
augusztus 17., péntek
FEL 17:00 ZILAVS 3-5VÉGE
FEL 17:30 KL2VC2 6-1VÉGE
FEL 17:30 SNVHKB 3-4 BVÉGE
FEL 19:00 JESTIT 6-4VÉGE
FEL 19:00 KAPBRA 0-8VÉGE
FEL 19:15 DEBJST 1-3VÉGE
augusztus 18., szombat
FEL 11:00 DEBS20 1-4VÉGE
FEL 15:00 KL2TIT 1-3VÉGE
FEL 16:00 OLLBRA 7-6 HVÉGE
augusztus 19., vasárnap
FEL 18:30 DABNIT 0-3VÉGE
augusztus 21., kedd
FEL 18:00 NITMAC 
augusztus 22., szerda
FEL   VASDAB 
augusztus 23., csütörtök
FEL 17:00 SKLHKB 
FEL 18:00 MISKOS 
FEL 18:00 NITUTE 
Partnerünk