Hazai sikerek a Liiga elődöntőiben

 

Mindkét párharc első 2-2 mérkőzésén hazai siker született.

A finn bajnokság elődöntőinek első meccsei rendes játékidőben született hazai sikereket hoztak. A második összecsapások viszont hosszabbításban dőltek el. A JYP Tuomas Pihlman révén a 66. percben nyert, a Lukko–Tappara meccsen viszont egészen a 110. percig kellett várni a mindent eldöntő találatra, amit Jnne Lahti szerzett.

Első kör
HIFK (7.)–Ilves (10.) 2-0
2-1 2-1 h.
SaiPa (8.)–Assat (9.) 2-0
6-0 2-1 h.
Negyeddöntők
Karpat (1.)–SaiPa (8.) 4-1
4-2 3-5 1-0 5-2 5-1
Tappara (2.)–HIFK (7.) 4-2
4-3 4-3 h. 1-4 1-5 2-1 4-3 h.
Lukko (3.)–KalPa (6.) 4-2
3-0 3-0 3-4 h. 2-4 3-2 2-1
JYP (4.)–Blues (5.) 4-0
3-1 3-0 4-0 7-4
Elődöntők
Karpat (1.)–JYP (4.) 1-1
5-4 4-5 h. 04.06 04.08 04.10 04.11 04.13
Tappara (2.)–Lukko (3.) 1-1
5-2 1-2 h. 04.06 04.08 04.10 04.11 04.13
Döntő
?–?
04.15 04.17 04.18 04.20 04.22 04.24 04.25

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE INFO
EL 17:30 GYEHKB INFO
EL 17:50 VC2SCC INFO
EXL 18:00 MACMIS INFO
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 18:30 ETOMIS INFO
EL 19:30 DEBDAB INFO
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk