0-3-ról egyenlített a SZKA

 

A nyugati főcsoportdöntőben hetedik mérkőzésre kerül sor.

A SZKA győzelmi kényszerrel lépett jégre vasárnap, ugyanis egy esetleges CSZKA-győzelemmel a moszkvaiak 4-2-es összesítéssel döntőbe jutottak volna. Nem így történt, a rendes játékidő 1-1 gólja után hosszabbítás jött, ahol a 10. perc legelején Thoresen belőtte a szentpéterváriak győztes gólját, akik így 0-3-ról egyenlítettek összesítésben. A mindent eldöntő, hetedik mérkőzésre kedden kerül sor Moszkvában.

KHL, 12330 néző.
Koskinen: 96,4% (Jezsov)
K
Lalande: 92,3% (Galimov)
Belov A., Csugyinov, Kovalcsuk, Martensson, Thoresen
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Ljubimov, Radulov
Belov Ny., Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Bondarjev, Kiszelevics, Da Costa, Mursak, Hjalmarsson
Rukavisnyikov, Hafizullin, Burdaszov, Cervenka, Ericsson
3
Jegorsev, Panyin, Volkov, Zsarkov, Korotkov
Jugyin, Ponyikarovszkij, Barabanov, Kablukov, Hohrjakov
4
Misarin, Mamin, Kuzmenko, Makarov, Sztasz
Vjacseszlav Bikov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 08:02 SZK PP Kovalcsuk Panarin Sipacsov
1-1 24:21 CSZ PP Da Costa Bondarjev Hjalmarsson
2-1 69:01 SZK Thoresen Kablukov Belov A.
26 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 37

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 4-1
3-2 4-0 2-3 3-0 4-2
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
CSZKA Moszkva (1.)–SZKA Szentpétervár (2.) 3-3
3-0 3-2 h. 3-1 1-4 2-6 1-2 h. 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 4-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 2-0
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 4-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 3-1
Döntő
Ak Barsz Kazany (1.)Szibir Novoszibirszk (2.) 4-1
2-0 2-1 1-2 1-0 h. 1-0 h.

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk