0-3-ról egyenlített a SZKA

 

A nyugati főcsoportdöntőben hetedik mérkőzésre kerül sor.

A SZKA győzelmi kényszerrel lépett jégre vasárnap, ugyanis egy esetleges CSZKA-győzelemmel a moszkvaiak 4-2-es összesítéssel döntőbe jutottak volna. Nem így történt, a rendes játékidő 1-1 gólja után hosszabbítás jött, ahol a 10. perc legelején Thoresen belőtte a szentpéterváriak győztes gólját, akik így 0-3-ról egyenlítettek összesítésben. A mindent eldöntő, hetedik mérkőzésre kedden kerül sor Moszkvában.

KHL, 12330 néző.
Koskinen: 96,4% (Jezsov)
K
Lalande: 92,3% (Galimov)
Belov A., Csugyinov, Kovalcsuk, Martensson, Thoresen
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Ljubimov, Radulov
Belov Ny., Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Bondarjev, Kiszelevics, Da Costa, Mursak, Hjalmarsson
Rukavisnyikov, Hafizullin, Burdaszov, Cervenka, Ericsson
3
Jegorsev, Panyin, Volkov, Zsarkov, Korotkov
Jugyin, Ponyikarovszkij, Barabanov, Kablukov, Hohrjakov
4
Misarin, Mamin, Kuzmenko, Makarov, Sztasz
Vjacseszlav Bikov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 08:02 SZK PP Kovalcsuk Panarin Sipacsov
1-1 24:21 CSZ PP Da Costa Bondarjev Hjalmarsson
2-1 69:01 SZK Thoresen Kablukov Belov A.
26 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 37

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)?Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)?Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)?Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)?Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)?Jokerit Helsinki (4.) 4-1
3-2 4-0 2-3 3-0 4-2
SZKA Szentpétervár (2.)?Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
CSZKA Moszkva (1.)?SZKA Szentpétervár (2.) 3-3
3-0 3-2 h. 3-1 1-4 2-6 1-2 h. 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)?Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)?Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)?Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)?Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)?Avangard Omszk (4.) 4-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 2-0
Szibir Novoszibirszk (2.)?Metallurg Magnyitogorszk (3.) 4-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 3-1
Döntő
Ak Barsz Kazany (1.)?Szibir Novoszibirszk (2.) 4-1
2-0 2-1 1-2 1-0 h. 1-0 h.

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
???
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 3., szerda
AL 19:00 FTCLHL 6-8VÉGE
április 5., péntek
EL 18:30 FTCBRA 3-5VÉGE
április 6., szombat
EL 14:05 FTCBRA 0-4VÉGE
    • M4 SPORT+
AL 19:00 LHLFTC 7-3VÉGE
április 7., vasárnap
U18 17:30 GERHUN 8-0
április 9., kedd
EL 17:30 BRAFTC 5-2VÉGE
U18 17:30 HUNGER 3-7VÉGE
AL 18:30 ETOLHL 8-0VÉGE
április 10., szerda
EL 17:30 BRAFTC 4-1VÉGE
    • DUNA WORLD
április 11., csütörtök
U18 16:30 DENHUN 4-7VÉGE
április 12., péntek
NŐI 16:40 HUNAUT 1-0VÉGE
AL 18:00 LHLETO 4-5 HVÉGE
VÁL 18:00 POLHUN 5-2VÉGE
április 13., szombat
NŐI 15:00 HUNAUT 1-2 HVÉGE
VÁL 15:45 POLHUN 6-2VÉGE
AL 19:00 SZGFTC INFO
április 14., vasárnap
VB18 16:30 HUNDEN 
AL 18:30 ETOLHL 
április 15., hétfő
VB18 13:00 GERHUN 
április 17., szerda
VB18 13:00 AUTHUN 
április 18., csütörtök
VB18 13:00 HUNUKR 
április 20., szombat
VB18 16:30 JPNHUN 
Partnerünk
Archívum