Kétszer is 0-3-ról fordított a Mannehim

 

Söpréssel döntős az alapszakaszgyőztes, az Ingolstadt pedig egy győzelemre áll a finálétól.

Egyoldalúra sikerült az elődöntő első 4-4 mérkőzése Németországban. A Mannheim hihetetlen teljesítményt vitt végbe a Wolfsburg ellen, ugyanis mindkét idegenbeli mérkőzését 0-3-ról megfordította és nyert 5-3-ra. A másik ágon az első mérkőzését elveszítette a címvédő ERC Ingolstadt, ám azóta háromszor nyert, így szombaton döntőbe juthat hazai jégen.

Első kör
Grizzly Adams Wolfsburg (7.)–Krefeld Pinguine (10.) 2-1
4-3 h. 0-2 3-2
Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.)–Eisbaren Berlin (9.) 2-1
6-2 3-6 3-2 h.
Negyeddöntők
Adler Mannheim (1.)–Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.) 4-1
2-1 2-3 6-1 3-0 4-3 h.
Red Bull München (2.)–Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-4
0-4 2-3 0-2 3-4
ERC Ingolstadt (3.)–Iserlohn Roosters (6.) 4-3
4-3 3-6 3-1 0-5 4-3 h. 2-6 6-1
Hamburg Freezers (4.)–Düsseldorfer EG (5.) 3-4
4-0 3-6 3-2 1-2 4-2 3-4 1-2
Elődöntők
Adler Mannheim (1.)–Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 4-0
5-4 h. 5-3 4-0 5-3
ERC Ingolstadt (3.)–Düsseldorfer EG (5.) 3-1
1-2 h. 5-2 3-2 h. 2-5 04.04 04.06 04.08
Döntő
?–?

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., szerda
U20 15:50 PEFMIS 2-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:00 ETOSAP 2-3VÉGE
EXL 18:30 MISO20 8-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U20 18:30 VASKMH 0-1VÉGE
szeptember 20., csütörtök
U20 14:30 AVSSAP 12-1VÉGE
U18 15:50 PEFAVS 2-3VÉGE
U18 18:00 ETOSCC 3-2VÉGE
U20 18:20 DHKUTE 3-4VÉGE
EL 18:30 TITUTE 3-2 HVÉGE
U18 19:00 DABUTE 3-8VÉGE
szeptember 21., péntek
EL 17:30 BRADEB 0-2ÉLŐ
EL 17:30 SCCVAS 2-1ÉLŐ
EL 17:50 VC2GYE 0-2ÉLŐ
EL 18:00 FTCDAB 2-0ÉLŐ
EXL 18:00 DTEMAC 2-2ÉLŐ
EXL 18:30 MISZVO 0-0ÉLŐ
EBEL 18:45 AVSKAC INFO
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 
U18 12:00 OHAFTC 
U18 13:30 AVSVIC 
U20 16:20 PEFKMH 
U20 17:00 DABSAP 
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 
U20 19:00 MISDHK 
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 
U20 12:20 PEFSAP 
U20 14:00 AVSZNO 
U20 14:45 UTEETO 
U18 15:30 KMHSCC 
EL 16:00 BRAVAS 
EL 17:00 DABGYE 
EL 17:30 SCCDEB 
EXL 17:30 DTVMIS 
EL 17:50 VC2HKB 
EXL 18:00 MACLMI 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 UTEFTC 
Partnerünk