6-ot lőtt a SZKA Moszkvában

   

A szentpéterváriak 3-2-re felzárkóztak összesítésben.

Úgy lépett jégre a CSZKA péntek este, ha nyer, bejut a Gagarin Kupa döntőjébe. A SZKA viszont tett arról, hogy ne így legyen, ugyanis a 12. percben már 2-0-ra vezetett, mégpedig 4 kaput eltalált lövésből, ezért Galimov helyét Lalande vette át a moszkvai kapuban. A kapuscsere sem hozott megoldást, a SZKA a 2+2 pontig jutó Dadonov, a 2 góllal és 1 gólpasszal záró Panarin és a 3 asszisztot jegyző Sipacsov vezetésével legyőzték a CSZKA-t. A párharc 6. mérkőzését vasárnap rendezik.

KHL, 5600 néző.
Galimov: 50,0% (Lalande: 85,7%)
K
Koskinen: 93,1% (Jezsov)
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Da Costa, Radulov
1
Belov A., Csugyinov, Kovalcsuk, Martensson, Thoresen
Kiszelevics, Nemec, Artyuhin, Mursak, Hjalmarsson
2
Belov Ny., Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Bondarjev, Misarin, Volkov, Zsarkov, Ljubimov
3
Rukavisnyikov, Hafizullin, Burdaszov, Cervenka, Ericsson
Naumenkov, Mamin, Kvartalnov, Makarov, Sztasz
4
Jugyin, Ponyikarovszkij, Barabanov, Kablukov, Hohrjakov
Dmitrij Kvartalnov
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:27 SZK PP Panarin Dadonov Sipacsov
0-2 11:32 SZK Dadonov Rukavisnyikov Panarin
1-2 20:36 CSZ PP Radulov Zajcev
1-3 30:15 SZK Kutyejkin Belov Ny. Kovalcsuk
2-3 32:42 CSZ PP Da Costa Nemec Grigorenko
2-4 39:29 SZK Dadonov Sipacsov
2-5 47:18 SZK Panarin Sipacsov Dadonov
2-6 53:34 SZK Burdaszov Belov Ny. Thoresen
29 Kapura lövések száma 26
21 Kiállításpercek 17

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 4-1
3-2 4-0 2-3 3-0 4-2
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
CSZKA Moszkva (1.)–SZKA Szentpétervár (2.) 3-2
3-0 3-2 h. 3-1 1-4 2-6 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 4-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 2-0
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 4-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 3-1
Döntő
Ak Barsz Kazany (1.)Szibir Novoszibirszk (2.) 3-1
2-0 2-1 1-2 1-0 h. 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-3 HÉLŐ
U20 17:30 DHKAVS ÉLŐ
EBEL 18:00 HCBAVS 6-1ÉLŐ
EL 18:00 FTCBRA 3-3ÉLŐ
EL 18:30 UTESCC 2-1ÉLŐ
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk