6-ot lőtt a SZKA Moszkvában

   

A szentpéterváriak 3-2-re felzárkóztak összesítésben.

Úgy lépett jégre a CSZKA péntek este, ha nyer, bejut a Gagarin Kupa döntőjébe. A SZKA viszont tett arról, hogy ne így legyen, ugyanis a 12. percben már 2-0-ra vezetett, mégpedig 4 kaput eltalált lövésből, ezért Galimov helyét Lalande vette át a moszkvai kapuban. A kapuscsere sem hozott megoldást, a SZKA a 2+2 pontig jutó Dadonov, a 2 góllal és 1 gólpasszal záró Panarin és a 3 asszisztot jegyző Sipacsov vezetésével legyőzték a CSZKA-t. A párharc 6. mérkőzését vasárnap rendezik.

KHL, 5600 néző.
Galimov: 50,0% (Lalande: 85,7%)
K
Koskinen: 93,1% (Jezsov)
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Da Costa, Radulov
1
Belov A., Csugyinov, Kovalcsuk, Martensson, Thoresen
Kiszelevics, Nemec, Artyuhin, Mursak, Hjalmarsson
2
Belov Ny., Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Bondarjev, Misarin, Volkov, Zsarkov, Ljubimov
3
Rukavisnyikov, Hafizullin, Burdaszov, Cervenka, Ericsson
Naumenkov, Mamin, Kvartalnov, Makarov, Sztasz
4
Jugyin, Ponyikarovszkij, Barabanov, Kablukov, Hohrjakov
Dmitrij Kvartalnov
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:27 SZK PP Panarin Dadonov Sipacsov
0-2 11:32 SZK Dadonov Rukavisnyikov Panarin
1-2 20:36 CSZ PP Radulov Zajcev
1-3 30:15 SZK Kutyejkin Belov Ny. Kovalcsuk
2-3 32:42 CSZ PP Da Costa Nemec Grigorenko
2-4 39:29 SZK Dadonov Sipacsov
2-5 47:18 SZK Panarin Sipacsov Dadonov
2-6 53:34 SZK Burdaszov Belov Ny. Thoresen
29 Kapura lövések száma 26
21 Kiállításpercek 17

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 4-1
3-2 4-0 2-3 3-0 4-2
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
CSZKA Moszkva (1.)–SZKA Szentpétervár (2.) 3-2
3-0 3-2 h. 3-1 1-4 2-6 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 4-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 2-0
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 4-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 3-1
Döntő
Ak Barsz Kazany (1.)Szibir Novoszibirszk (2.) 3-1
2-0 2-1 1-2 1-0 h. 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 13., péntek
VB 15:20 FRASVK 2-4VÉGE
VB 15:20 USALAT 4-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINNOR 5-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 GERCAN 3-5VÉGE
május 14., szombat
VB 11:20 DENKAZ 9-1VÉGE
VB 11:20 SWEAUT 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 CZEGBR 5-1VÉGE
VB 15:20 SUIITA 5-2VÉGE
VB 19:20 LATFIN 1-2VÉGE
VB 19:20 SVKGER 1-2VÉGE
május 15., vasárnap
VB 11:20 ITACAN 1-6VÉGE
VB 11:20 NORGBR 4-3 BVÉGE
VB 15:20 AUTUSA 2-3 HVÉGE
VB 15:20 FRAKAZ 2-1VÉGE
VB 19:20 CZESWE 3-5VÉGE
    • SPORT 2 (23.00)
VB 19:20 DENSUI 0-6VÉGE
május 16., hétfő
VB 15:20 LATNOR ÉLŐ
VB 15:20 SVKCAN ÉLŐ
    • SPORT 2
VB 19:20 FINUSA INFO
    • SPORT 2
VB 19:20 FRAGER INFO
május 17., kedd
VB 15:20 CZEAUT 
VB 15:20 ITADEN 
VB 19:20 SUIKAZ 
VB 19:20 SWEGBR 
május 18., szerda
VB 15:20 FRAITA 
VB 15:20 NORAUT 
VB 19:20 FINSWE 
    • SPORT 2
VB 19:20 SUISVK 
Partnerünk
Archívum