Pastrnák a Boston legfiatalabb túlóralezárója

Andrew Hammond első 15 meccséből 14-et megnyert és egyszer kikapott hosszabbítás után. Ettől jobb bemutatkozása csak Patrik Lalimenak volt a Pittsburghben az 1996/97-es szezonban amikor 14 győzelem mellett két döntetlent játszott. Senators?Sharks 5-2

Jonathan Toews lett a Chicago történetének 16. játékosa, aki félezer pontot gyűjtött az indiános mezben. Hurricanes?Blackhawks 1-3

Jamie Benn a Dallas történetének 9. játékosa, aki 200 gólpasszt adott a csapatban. A nyolcadik és a hetedik hely még idén megcsíphető Benn számára, előbbin Derian Hatcher áll 204, utóbbin Loui Eriksson 207 assziszttal. Stars?Sabres 4-3

A történelem ismételte önmagát. A Minnesota utolsó meccsét játszotta az Islanders otthonában, ahol Zach Parisé ütötte mindkét gólját, egyet a rendes játékidőben egyet a szétlövések során. A Minnesota 1972. december 23-án játszott először a Nassauban, a 4-2-es vereség alkalmával mindkét gólt Parise apja, JP. szerezte. Islanders?Wild 1-2

203 mérkőzés után szerzett ismét columbusi játékos mesterhármast. 2012. április 5-én Can Atkinson triplázott utoljára az ohiói csapatban, most Scott Hartnell az Anaheim ellen. A dicstelenség most a Buffalora szállt, amelyben 196 meccse nem volt triplát jegyző csatár, utoljára Thomas Vanek ütött hármat a 2013. január 31-én Bostonban. Jackets?Ducks 5-3

Öt éve nem duplázott két-Phoenix játékos egy meccsen. David Moss és Mark Arcobello előtt Martin Hanzal és Lee Stempniak ütött egyaránt kettőt a Carolinának 2010. március 13-án. Red Wings?Coyotes 4-5

És hasonló a helyzet Minnesotában is, ahol Nino Niederreiter és Mikko Koivu ütött kettőt a Los Angeles ellen. Dupla dupla utoljára 2009. december 4-én volt a Wildnál, amikor Koivu és Antti Miettinen góljaival 5-4-re verték az Anaheimet. Wild?Kings 4-1

Filip Forsberg a Nashville történetének első újonca, aki egy szezonban két gólt lőtt alapszakaszmeccsen a hosszabbításban. Predators?Canadiens 3-2

2002 és 2013 után története során harmadszor zárta 100%-os mutatóval a Rangers, Islanders, Devils elleni túrát a Los Angeles. Islanders?Kings 2-3

Az Arizona történetében másodszor fordult elő, hogy két egymás utáni idegenbeli meccset hosszabbításban nyerjenek meg. A Detroit és a Buffalo elleni siker előtt 1987. december 1-én és 3-án Los Angelesben nyertek kétszer a hosszabbításban, még Winnipeg néven. Sabres?Coyotes 3-4

A Toronto csatára, Tyler Bozak az utolsó harmadban triplázott. Ugyanilyen teljesítményre 1986. január 8-án volt példa a Leafsben, amikor Miroslav Frycer ütött mesterhármast az Edmonton ellen megnyert 11-9-es meccsen. Senators?Leafs 3-4

A 18 éves David Pastrnak lett a Boston történetének legfiatalabb játékosa, aki hosszabbításban a kapuba talált. A korábbi rekordot 1993. január 2-ról Grigorijs Pantelejevs tartotta, aki 20 évesen és 50 naposan döntötte el a Hartford elleni meccset. Bruins?Hurricanes 2-1

NVB 20:25 HUNAUT ÉLŐ