A SZKA szépített a CSZKA ellen

   

A szentpéterváriak megúszták a söprést a főcsoportdöntőben.

A SZKA úgy lépett jégre a szerdai mérkőzésen, ha veszít, söpréssel kiesik. Nem így történt, a szentpéterváriak 3 emberelőnyös gólt lőve 4-0-ra vezettek a 33. percben, Dadonov 2+1 pontot, Panarin pedig 3 gólpasszt jegyzett. A CSZKA nem erőltette meg magát, csak 14-szer találta el Koskinen kapuját.

KHL, 12310 néző.
Koskinen: 92,9% (Jezsov)
K
Galimov: 80,0% (Lalande: 100%)
Belov A., Csugyinov, Kovalcsuk, Martensson, Thoresen
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Ljubimov, Radulov
Belov Ny., Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Bondarjev, Nemec, Artyuhin, Mursak, Hjalmarsson
Rukavisnyikov, Hafizullin, Burdaszov, Cervenka, Ericsson
3
Jegorsev, Panyin, Zsarkov, Zsafjarov, Korotkov
Jugyin, Ponyikarovszkij, Barabanov, Kablukov, Hohrjakov
4
Naumenkov, Mamin, Volkov, Makarov, Sztasz
Vjacseszlav Bikov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 06:35 SZK Thoresen Kovalcsuk
2-0 10:11 SZK PP Dadonov Sipacsov Panarin
3-0 26:28 SZK PP Sipacsov Panarin Dadonov
4-0 32:58 SZK PP Dadonov Sipacsov Panarin
4-1 43:13 CSZ PP Grigorenko Zajcev Radulov
30 Kapura lövések száma 14
12 Kiállításpercek 24

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)?Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)?Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)?Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)?Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)?Jokerit Helsinki (4.) 4-1
3-2 4-0 2-3 3-0 4-2
SZKA Szentpétervár (2.)?Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
CSZKA Moszkva (1.)?SZKA Szentpétervár (2.) 3-1
3-0 3-2 h. 3-1 1-4 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)?Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)?Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)?Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)?Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)?Avangard Omszk (4.) 4-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 2-0
Szibir Novoszibirszk (2.)?Metallurg Magnyitogorszk (3.) 4-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 3-1
Döntő
Ak Barsz Kazany (1.)?Szibir Novoszibirszk (2.) 2-1
2-0 2-1 1-2 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
???
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 23., péntek
EL 17:30 BRABJA 0-1 HVÉGE
EL 18:00 UTEMIS 3-4 BVÉGE
ICEHL 19:15 G99AVS 1-9VÉGE
február 24., szombat
EL 17:30 GYEDEB 6-2VÉGE
EL 17:30 SCCDAB 8-1VÉGE
AL 18:15 FTCSPC 8-1VÉGE
AL 19:00 ETOWRM 5-1VÉGE
AL 20:30 ÓHALHL 3-10VÉGE
AL 21:00 IKOSZG 9-6VÉGE
február 25., vasárnap
EL 14:05 MISUTE 3-4VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:30 BRAFHA 3-0VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 6-1VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 1-0VÉGE
február 27., kedd
EL 17:30 SCCGYE 3-4 HVÉGE
AL 20:30 DBFASP 4-1VÉGE
február 28., szerda
EL 18:30 FHAUTE 8-6VÉGE
EL 18:30 FTCDEB 4-3VÉGE
február 29., csütörtök
EL 18:00 UTEBJA 
március 1., péntek
EL 17:30 BRAMIS 
EL 17:30 SCCFTC 
EL 18:30 DEBDAB 
EL 18:30 FHABJA 
március 2., szombat
AL   DBFWRM 
EL 15:30 DABDEB 
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 GYEFTC 
AL 18:00 LHLASP 
AL 19:00 SZGÓHA 
AL 20:00 FTCETO 
AL 20:30 VASSPC 
március 3., vasárnap
EL 17:40 BJAFHA 
Partnerünk
Archívum