2 meccsen 12 gólt lőtt a Skelleftea

 

Az SHL címvédőjének teljesítményére nehéz jelzőket találni.

A svéd bajnokság címvédője az alapszakasz után is uralja a ligát. A rájátszás negyeddöntőjében söpréssel verte ki a Brynast, az elődöntőben pedig ott folytatja, ahol abbahagyta, a Linköping elleni első meccset otthon 5-2-re nyerték, majd idegenben 7-2-re hengereltek. A másik ágon jóval kiegyenlítettebb a küzdelem, az első meccsen 4-1-es Frölunda-siker született, a Vaxjö otthonában viszont csak a 104. percben született döntés Tuomas Kiiskinen révén, amivel összesítésben egyenlített a Lakers.

Első kör
Farjestad (7.)–Brynas (10.) 1-2
3-4 h. 3-2 h. 1-2
Lulea (8.)–Djurgarden (9.) 2-0
1-0 3-1
Negyeddöntők
Skelleftea (1.)–Brynas (10.) 4-0
4-1 4-2 3-2 h. 6-2
Frölunda (2.)–Lulea (8.) 4-3
3-2 1-2 1-3 2-3 3-2 h. 1-0 h. 4-2
Vaxjö (3.)–Örebro (6.) 4-2
2-3 5-2 1-0 h. 3-4 2-0 5-4 h.
Linköping (4.)–HV71 (5.) 4-2
3-2 2-3 2-3 4-2 3-2 4-2
Elődöntők
Skelleftea (1.)–Linköping (4.) 2-0
5-2 7-2 04.01 04.03 04.05 04.07 04.09
Frölunda (2.)Vaxjö (3.) 1-1
4-1 1-2 h. 04.02 04.04 04.06 04.08 04.10
Döntő
?–?
04.12 04.14 04.16 04.19 04.21 04.23 04.25

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 1-9VÉGE
U20 19:00 MACDHK 4-1VÉGE
február 20., szerda
U20 13:45 UTEDAB 5-2VÉGE
U18 15:30 DHKAVS 3-4 BVÉGE
U18 16:00 MISOKR 4-5 BVÉGE
ELA 17:50 VC2GYE 2-5VÉGE
U18 18:20 KMHETO 2-5VÉGE
ELA 18:40 HKBTIT 3-5VÉGE
ELA 18:40 VASDAB 5-2VÉGE
U18 19:15 UTEFTC 8-0VÉGE
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS INFO
U18 17:25 UTEMIS INFO
ELF 17:30 BRAFTC INFO
U18 18:30 MACETO INFO
ELF 19:00 DEBUTE INFO
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
február 23., szombat
U20   VSVAVS 
U18 12:30 KACMAC 
U18 13:30 AVSRBS 
U18 15:15 DABFTC 
EL 17:30 SCCFTC 
U18 17:30 VASVIC 
U18 18:00 MISSPG 
U18 18:15 VSVKMH 
február 24., vasárnap
U20   VSVUTE 
U20 12:05 DHKMAC 
U20 14:15 KMMEAS 
EBEL 16:00 RBSAVS 
EXL 17:00 DTRMIS 
EXL 17:00 MACDTV 
U20 17:30 HDJAVS 
Partnerünk