2 meccsen 12 gólt lőtt a Skelleftea

 

Az SHL címvédőjének teljesítményére nehéz jelzőket találni.

A svéd bajnokság címvédője az alapszakasz után is uralja a ligát. A rájátszás negyeddöntőjében söpréssel verte ki a Brynast, az elődöntőben pedig ott folytatja, ahol abbahagyta, a Linköping elleni első meccset otthon 5-2-re nyerték, majd idegenben 7-2-re hengereltek. A másik ágon jóval kiegyenlítettebb a küzdelem, az első meccsen 4-1-es Frölunda-siker született, a Vaxjö otthonában viszont csak a 104. percben született döntés Tuomas Kiiskinen révén, amivel összesítésben egyenlített a Lakers.

Első kör
Farjestad (7.)–Brynas (10.) 1-2
3-4 h. 3-2 h. 1-2
Lulea (8.)–Djurgarden (9.) 2-0
1-0 3-1
Negyeddöntők
Skelleftea (1.)–Brynas (10.) 4-0
4-1 4-2 3-2 h. 6-2
Frölunda (2.)–Lulea (8.) 4-3
3-2 1-2 1-3 2-3 3-2 h. 1-0 h. 4-2
Vaxjö (3.)–Örebro (6.) 4-2
2-3 5-2 1-0 h. 3-4 2-0 5-4 h.
Linköping (4.)–HV71 (5.) 4-2
3-2 2-3 2-3 4-2 3-2 4-2
Elődöntők
Skelleftea (1.)–Linköping (4.) 2-0
5-2 7-2 04.01 04.03 04.05 04.07 04.09
Frölunda (2.)Vaxjö (3.) 1-1
4-1 1-2 h. 04.02 04.04 04.06 04.08 04.10
Döntő
?–?
04.12 04.14 04.16 04.19 04.21 04.23 04.25

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 14., szombat
NVB 16:30 HUNDEN 3-0VÉGE
VB18 19:00 HUNROM 5-0VÉGE
április 15., vasárnap
VB18 19:00 HUNITA 4-0VÉGE
április 16., hétfő
NU16 11:05 HUNCZE 2-4VÉGE
NU16 16:05 HUNFIN 0-2VÉGE
VÁL 18:00 POLUKR 4-2VÉGE
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 0-4VÉGE
KHL 18:30 CSZAKB 
    • SPORT 2
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk