Szépített a Szibir az Ak Barsz ellen

   

A novoszibirszkiek megnyerték a főcsoportdöntő 3. mérkőzését.

Eldőlt, a KHL keleti főcsoportdöntőjében nem lesz söprés. Az Ak Barsz a két hazai győzelme után elveszítette első idegenbeli meccsét. A csapatok megint óvatos játékot nyújtottak, ezt jól jelzi a 36 kaput eltalált lövés.

KHL, 7400 néző.
Salák: 96,3% (Beszpalov)
K
Nilsson: 89,5% (Garipov)
Ignatovics, Ozsiganov, Monya, Ullström, Enlund
1
Brookbank, Medvegyev, Varnakov, Vrána, Gluhov
Alekszejev, Mamasev, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
2
Gyenyiszov, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
Verescsagin, Menysikov, Butuzov, Gubin, Szannyikov
3
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Mirnov, Möller
Gimajev, Salunov, Bobrov, Vorosilo, Sumakov
4
Muszin, Pajgin, Burmisztrov, Kosztyicin, Petrov
Andrej Szkabelka
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 29:55 SZI Kugrisev Koskiranta Ignatovics
1-1 34:06 AKB Kolcov Rilov Lukojanov
2-1 39:14 SZI PP Ozsiganov Gubin
19 Kapura lövések száma 27
18 Kiállításpercek 8

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 4-1
3-2 4-0 2-3 3-0 4-2
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
CSZKA Moszkva (1.)–SZKA Szentpétervár (2.) 3-0
3-0 3-2 h. 3-1 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 4-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 2-0
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 4-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 3-1
Döntő
Ak Barsz Kazany (1.)Szibir Novoszibirszk (2.) 2-1
2-0 2-1 1-2 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 INFO
EL 20:00 TITFTC INFO
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk