Radek Cip az év EBEL-es fiatalja

 

A Znojmo csatára lőtte a legtöbb gólt az U23-as játékosok közül.

Az EBEL nyilvánosságra hozta az EISNER Auto YoungStar-szavazás végeredményét. A szezon legjobb fiatalja a Znojmo 22 éves csatára, Radek Cip lett. A cseh játékos holtversenyben végzett a salzburgi Konstantin Komarekkel, kettejük között a közönségszavazás eredménye döntött az 1. helyről. A fehérvári Varga Arnold a 4. helyen végzett a 4 tényező alapján kialakított végeredmény alapján.

Az EISNER Auto YoungStar-szavazás 2014/15-ös végeredménye:
1. Radek Cip (Znojmo) 11 pont
2. Konstantin Komarek (Salzburg) 11
3. David Kickert (Vienna Capitals) 9
4. Varga Arnold (Fehérvár) 7
5. David Madlener (Dornbirn) 4
6. Daniel Ban (Klagenfurt) 3

Közönségszavazás:
1. David Kickert 5 pont
2. Radek Cip 4
3. Varga Arnold 3
4. David Madlener 2
5. Konstantin Komarek 1
6. Daniel Ban 0

Szövetségi edzők szavazatai:
1. Konstantin Komarek 5
2. Radek Cip 4
3. Daniel Ban 3
4. Varga Arnold 2
5. David Madlener 1
6. David Kickert 0

A Servus Tv szakértőinek szavazatai:
1. Konstantin Komarek  5
2. David Kickert 4
3. Radek Cip 3
4. Varga Arnold 2
5. David Madlener 1
6. Daniel Ban 0

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE INFO
EL 17:30 GYEHKB INFO
EL 17:50 VC2SCC INFO
EXL 18:00 MACMIS INFO
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 18:30 ETOMIS INFO
EL 19:30 DEBDAB INFO
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk