Radek Cip az év EBEL-es fiatalja

 

A Znojmo csatára lőtte a legtöbb gólt az U23-as játékosok közül.

Az EBEL nyilvánosságra hozta az EISNER Auto YoungStar-szavazás végeredményét. A szezon legjobb fiatalja a Znojmo 22 éves csatára, Radek Cip lett. A cseh játékos holtversenyben végzett a salzburgi Konstantin Komarekkel, kettejük között a közönségszavazás eredménye döntött az 1. helyről. A fehérvári Varga Arnold a 4. helyen végzett a 4 tényező alapján kialakított végeredmény alapján.

Az EISNER Auto YoungStar-szavazás 2014/15-ös végeredménye:
1. Radek Cip (Znojmo) 11 pont
2. Konstantin Komarek (Salzburg) 11
3. David Kickert (Vienna Capitals) 9
4. Varga Arnold (Fehérvár) 7
5. David Madlener (Dornbirn) 4
6. Daniel Ban (Klagenfurt) 3

Közönségszavazás:
1. David Kickert 5 pont
2. Radek Cip 4
3. Varga Arnold 3
4. David Madlener 2
5. Konstantin Komarek 1
6. Daniel Ban 0

Szövetségi edzők szavazatai:
1. Konstantin Komarek 5
2. Radek Cip 4
3. Daniel Ban 3
4. Varga Arnold 2
5. David Madlener 1
6. David Kickert 0

A Servus Tv szakértőinek szavazatai:
1. Konstantin Komarek  5
2. David Kickert 4
3. Radek Cip 3
4. Varga Arnold 2
5. David Madlener 1
6. Daniel Ban 0

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk