A Gagarin Kupa-döntő kapujában a CSZKA

 

A moszkvaiak egy győzelemre állnak a finálétól.

A két CSZKA-sikert hozó fővárosi mérkőzés után hétfőn a SZKA otthonában léptek jégre a csapatok. A moszkvai vörös-kékek idegenben is nyertek, Radulov csapata mindegyik góljából kivette a részét 1 gól és 2 gólpassz formájában. Ha szerdán is a CSZKA nyer, söpréssel bejut a KHL-döntőbe.

KHL, 12390 néző.
Koskinen: 90,9% (Jezsov)
K
Galimov: 95,8% (Lalande)
Rukavisnyikov, Hafizullin, Kovalcsuk, Cervenka, Ericsson
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Ljubimov, Radulov
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Bondarjev, Nemec, Artyuhin, Mursak, Hjalmarsson
Belov A., Csugyinov, Martensson, Tyihonov, Thoresen
3
Jegorsev, Panyin, Zsarkov, Zsafjarov, Korotkov
Jugyin, Kablukov, Ketov, Hohrjakov
4
Naumenkov, Mamin, Volkov, Makarov, Sztasz
Vjacseszlav Bikov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 36:28 CSZ Ljubimov Grigorenko Radulov
0-2 50:30 CSZ PP Gyenyiszov Grigorenko Radulov
1-2 51:39 SZK Csugyinov Kovalcsuk Belov A.
1-3 58:57 CSZ Radulov Zsarkov
24 Kapura lövések száma 23
8 Kiállításpercek 6

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)?Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)?Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)?Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)?Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)?Jokerit Helsinki (4.) 4-1
3-2 4-0 2-3 3-0 4-2
SZKA Szentpétervár (2.)?Dinamo Moszkva (3.) 4-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 3-2 h.
Döntő
CSZKA Moszkva (1.)?SZKA Szentpétervár (2.) 3-0
3-0 3-2 h. 3-1 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)?Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)?Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)?Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)?Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)?Avangard Omszk (4.) 4-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 2-0
Szibir Novoszibirszk (2.)?Metallurg Magnyitogorszk (3.) 4-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 3-1
Döntő
Ak Barsz Kazany (1.)?Szibir Novoszibirszk (2.) 2-0
2-0 2-1 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
???
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2