A Banská Bystrica a Kosice ellenfele a döntőben

 

A Nitra hazai jégen, hosszabbításban szenvedett vereséget az elődöntő 7. mérkőzésén.

A mindent eldöntő vasárnapi mérkőzésen a rendes játékidő 1-1 gólt hozott, így hosszabbításban dőlt el a döntőbe jutás sorsa. A ráadás 85. másodpercében Milan Kytnár révén a besztercebányaiak szerezték meg a vezetést, így kiderült, a szerdától kezdődő döntőben ők játszanak a Kassával.

Negyeddöntők
HC Kosice (1.)–SHK 37 Piestany (8.) 4-2
1-3 5-2 4-3 1-3 7-0 3-0
HK Nitra (2.)–Mountfield Martin (7.) 4-1
9-2 6-2 1-4 7-0 5-0
HC 05 Banská Bystrica (3.)–Dukla Trencín (6.) 4-1
1-0 4-0 3-2 4-5 b. 4-2
HKM Zvolen (4.)–HK Poprad (5.) 3-4
3-4 2-1 3-2 b. 1-3 4-3 h. 5-4 0-1 b.
Elődöntők
HC Kosice (1.)–HK Poprad (5.) 4-1
5-4 2-1 3-1 2-6 3-2
HK Nitra (2.)–HC 05 Banská Bystrica (3.) 3-4
4-2 3-4 b. 3-2 2-4 5-2 3-4 1-2 h.
Döntő
HC Kosice (1.)–HC 05 Banská Bystrica (3.) 0-0
04.01 04.02 04.05 04.06 04.09 04.11 04.13

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 4-1VÉGE
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS INFO
U18 17:30 AVSOKW 
EL 18:00 UTEDEB INFO
EXL 18:00 DTVMAC INFO
EXL 18:00 MISDTR INFO
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 INFO
U18 18:30 ETOMAC INFO
EL 18:40 HKBFTC INFO
EL 18:40 VASDAB INFO
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 
U18 15:50 PEFFTC 
U18 18:00 DABZEG 
U20 18:00 MACUTE 
U20 19:45 ZNOETO 
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 GYEHKB 
EL 17:50 VC2SCC 
EXL 18:00 MACMIS 
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 
U20 18:30 ETOMIS 
EL 19:30 DEBDAB 
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk