A Banská Bystrica a Kosice ellenfele a döntőben

 

A Nitra hazai jégen, hosszabbításban szenvedett vereséget az elődöntő 7. mérkőzésén.

A mindent eldöntő vasárnapi mérkőzésen a rendes játékidő 1-1 gólt hozott, így hosszabbításban dőlt el a döntőbe jutás sorsa. A ráadás 85. másodpercében Milan Kytnár révén a besztercebányaiak szerezték meg a vezetést, így kiderült, a szerdától kezdődő döntőben ők játszanak a Kassával.

Negyeddöntők
HC Kosice (1.)–SHK 37 Piestany (8.) 4-2
1-3 5-2 4-3 1-3 7-0 3-0
HK Nitra (2.)–Mountfield Martin (7.) 4-1
9-2 6-2 1-4 7-0 5-0
HC 05 Banská Bystrica (3.)–Dukla Trencín (6.) 4-1
1-0 4-0 3-2 4-5 b. 4-2
HKM Zvolen (4.)–HK Poprad (5.) 3-4
3-4 2-1 3-2 b. 1-3 4-3 h. 5-4 0-1 b.
Elődöntők
HC Kosice (1.)–HK Poprad (5.) 4-1
5-4 2-1 3-1 2-6 3-2
HK Nitra (2.)–HC 05 Banská Bystrica (3.) 3-4
4-2 3-4 b. 3-2 2-4 5-2 3-4 1-2 h.
Döntő
HC Kosice (1.)–HC 05 Banská Bystrica (3.) 0-0
04.01 04.02 04.05 04.06 04.09 04.11 04.13

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS ÉLŐ
MOL 18:00 UTEBRA INFO
MOL 18:30 TITSCC INFO
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL INFO
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk