2-0-ra vezet a Trinec és a Litvínov

 

Az alapszakasz két legjobb csapata hozta a kötelező hazai sikereit.

Csehországban lejátszották az elődöntők első 2-2 mérkőzését. Mind a 4 mérkőzést a hazai csapat nyerte, háromszor szoros találkozókon, egyedül az Trinec–Sparta Praha párharc első összecsapása hozott négygólos sikert. A második meccsükön viszont hosszabbítás döntött, ahol a trineciek 25 éves hátvédje, Vladimír Roth idei első playoffgólja hozta meg a sikert.

Első kör
Skoda Plzen (7.)–BK Mladá Boleslav (10.) 1-3
4-5 2-1 2-4 2-4
Vítkovice Steel (8.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.) 1-3
8-2 2-4 3-6 0-5
Negyeddöntők
Ocerári Trinec (1.)–BK Mladá Boleslav (10.) 4-1
2-1 3-2 2-5 2-1 4-3
Verva Litvínov (2.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.)  4-1
4-0 4-1 3-1 2-3 h. 2-1 h.
Kometa Brno (3.)–PSG Zlín (6.) 4-3
2-3 h. 4-2 2-1 3-5 2-1 0-5 5-0
Sparta Praha (4.)–Montfield Hradec Králové (5.) 4-0
3-0 5-3 4-3 4-3
Elődöntők
Ocerári Trinec (1.)–Sparta Praha (4.) 2-0
6-2 5-4 h. 04.01 04.02 04.04 04.06 04.08
Verva Litvínov (2.)–Kometa Brno (3.) 2-0
3-2 2-1 03.30 03.31 04.03 04.05 04.07
Döntő
?–?
04.11 04.12 04.15 04.16 04.19 04.21 04.23

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk