Ellenfélre vár a HC Kosice

   

A Nitra nem nyert pénteken, így hetedik mérkőzés dönt a Banská Bystrica elleni párharcában.

A HC Kosice 5 mérkőzés alatt túljutott a Popradon. A kassaiak az első harmadban kétgólos hátrányba kerültek kedden, viszont a záró húsz percben 3 gólt szereztek, 67 másodperccel a vége előtt Marek Bartánus lőtte a döntőbe a csapatot. A másik ágon nem született még döntés, a nyitraiak hiába nyerték meg hazai meccsüket és hiába mentették hosszabbításra a besztercebányai meccset, végül hosszabbításban vereséget szenvedtek, így vasárnap 7. mérkőzésre kerül sor.

Negyeddöntők
HC Kosice (1.)–SHK 37 Piestany (8.) 4-2
1-3 5-2 4-3 1-3 7-0 3-0
HK Nitra (2.)–Mountfield Martin (7.) 4-1
9-2 6-2 1-4 7-0 5-0
HC 05 Banská Bystrica (3.)–Dukla Trencín (6.) 4-1
1-0 4-0 3-2 4-5 b. 4-2
HKM Zvolen (4.)–HK Poprad (5.) 3-4
3-4 2-1 3-2 b. 1-3 4-3 h. 5-4 0-1 b.
Elődöntők
HC Kosice (1.)–HK Poprad (5.) 4-1
5-4 2-1 3-1 2-6 3-2
HK Nitra (2.)–HC 05 Banská Bystrica (3.) 3-3
4-2 3-4 b. 3-2 2-4 5-2 3-4 03.29
Döntő
?–?
04.01 04.02 04.05 04.06 04.09 04.11 04.13

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF INFO
U18 17:20 ETOUTE INFO
ROM 17:30 STESCC INFO
EL 18:30 MISMAC INFO
U18 18:40 VASMIS INFO
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk