A HC Davos kisöpörte az SC Bernt

   

A Zürich Lions pedig egy 8-0-s győzelemmel egyenlített összesítésben a Genéve-Servette ellen.

A HC Davos könnyedén bejutott a döntőbe a 2013-as bajnok SC Bernen keresztül. A kék-sárgák előbb 2-0-ra nyertek a fővárosban, majd hazai jégen egy 3-1-es sikerrel lezárták a párharcot.

A Zürich Lions–Genéve-Servette párharc 3. mérkőzését hosszabbításban megnyerték a genfiek. Három nappal később viszont vastagon visszavágott a ZSC, ugyais 8-0-ra átgázoltak az ellenfelükön, Robert Nilsson és Roman Wick egyaránt 2-2 gólt lőtt, míg Lukas Flüeler shutouttal zárt.

Negyeddöntők
Zürich Lions (1.)–EHC Biel (8.) 4-3
0-5 3-1 2-3 3-2 3-0 1-3 5-2
SC Bern (2.)–Lausanne (7.) 4-3
1-0 1-2 1-2 2-1 3-0 1-2 2-1
Lugano (3.)–Genéve-Servette (6.) 2-4
2-3 1-2 2-0 7-2 2-4 2-5
EV Zug (4.)–Davos (5.) 2-4
1-6 1-0 3-4 4-3 1-3 3-4
Elődöntők
Zürich Lions (1.)–Genéve-Servette (6.) 2-2
5-2 3-6 1-2 h. 8-0 03.26 03.28 03.31
SC Bern (2.)–Davos (5.) 0-2
2-3 h. 2-6 0-2 1-3
Döntő
?–?
04.02 04.04 04.06 04.09 04.11 04.14 04.16

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 2-1VÉGE
U20 14:30 MACVAS 4-1VÉGE
EL 16:00 BRATIT 6-4VÉGE
EXL 17:00 KOSMIS 4-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2UTE 2-4VÉGE
KK 18:00 RITMAC 4-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 2-4VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 1-3VÉGE
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC 3-0VÉGE
    • M4 SPORT
október 23., kedd
EXL 18:00 ZVOMIS 
október 24., szerda
U20 15:50 PEFDHK 
EXL 19:00 MACDTR 
október 25., csütörtök
U20   KMMETO 
U18 15:50 PEFDAB 
U18 18:00 ZEGOHA 
U20 18:00 MACSAP 
EL 18:30 TITBRA 
Partnerünk