A HC Davos kisöpörte az SC Bernt

   

A Zürich Lions pedig egy 8-0-s győzelemmel egyenlített összesítésben a Genéve-Servette ellen.

A HC Davos könnyedén bejutott a döntőbe a 2013-as bajnok SC Bernen keresztül. A kék-sárgák előbb 2-0-ra nyertek a fővárosban, majd hazai jégen egy 3-1-es sikerrel lezárták a párharcot.

A Zürich Lions–Genéve-Servette párharc 3. mérkőzését hosszabbításban megnyerték a genfiek. Három nappal később viszont vastagon visszavágott a ZSC, ugyais 8-0-ra átgázoltak az ellenfelükön, Robert Nilsson és Roman Wick egyaránt 2-2 gólt lőtt, míg Lukas Flüeler shutouttal zárt.

Negyeddöntők
Zürich Lions (1.)–EHC Biel (8.) 4-3
0-5 3-1 2-3 3-2 3-0 1-3 5-2
SC Bern (2.)–Lausanne (7.) 4-3
1-0 1-2 1-2 2-1 3-0 1-2 2-1
Lugano (3.)–Genéve-Servette (6.) 2-4
2-3 1-2 2-0 7-2 2-4 2-5
EV Zug (4.)–Davos (5.) 2-4
1-6 1-0 3-4 4-3 1-3 3-4
Elődöntők
Zürich Lions (1.)–Genéve-Servette (6.) 2-2
5-2 3-6 1-2 h. 8-0 03.26 03.28 03.31
SC Bern (2.)–Davos (5.) 0-2
2-3 h. 2-6 0-2 1-3
Döntő
?–?
04.02 04.04 04.06 04.09 04.11 04.14 04.16

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk