A címvédő Ingolstadt bejutott az elődöntőbe

 

A mindent eldöntő hetedik mérkőzésen nem sok esélyt adtak ellenfelüknek.

A DEL címvédője, az ERC Ingolstadt 7 meccsre kényszerült az Iserlohn ellen. A továbbjutásról döntő találkozón hiába szerzeték meg a vezetést a vendégek, a folytatásban 6 gólt kaptak, a hazaiaknál Jared Ross 2 gólt lőtt. A másik, 7 mérkőzésig elhúzódott párharcban a Düsseldorf nyert Hamburgban, ezzel a DEG lépett az elődöntőbe, ahol pont az ERC Ingolstadt vár rájuk.

Első kör
Grizzly Adams Wolfsburg (7.)–Krefeld Pinguine (10.) 2-1
4-3 h. 0-2 3-2
Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.)–Eisbaren Berlin (9.) 2-1
6-2 3-6 3-2 h.
Negyeddöntők
Adler Mannheim (1.)–Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.) 4-1
2-1 2-3 6-1 3-0 4-3 h.
Red Bull München (2.)–Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-4
0-4 2-3 0-2 3-4
ERC Ingolstadt (3.)–Iserlohn Roosters (6.) 4-3
4-3 3-6 3-1 0-5 4-3 h. 2-6 6-1
Hamburg Freezers (4.)–Düsseldorfer EG (5.) 3-4
4-0 3-6 3-2 1-2 4-2 3-4 1-2
Elődöntők
Adler Mannheim (1.)–Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-0
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08
ERC Ingolstadt (3.)–Düsseldorfer EG (5.) 0-0
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08
Döntő
?–?

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk