A címvédő Ingolstadt bejutott az elődöntőbe

 

A mindent eldöntő hetedik mérkőzésen nem sok esélyt adtak ellenfelüknek.

A DEL címvédője, az ERC Ingolstadt 7 meccsre kényszerült az Iserlohn ellen. A továbbjutásról döntő találkozón hiába szerzeték meg a vezetést a vendégek, a folytatásban 6 gólt kaptak, a hazaiaknál Jared Ross 2 gólt lőtt. A másik, 7 mérkőzésig elhúzódott párharcban a Düsseldorf nyert Hamburgban, ezzel a DEG lépett az elődöntőbe, ahol pont az ERC Ingolstadt vár rájuk.

Első kör
Grizzly Adams Wolfsburg (7.)–Krefeld Pinguine (10.) 2-1
4-3 h. 0-2 3-2
Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.)–Eisbaren Berlin (9.) 2-1
6-2 3-6 3-2 h.
Negyeddöntők
Adler Mannheim (1.)–Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.) 4-1
2-1 2-3 6-1 3-0 4-3 h.
Red Bull München (2.)–Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-4
0-4 2-3 0-2 3-4
ERC Ingolstadt (3.)–Iserlohn Roosters (6.) 4-3
4-3 3-6 3-1 0-5 4-3 h. 2-6 6-1
Hamburg Freezers (4.)–Düsseldorfer EG (5.) 3-4
4-0 3-6 3-2 1-2 4-2 3-4 1-2
Elődöntők
Adler Mannheim (1.)–Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-0
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08
ERC Ingolstadt (3.)–Düsseldorfer EG (5.) 0-0
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08
Döntő
?–?

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ ÉLŐ
EBJL 18:55 VSVAVS ÉLŐ
MOL 19:00 MACGAL 8-2ÉLŐ
MOL 19:00 MISSCC 3-1ÉLŐ
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk