A címvédő Ingolstadt bejutott az elődöntőbe

 

A mindent eldöntő hetedik mérkőzésen nem sok esélyt adtak ellenfelüknek.

A DEL címvédője, az ERC Ingolstadt 7 meccsre kényszerült az Iserlohn ellen. A továbbjutásról döntő találkozón hiába szerzeték meg a vezetést a vendégek, a folytatásban 6 gólt kaptak, a hazaiaknál Jared Ross 2 gólt lőtt. A másik, 7 mérkőzésig elhúzódott párharcban a Düsseldorf nyert Hamburgban, ezzel a DEG lépett az elődöntőbe, ahol pont az ERC Ingolstadt vár rájuk.

Első kör
Grizzly Adams Wolfsburg (7.)?Krefeld Pinguine (10.) 2-1
4-3 h. 0-2 3-2
Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.)?Eisbaren Berlin (9.) 2-1
6-2 3-6 3-2 h.
Negyeddöntők
Adler Mannheim (1.)?Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.) 4-1
2-1 2-3 6-1 3-0 4-3 h.
Red Bull München (2.)?Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-4
0-4 2-3 0-2 3-4
ERC Ingolstadt (3.)?Iserlohn Roosters (6.) 4-3
4-3 3-6 3-1 0-5 4-3 h. 2-6 6-1
Hamburg Freezers (4.)?Düsseldorfer EG (5.) 3-4
4-0 3-6 3-2 1-2 4-2 3-4 1-2
Elődöntők
Adler Mannheim (1.)?Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-0
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08
ERC Ingolstadt (3.)?Düsseldorfer EG (5.) 0-0
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08
Döntő
???

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 3., péntek
EL 14:00 FHABJA 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 2-3 BVÉGE
EL 18:30 DEBUTE 4-1VÉGE
EL 18:30 MISFTC 2-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSKAC 3-4VÉGE
február 4., szombat
AL 14:00 SZGWRM TÖRÖLVE
AL 16:00 ASPDBF 6-3VÉGE
AL 19:30 SPCFTC 2-4VÉGE
AL 21:00 IKOETO 5-14VÉGE
február 5., vasárnap
EL 16:00 FHAFTC 1-3VÉGE
EL 17:30 DEBMIS 1-5VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:40 BJAUTE 4-3 HVÉGE
ICEHL 18:00 PUSAVS 0-1 BVÉGE
február 7., kedd
NŐI 20:00 HUNSVK 7-6VÉGE
február 8., szerda
EL 18:00 UTEDAB 1-3VÉGE
EL 18:30 DEBFHA 1-2 HVÉGE
AL 20:00 DBFFTC INFO
február 9., csütörtök
EIHC 13:30 KORHUN 
U18 16:00 ITAHUN 
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
NŐI 20:00 HUNNOR 
AL 20:30 ETOWRM 
február 10., péntek
U18 16:00 SLOHUN 
EIHC 17:30 ITAHUN 
február 11., szombat
EIHC 13:00 SLOHUN 
U18 14:30 FRAHUN 
NŐI 16:30 HUNFRA 
AL 19:00 SPCDBF 
AL 21:00 ETOSZG 
február 12., vasárnap
NŐI 14:30 HUNJPN 
EL 17:00 DABUTE 
EL 17:30 FHADEB 
Partnerünk
Archívum