A Brno nyerte a Zlín elleni hétmeccses szériát

   

A Litvínov és a Trinec pedig 1-1 vereséget engedélyezett negyeddöntőbeli ellenfelének.

A Trinec hatalmas hajrával zárta le 4-1-re a Mladá Boleslav elleni párharcot, ugyanis 80 másodperccel a mérkőzés vége előtt még a vendégek vezettek, de 58:40-nél Martin Adamsky egyenlített, 11 másodperccel a vége előtt pedig Tomas Linhart bevágta a győztes és továbbjutást jelentő gólt.

A Litvínov hosszabbításra kényszerült a Pardubice elleni 5. meccsen, hiába találta el 55-ször a szlovén Robert Kristan kapuját, végül a 74. percben lőtte be a továbbjutást jelentő találatot a Bolzanóban védő  Jaroslav Hübl unokatestvére, Viktor Hübl.

A Brno–Zlín párharc nyúlt el a legtovább. A hetedik összecsapás nem tartogatott sok izgalmat, a hazaiak magabiztos 5-0-s sikerrel léptek az elődöntőbe, ahol a Litvínov vár rájuk, míg a másik ágon a Trinec a Spartával csap össze.

Első kör
Skoda Plzen (7.)–BK Mladá Boleslav (10.) 1-3
4-5 2-1 2-4 2-4
Vítkovice Steel (8.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.) 1-3
8-2 2-4 3-6 0-5
Negyeddöntők
Ocerári Trinec (1.)–BK Mladá Boleslav (10.) 4-1
2-1 3-2 2-5 2-1 4-3
Verva Litvínov (2.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.)  4-1
4-0 4-1 3-1 2-3 h. 2-1 h.
Kometa Brno (3.)–PSG Zlín (6.) 4-3
2-3 h. 4-2 2-1 3-5 2-1 0-5 5-0
Sparta Praha (4.)–Montfield Hradec Králové (5.) 4-0
3-0 5-3 4-3 4-3
Elődöntők
Ocerári Trinec (1.)–Sparta Praha (4.) 0-0
03.28 03.29 04.01 04.02 04.04 04.06 04.08
Verva Litvínov (2.)–Kometa Brno (3.) 0-0
03.26 03.27 03.30 03.31 04.03 04.05 04.07
Döntő
?–?
04.11 04.12 04.15 04.16 04.19 04.21 04.23

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE INFO
EL 17:30 GYEHKB INFO
EL 17:50 VC2SCC INFO
EXL 18:00 MACMIS INFO
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 18:30 ETOMIS INFO
EL 19:30 DEBDAB INFO
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk