A Brno nyerte a Zlín elleni hétmeccses szériát

   

A Litvínov és a Trinec pedig 1-1 vereséget engedélyezett negyeddöntőbeli ellenfelének.

A Trinec hatalmas hajrával zárta le 4-1-re a Mladá Boleslav elleni párharcot, ugyanis 80 másodperccel a mérkőzés vége előtt még a vendégek vezettek, de 58:40-nél Martin Adamsky egyenlített, 11 másodperccel a vége előtt pedig Tomas Linhart bevágta a győztes és továbbjutást jelentő gólt.

A Litvínov hosszabbításra kényszerült a Pardubice elleni 5. meccsen, hiába találta el 55-ször a szlovén Robert Kristan kapuját, végül a 74. percben lőtte be a továbbjutást jelentő találatot a Bolzanóban védő  Jaroslav Hübl unokatestvére, Viktor Hübl.

A Brno–Zlín párharc nyúlt el a legtovább. A hetedik összecsapás nem tartogatott sok izgalmat, a hazaiak magabiztos 5-0-s sikerrel léptek az elődöntőbe, ahol a Litvínov vár rájuk, míg a másik ágon a Trinec a Spartával csap össze.

Első kör
Skoda Plzen (7.)–BK Mladá Boleslav (10.) 1-3
4-5 2-1 2-4 2-4
Vítkovice Steel (8.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.) 1-3
8-2 2-4 3-6 0-5
Negyeddöntők
Ocerári Trinec (1.)–BK Mladá Boleslav (10.) 4-1
2-1 3-2 2-5 2-1 4-3
Verva Litvínov (2.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.)  4-1
4-0 4-1 3-1 2-3 h. 2-1 h.
Kometa Brno (3.)–PSG Zlín (6.) 4-3
2-3 h. 4-2 2-1 3-5 2-1 0-5 5-0
Sparta Praha (4.)–Montfield Hradec Králové (5.) 4-0
3-0 5-3 4-3 4-3
Elődöntők
Ocerári Trinec (1.)–Sparta Praha (4.) 0-0
03.28 03.29 04.01 04.02 04.04 04.06 04.08
Verva Litvínov (2.)–Kometa Brno (3.) 0-0
03.26 03.27 03.30 03.31 04.03 04.05 04.07
Döntő
?–?
04.11 04.12 04.15 04.16 04.19 04.21 04.23

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 23., szombat
EL 17:00 DABVAS 2-7VÉGE
EL 17:30 TITUTE 5-10VÉGE
EL 18:30 DEBSCC 4-3VÉGE
január 24., vasárnap
EXL 17:00 POPMIS 5-3VÉGE
január 25., hétfő
KHL 17:30 JOKAVG 
    • SPORT 2
EL 20:00 DEBFTC 3-6VÉGE
január 27., szerda
EL 17:30 SCCVAS INFO
január 28., csütörtök
EL 17:30 BRADEB 
EL 17:30 GYEMAC 
EL 17:30 SCCVAS 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:30 UTEFTC 
    • M4 SPORT
január 29., péntek
NHL 01:00 MTLCGY 
    • Arena4
EL 17:30 GYEDEB 
EL 17:30 SCCMAC 
EXL 18:00 MISNZÁ 
ICEHL 19:15 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 2
január 30., szombat
EL 17:30 BRAVAS 
EL 18:30 UTEDAB 
január 31., vasárnap
EL 16:30 BRAMAC 
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:30 SCCDEB 
EL 17:30 TITFTC 
ICEHL 17:30 AVSVSV 
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 MISDTV 
Partnerünk
Archívum