A Brno nyerte a Zlín elleni hétmeccses szériát

   

A Litvínov és a Trinec pedig 1-1 vereséget engedélyezett negyeddöntőbeli ellenfelének.

A Trinec hatalmas hajrával zárta le 4-1-re a Mladá Boleslav elleni párharcot, ugyanis 80 másodperccel a mérkőzés vége előtt még a vendégek vezettek, de 58:40-nél Martin Adamsky egyenlített, 11 másodperccel a vége előtt pedig Tomas Linhart bevágta a győztes és továbbjutást jelentő gólt.

A Litvínov hosszabbításra kényszerült a Pardubice elleni 5. meccsen, hiába találta el 55-ször a szlovén Robert Kristan kapuját, végül a 74. percben lőtte be a továbbjutást jelentő találatot a Bolzanóban védő  Jaroslav Hübl unokatestvére, Viktor Hübl.

A Brno–Zlín párharc nyúlt el a legtovább. A hetedik összecsapás nem tartogatott sok izgalmat, a hazaiak magabiztos 5-0-s sikerrel léptek az elődöntőbe, ahol a Litvínov vár rájuk, míg a másik ágon a Trinec a Spartával csap össze.

Első kör
Skoda Plzen (7.)–BK Mladá Boleslav (10.) 1-3
4-5 2-1 2-4 2-4
Vítkovice Steel (8.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.) 1-3
8-2 2-4 3-6 0-5
Negyeddöntők
Ocerári Trinec (1.)–BK Mladá Boleslav (10.) 4-1
2-1 3-2 2-5 2-1 4-3
Verva Litvínov (2.)–CSOB Pojistovná Pardubice (9.)  4-1
4-0 4-1 3-1 2-3 h. 2-1 h.
Kometa Brno (3.)–PSG Zlín (6.) 4-3
2-3 h. 4-2 2-1 3-5 2-1 0-5 5-0
Sparta Praha (4.)–Montfield Hradec Králové (5.) 4-0
3-0 5-3 4-3 4-3
Elődöntők
Ocerári Trinec (1.)–Sparta Praha (4.) 0-0
03.28 03.29 04.01 04.02 04.04 04.06 04.08
Verva Litvínov (2.)–Kometa Brno (3.) 0-0
03.26 03.27 03.30 03.31 04.03 04.05 04.07
Döntő
?–?
04.11 04.12 04.15 04.16 04.19 04.21 04.23

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 10., csütörtök
PRE 17:00 ZILSCC 4-0VÉGE
NU18 18:00 HUNPRH 5-1VÉGE
PRE 18:00 MISMIC 4-3 BVÉGE
PRE 19:00 NZÁFTC 5-0VÉGE
augusztus 11., péntek
NU18 10:30 HUNITA 2-0VÉGE
NU18 15:00 HUNSVK 1-2VÉGE
PRE 18:00 AVSBBY 7-0VÉGE
PRE 18:00 POPSCC 8-2VÉGE
PRE 18:00 TOPFTC 7-1VÉGE
augusztus 12., szombat
NU18 09:00 HUNECS 2-0VÉGE
PRE 19:00 MACVIC 1-2VÉGE
augusztus 15., kedd
PRE 17:00 DABOLL 3-2VÉGE
PRE 18:00 FTCNZÁ 4-1VÉGE
PRE 18:00 TITSCC 4-5VÉGE
VIS 19:00 POPAVS 4-3VÉGE
augusztus 16., szerda
PRE 18:00 TOPSCC 2-4VÉGE
augusztus 17., csütörtök
PRE 12:00 DTVBRA 
PRE 15:00 DABJUN 
PRE 17:00 SKAUTE 
PRE 18:00 MISVC2 
U16 18:30 SPAHUN 
augusztus 18., péntek
PRE 12:00 BRAKAT 
PRE 18:00 TITVC2 
PRE 18:00 TOPUTE 
U16 19:00 BERHUN 
VIS 19:00 MACNZÁ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk