Hetedik mérkőzés dönt két DEL-negyeddöntőben

 

Az Ingolstadt és a Hamburg idegenben vereséget szenvedett, így nem zárta le a párharcát.

Az Iserlohn a második harmad közepén tudatosította a címvédő Ingolstadttal, hogy 7. meccsre kerül sor. A 26. és a 33. perc között 4 gólt lőtt a Roosters, a vendégek kapujában Timo Pielmeier 27 lövésből 4 gólt kapott, míg a helyére beálló Marco Eisenhut 14 lövésből csak 12-szer védett.

A másik, még futó párharcban a Hamburg kétgólos hátrányból egyenlített Düsseldorfban, de a DEG Alexander Preibisch 54. percben lőtt góljával megszerezte a győzelmet. A mindent eldöntő 7. mérkőzéseket kedden rendezik.

Első kör
Grizzly Adams Wolfsburg (7.)–Krefeld Pinguine (10.) 2-1
4-3 h. 0-2 3-2
Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.)–Eisbaren Berlin (9.) 2-1
6-2 3-6 3-2 h.
Negyeddöntők
Adler Mannheim (1.)–Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.) 4-1
2-1 2-3 6-1 3-0 4-3 h.
Red Bull München (2.)–Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-4
0-4 2-3 0-2 3-4
ERC Ingolstadt (3.)–Iserlohn Roosters (6.) 3-3
4-3 3-6 3-1 0-5 4-3 h. 2-6 03.24
Hamburg Freezers (4.)–Düsseldorfer EG (5.) 3-3
4-0 3-6 3-2 1-2 4-2 3-4 03.24
Elődöntők
Adler Mannheim (1.)–Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-0
?–?
Döntő
?–?

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk