Egyoldalú negyeddöntők a Liigában

 

Egyedül a Karpat szenvedett vereséget a jobb kiemeléssel rendelkező csapatok közül.

Finnországban nem hozott sok izgalmat a negyeddöntők első 2-2 mérkőzése. A Tappara, a Lukko és a JYP egyaránt 2-0-ra vezet, ráadásul előbbi két csapat összesen csak 1 gólt kapott. Az alapszakaszgyőztes Karpat viszont a hazai 4-2-es győzelme után váratlan vereséget szenvedett a SaiPa otthonában, így ebben a párharcban biztosan lesz 5. mérkőzés.

Első kör
HIFK (7.)–Ilves (10.) 2-0
2-1 2-1 h.
SaiPa (8.)–Assat (9.) 2-0
6-0 2-1 h.
Negyeddöntők
Karpat (1.)–SaiPa (8.) 1-1
4-2 5-3 03.24 03.26 03.28 03.30 03.31
Tappara (2.)–HIFK (7.) 2-0
4-3 4-3 h. 03.24 03.26 03.28 03.30 03.31
Lukko (3.)–KalPa (6.) 2-0
3-0 3-0 03.24 03.26 03.28 03.30 03.31
JYP (4.)–Blues (5.) 2-0
3-1 3-0 03.24 03.26 03.28 03.30 03.31
Elődöntők
?–?
04.03 04.04 04.06 04.08 04.10 04.11 04.13
?–?
04.03 04.04 04.06 04.08 04.10 04.11 04.13
Döntő
?–?
04.15 04.17 04.18 04.20 04.22 04.24 04.25

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., csütörtök
U18 14:30 VASVSV 4-0VÉGE
U18 15:50 PEFSCC 1-6VÉGE
ELA 17:30 GYEHKB 2-5VÉGE
ELA 17:50 VC2DAB 4-2VÉGE
U20 18:00 UTEVIC 5-1VÉGE
U20 18:15 EASMAC 3-2VÉGE
U18 18:20 OHADAB 4-10VÉGE
ELA 18:30 TITVAS 3-1VÉGE
ELF 19:00 DEBFTC 6-2VÉGE
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 
ELF 16:00 BRASCC 
EXL 16:00 POPMIS 
U20 17:00 UTEAVS 
EXL 17:30 MACKOS 
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 
U20 19:10 MACETO 
február 18., hétfő
EL 18:40 VASHKB 
EL 20:00 FTCDEB 
február 19., kedd
U18 15:35 KMMVAS 
Partnerünk