Női döntőt is játszanak a Tüskecsarnokban

   

Hétfőn kezdődik a magyar női bajnokság fináléja, a 2. mérkőzést az új létesítményben rendezik.

Március 23-án indul a két győzelemig tartó párharc a címvédő Marilyn és az EWHL-ben szereplő KMH Budapest között. Az első mérkőzést hétfőn 20.30-tól a Kisstadionban rendezik, míg kedden 19.30-tól a Tüskecsarnok ad otthon a második találkozónak.

A Marilyn várható kerete:

Gegesy Boglárka (Hodos Piroska) – Szlaby Gyöngyi, Csiszer Sarolt, Medgyes Dorottya, Köles Kata, Pintér Hanna, Olajosné Lakatos Boglárka, Fodor Lili – Dettrich Szilvia, Kiss Andrea, Szelényi Lilien, Grkovic Jelena, Pintér Lili, Horváth Tifani, Szick Dorka, Gottlibet Zóra, Váradi Orsolya, Galántai Maja.

A KMH várható kerete:

Németh Anikó (Yumi Maruyama) – Odnoga Lotti, Tóth Enikő, Holzer Bernadett, Pintér Zsófia, Németh Bernadett, Sam Woodward – Dabasi Réka, Trencsényi Kitti, Alex Gowie, Ungár Rebeka, Somogyi Vivien, Rónai Alexandra, Ferik Evelin, Tiziana Gadient, Farkas Niki, Egyed Noémi, Lovics Réka, Juntilla Jenni, Pavuk Petra.

Mindeközben eldőltek az OB II.-es női bajnokság helyezései. Bár még hátravan a március 29-i Sportország–KMH Budapest B mérkőzés, előbbinek 4 pontos előnye van utóbbival szemben, így a Sportország megszerezte az aranyérmet, a KMH B az ezüstöt, míg a Marilyn B a 3. helyen végzett.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB INFO
ELF 20:00 FTCDEB INFO
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk