Női döntőt is játszanak a Tüskecsarnokban

   

Hétfőn kezdődik a magyar női bajnokság fináléja, a 2. mérkőzést az új létesítményben rendezik.

Március 23-án indul a két győzelemig tartó párharc a címvédő Marilyn és az EWHL-ben szereplő KMH Budapest között. Az első mérkőzést hétfőn 20.30-tól a Kisstadionban rendezik, míg kedden 19.30-tól a Tüskecsarnok ad otthon a második találkozónak.

A Marilyn várható kerete:

Gegesy Boglárka (Hodos Piroska) – Szlaby Gyöngyi, Csiszer Sarolt, Medgyes Dorottya, Köles Kata, Pintér Hanna, Olajosné Lakatos Boglárka, Fodor Lili – Dettrich Szilvia, Kiss Andrea, Szelényi Lilien, Grkovic Jelena, Pintér Lili, Horváth Tifani, Szick Dorka, Gottlibet Zóra, Váradi Orsolya, Galántai Maja.

A KMH várható kerete:

Németh Anikó (Yumi Maruyama) – Odnoga Lotti, Tóth Enikő, Holzer Bernadett, Pintér Zsófia, Németh Bernadett, Sam Woodward – Dabasi Réka, Trencsényi Kitti, Alex Gowie, Ungár Rebeka, Somogyi Vivien, Rónai Alexandra, Ferik Evelin, Tiziana Gadient, Farkas Niki, Egyed Noémi, Lovics Réka, Juntilla Jenni, Pavuk Petra.

Mindeközben eldőltek az OB II.-es női bajnokság helyezései. Bár még hátravan a március 29-i Sportország–KMH Budapest B mérkőzés, előbbinek 4 pontos előnye van utóbbival szemben, így a Sportország megszerezte az aranyérmet, a KMH B az ezüstöt, míg a Marilyn B a 3. helyen végzett.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP 
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk