Női döntőt is játszanak a Tüskecsarnokban

   

Hétfőn kezdődik a magyar női bajnokság fináléja, a 2. mérkőzést az új létesítményben rendezik.

Március 23-án indul a két győzelemig tartó párharc a címvédő Marilyn és az EWHL-ben szereplő KMH Budapest között. Az első mérkőzést hétfőn 20.30-tól a Kisstadionban rendezik, míg kedden 19.30-tól a Tüskecsarnok ad otthon a második találkozónak.

A Marilyn várható kerete:

Gegesy Boglárka (Hodos Piroska) – Szlaby Gyöngyi, Csiszer Sarolt, Medgyes Dorottya, Köles Kata, Pintér Hanna, Olajosné Lakatos Boglárka, Fodor Lili – Dettrich Szilvia, Kiss Andrea, Szelényi Lilien, Grkovic Jelena, Pintér Lili, Horváth Tifani, Szick Dorka, Gottlibet Zóra, Váradi Orsolya, Galántai Maja.

A KMH várható kerete:

Németh Anikó (Yumi Maruyama) – Odnoga Lotti, Tóth Enikő, Holzer Bernadett, Pintér Zsófia, Németh Bernadett, Sam Woodward – Dabasi Réka, Trencsényi Kitti, Alex Gowie, Ungár Rebeka, Somogyi Vivien, Rónai Alexandra, Ferik Evelin, Tiziana Gadient, Farkas Niki, Egyed Noémi, Lovics Réka, Juntilla Jenni, Pavuk Petra.

Mindeközben eldőltek az OB II.-es női bajnokság helyezései. Bár még hátravan a március 29-i Sportország–KMH Budapest B mérkőzés, előbbinek 4 pontos előnye van utóbbival szemben, így a Sportország megszerezte az aranyérmet, a KMH B az ezüstöt, míg a Marilyn B a 3. helyen végzett.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 0-4VÉGE
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk