A Wolfsburg kisöpörte a Münchent

 

A Grizzly Adams ellenfele a Mannheim lesz a DEL elődöntőjében.

Az alapszakaszgyőztes Adler Manheim 4-1-es összesítéssel verte ki a Nürnberget. A mannheimiek a továbbjutást hosszabbításban szerezték meg, az 5. mérkőzés ráadásának 7. percében Frank Mauer lőtte tovább csapatát az elődöntőbe. Az Adler Manheim a Grizzly Adams Wolfsburggal játszik a legjobb 4 között, ugyanis a 7. helyen kiemelt csapat átgázolt a 2. helyezett Münchenen.

A másik két negyeddöntő még nem dőlt el, a címvédő Ingolstadt és a Hamburg 3-2-re vezet összesítésben. Előbbi csapat nagyot küzdve szerezte meg a harmadik győzelmét, ugyanis a 2. hosszabbítás elején, a 83. percben szerezte meg Jeffrey Szwez révén a kötelező hazai sikert.

Első kör
Grizzly Adams Wolfsburg (7.)–Krefeld Pinguine (10.) 2-1
4-3 h. 0-2 3-2
Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.)–Eisbaren Berlin (9.) 2-1
6-2 3-6 3-2 h.
Negyeddöntők
Adler Mannheim (1.)–Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.) 4-1
2-1 2-3 6-1 3-0 4-3 h.
Red Bull München (2.)–Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-4
0-4 2-3 0-2 3-4
ERC Ingolstadt (3.)–Iserlohn Roosters (6.) 3-2
4-3 3-6 3-1 0-5 4-3 h. 03.22 03.24
Hamburg Freezers (4.)–Düsseldorfer EG (5.) 3-2
4-0 3-6 3-2 1-2 4-2 03.22 03.24
Elődöntők
Adler Mannheim (1.)–Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-0
?–?
Döntő
?–?

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 1-9VÉGE
U20 19:00 MACDHK 4-1VÉGE
február 20., szerda
U20 13:45 UTEDAB 5-2VÉGE
U18 15:30 DHKAVS 3-4 BVÉGE
U18 16:00 MISOKR 4-5 BVÉGE
ELA 17:50 VC2GYE 2-5VÉGE
U18 18:20 KMHETO 2-5VÉGE
ELA 18:40 HKBTIT 3-5VÉGE
ELA 18:40 VASDAB 5-2VÉGE
U18 19:15 UTEFTC 8-0VÉGE
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS INFO
U18 17:25 UTEMIS INFO
ELF 17:30 BRAFTC INFO
U18 18:30 MACETO INFO
ELF 19:00 DEBUTE INFO
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
február 23., szombat
U20   VSVAVS 
U18 12:30 KACMAC 
U18 13:30 AVSRBS 
U18 15:15 DABFTC 
EL 17:30 SCCFTC 
U18 17:30 VASVIC 
U18 18:00 MISSPG 
U18 18:15 VSVKMH 
február 24., vasárnap
U20   VSVUTE 
U20 12:05 DHKMAC 
U20 14:15 KMMEAS 
EBEL 16:00 RBSAVS 
EXL 17:00 DTRMIS 
EXL 17:00 MACDTV 
U20 17:30 HDJAVS 
Partnerünk