A Fehérvár nyerte az EBYSL-döntő 1. meccsét

 

A magyar csapat szerdán megnyerheti a junior EBEL-t.

Az EBYSL-döntő első mérkőzésének 12. percében Maximilian Egger góljával a Salzburg szerzett vezetést, a harmad utolsó előtti másodpercében viszont Nemes Benjámin révén egyenlített 5 a 4 elleni játék során a Fehérvár. A második játékrészben az EBEL-ben is megfordult Lukas Kainz találatával újra a vendégek vezettek, majd Szabó Krisztián egalizált. A záró húsz percben viszont csak magyar gól született, előbb Szabó Dániel talált be emberelőnyben, majd Kocsis Ferenc beállította a 4-2-es végeredményt. A döntő második mérkőzését szerdán Salzburgban rendezik.

EBEL U20-negyeddöntő:
2015. 02. 28., szombat, Fehérvár–Linz 5-1
2015. 02. 28., szombat, MAC–Znojmo 4-3 hosszabbításban
2015. 03. 04., szerda, Linz–Fehérvár 0-4
2015. 03. 04., szerda, Znojmo–MAC 2-1
2015. 03. 07., szombat, MAC–Znojmo 4-3 büntetőkkel

EBEL U20-elődöntő:
2015. 03. 11., szerda, Fehérvár–Olimpija 4-0
2015. 03. 11., szerda, Salzburg–MAC 5-2
2015. 03. 14., szombat, Olimpija–Fehérvár 2-1
2015. 03. 14., szombat, MAC–Salzburg 5-2
2015. 03. 18., szerda, Fehérvár–Olimpija 3-1
2015. 03. 18., szerda, Salzburg–MAC 7-3

EBEL U20-döntő:
2015. 03. 21., szombat, 17:30 Fehérvár–Salzburg 4-2
2015. 03. 25., szerda, Salzburg–Fehérvár
2015. 03. 28., szombat, Fehérvár–Salzburg (ha kell)

A magyar U18-as elődöntő menetrendje:
2015. 03. 06., péntek, Vasas–Miskolc 7-4
2015. 03. 06., péntek, MAC–Fehérvár 0-3
2015. 03. 09., hétfő, Miskolc–Vasas 4-8
2015. 03. 09., hétfő, Fehérvár–MAC 3-2

A magyar U18-as döntő időpontjai:
2015. 03. 23., hétfő, 18:30 Vasas–Fehérvár
2015. 03. 25., szerda, Fehérvár–Vasas
2015. 03. 27., péntek, 18:00 Vasas–Fehérvár
2015. 04. 03., péntek, Fehérvár–Vasas (ha kell)
2015. 04. 05., vasárnap, Vasas–Fehérvár (ha kell)

A magyar U20-as döntő menetrendje:
2015. 03. ??., MAC–Fehérvár
2015. 03. ??., Fehérvár–MAC
2015. 03. ??., Fehérvár–MAC (Székesfehérvár) (ha kell)

Az EBEL U18, U20-ban a szombatok vasárnapra változtathatók.

A magyar csapatok számára már véget ért sorozatok:

A magyar U16-os döntőt 3-2-re a Fehérvár nyerte:
2015. 03. 02., hétfő, Fehérvár–MAC 6-3
2015. 03. 04., szerda, MAC–Fehérvár 3-2 büntetőkkel
2015. 03. 06., péntek, Fehérvár–MAC 3-4
2015. 03. 08., vasárnap, MAC–Fehérvár 1-5
2015. 03. 09., hétfő, 17:00, Fehérvár–MAC 5-3

EBEL U18 negyeddöntő:
2015. 03. 04., szerda, Fehérvár–LA Stars 3-2
2015. 03. 04., szerda, Celje–MAC 7-5
2015. 03. 04., szerda, Klagenfurt–Vasas 4-2
2015. 03. 07., szombat, LA Stars–Fehérvár 5-2
2015. 03. 07., szombat, MAC–Celje 7-2
2015. 03. 07., szombat, Vasas–Klagenfurt 2-3
2015. 03. 11., szerda, Fehérvár–LA Stars 4-6
2015. 03. 11., szerda, Celje–MAC 5-8

EBEL U18 elődöntő:
2015. 03. 14., szombat, Klagenfurt–MAC 6-3
2015. 03. 14., szombat, Salzburg–LA Stars 5-3
2015. 03. 18., szerda, MAC–Klagenfurt 0-3
2015. 03. 18., szerda, LA Stars–Salzburg 3-4 h.

EBEL U18 döntő:
2015. 03. 25., szerda, Salzburg–Klagenfurt
2015. 03. 28., szombat, Klagenfurt–Salzburg
2015. 04. 01., szerda, Salzburg–Klagenfurt

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20 16:30 ETOMIS 
U20 17:40 KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk