A Fehérvár nyerte az EBYSL-döntő 1. meccsét

 

A magyar csapat szerdán megnyerheti a junior EBEL-t.

Az EBYSL-döntő első mérkőzésének 12. percében Maximilian Egger góljával a Salzburg szerzett vezetést, a harmad utolsó előtti másodpercében viszont Nemes Benjámin révén egyenlített 5 a 4 elleni játék során a Fehérvár. A második játékrészben az EBEL-ben is megfordult Lukas Kainz találatával újra a vendégek vezettek, majd Szabó Krisztián egalizált. A záró húsz percben viszont csak magyar gól született, előbb Szabó Dániel talált be emberelőnyben, majd Kocsis Ferenc beállította a 4-2-es végeredményt. A döntő második mérkőzését szerdán Salzburgban rendezik.

EBEL U20-negyeddöntő:
2015. 02. 28., szombat, Fehérvár–Linz 5-1
2015. 02. 28., szombat, MAC–Znojmo 4-3 hosszabbításban
2015. 03. 04., szerda, Linz–Fehérvár 0-4
2015. 03. 04., szerda, Znojmo–MAC 2-1
2015. 03. 07., szombat, MAC–Znojmo 4-3 büntetőkkel

EBEL U20-elődöntő:
2015. 03. 11., szerda, Fehérvár–Olimpija 4-0
2015. 03. 11., szerda, Salzburg–MAC 5-2
2015. 03. 14., szombat, Olimpija–Fehérvár 2-1
2015. 03. 14., szombat, MAC–Salzburg 5-2
2015. 03. 18., szerda, Fehérvár–Olimpija 3-1
2015. 03. 18., szerda, Salzburg–MAC 7-3

EBEL U20-döntő:
2015. 03. 21., szombat, 17:30 Fehérvár–Salzburg 4-2
2015. 03. 25., szerda, Salzburg–Fehérvár
2015. 03. 28., szombat, Fehérvár–Salzburg (ha kell)

A magyar U18-as elődöntő menetrendje:
2015. 03. 06., péntek, Vasas–Miskolc 7-4
2015. 03. 06., péntek, MAC–Fehérvár 0-3
2015. 03. 09., hétfő, Miskolc–Vasas 4-8
2015. 03. 09., hétfő, Fehérvár–MAC 3-2

A magyar U18-as döntő időpontjai:
2015. 03. 23., hétfő, 18:30 Vasas–Fehérvár
2015. 03. 25., szerda, Fehérvár–Vasas
2015. 03. 27., péntek, 18:00 Vasas–Fehérvár
2015. 04. 03., péntek, Fehérvár–Vasas (ha kell)
2015. 04. 05., vasárnap, Vasas–Fehérvár (ha kell)

A magyar U20-as döntő menetrendje:
2015. 03. ??., MAC–Fehérvár
2015. 03. ??., Fehérvár–MAC
2015. 03. ??., Fehérvár–MAC (Székesfehérvár) (ha kell)

Az EBEL U18, U20-ban a szombatok vasárnapra változtathatók.

A magyar csapatok számára már véget ért sorozatok:

A magyar U16-os döntőt 3-2-re a Fehérvár nyerte:
2015. 03. 02., hétfő, Fehérvár–MAC 6-3
2015. 03. 04., szerda, MAC–Fehérvár 3-2 büntetőkkel
2015. 03. 06., péntek, Fehérvár–MAC 3-4
2015. 03. 08., vasárnap, MAC–Fehérvár 1-5
2015. 03. 09., hétfő, 17:00, Fehérvár–MAC 5-3

EBEL U18 negyeddöntő:
2015. 03. 04., szerda, Fehérvár–LA Stars 3-2
2015. 03. 04., szerda, Celje–MAC 7-5
2015. 03. 04., szerda, Klagenfurt–Vasas 4-2
2015. 03. 07., szombat, LA Stars–Fehérvár 5-2
2015. 03. 07., szombat, MAC–Celje 7-2
2015. 03. 07., szombat, Vasas–Klagenfurt 2-3
2015. 03. 11., szerda, Fehérvár–LA Stars 4-6
2015. 03. 11., szerda, Celje–MAC 5-8

EBEL U18 elődöntő:
2015. 03. 14., szombat, Klagenfurt–MAC 6-3
2015. 03. 14., szombat, Salzburg–LA Stars 5-3
2015. 03. 18., szerda, MAC–Klagenfurt 0-3
2015. 03. 18., szerda, LA Stars–Salzburg 3-4 h.

EBEL U18 döntő:
2015. 03. 25., szerda, Salzburg–Klagenfurt
2015. 03. 28., szombat, Klagenfurt–Salzburg
2015. 04. 01., szerda, Salzburg–Klagenfurt

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk