Megkezdődött a Rookie Cup

   

Az EBEL szervezte, U16-osokra szabott EU-s eseménysorozat első állomását Kaposváron tartják.

Március 19-én elindult a Rookie Cup. Az első napon elméleti előadásokat tartanak, a négycsapatos csoportkör meccsei a második napon kezdődnek. A kaposvári torna magyar részről a Fehérvár részvételével pénteken, míg a müncheni torna az UTE-val szombaton indul. Az eredmények a hivatalos honlapon és itt követhetők.

Kaposvár:

2015. március 20., 16.10: Fehérvár–LA Stars
2015. március 20., 19.10: Mladi Jesenice–Stari Grad Vukovi Szarajevo

2015. március 21., 16.10: Fehérvár–Mladi Jesenice
2015. március 21., 19.10: LA Stars–Stari Grad Vukovi Szarajevo

2015. március 22., 10.10: Mladi Jesenice–LA Stars
2015. március 22., 13.10: Stari Grad Vukovi Szarajevo–Fehérvár

München:

2015. március 21., 16.50: EHC München–UTE
2015. március 21., 19.50: Salzburg/Vienna Capitals–Olimpija Ljubljana

2015. március 22., 16.50: Salzburg/Vienna Capitals–UTE
2015. március 22., 19.50: Olimpija Ljubljana–EHC München

2015. március 23., 09.50: Salzburg/Vienna Capitals–EHC München
2015. március 23., 12.50: Olimpija Ljubljana–UTE

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 4-1VÉGE
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS INFO
U18 17:30 AVSOKW 
EL 18:00 UTEDEB INFO
EXL 18:00 DTVMAC INFO
EXL 18:00 MISDTR INFO
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 INFO
U18 18:30 ETOMAC INFO
EL 18:40 HKBFTC INFO
EL 18:40 VASDAB INFO
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 
U18 15:50 PEFFTC 
U18 18:00 DABZEG 
U20 18:00 MACUTE 
U20 19:45 ZNOETO 
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 
EL 17:30 GYEHKB 
EL 17:50 VC2SCC 
EXL 18:00 MACMIS 
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 
U20 18:30 ETOMIS 
EL 19:30 DEBDAB 
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk