Csehország megkezdte a vb-felkészülést

 

Martin Ruzicka egyelőre 18 fővel gyakorol Velke Popovicében.

Csehország válogatottja március 18. és 20. között találkozik Velke Popovicében. A saját rendezésű világbajnokságra készülő csapat első táborába 18 játékos kapott meghívást, főleg azok a légiósok, akik számára véget ért a klubszezon.

Kapusok: Jan Lukás (Sparta Praha/Rytíri Kladno), Matej Machovsky (Skoda Plzen).

Hátvédek: Jan Kolár (Admiral, KHL), Jakub Nakládal (TPS, FIN), Vojtech Mozík, Jakub Jerábek (mindketten Skoda Plzen), Lukás Kovár (Vítkovice Steel).

Csatárok: Jirí Novotny (Lokomotiv, KHL), Martin Zatovic (Lada, KHL), Roman Horák, Robert Kousal (mindketten Vityaz, KHL), Martin Ruzicka (Traktor, KHL), Petr Pohl (Eisbaren Berlin, GER), Dominik Simon, Jakub Lev, Jan Schleiss (mindhárman Skoda Plzen), Vladimír Svacina, Ondrej Roman (mindketten Vítkovice Steel).

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk