A Szibir nyert Magnyitogorszkban

 

A novoszibirszkieken kívül a CSZKA és az Ak Barsz is 1 győzelemre került a továbbjutástól.

A Metallurg Magnyitogorszk nem élt a hatalmas lehetőségével. A Szibirből ugyanis eltiltás miatt hiányzott az első számú kapus, Alexander Salák, valamint a csapatkapitány, Alekszej Kopejkin. A címvédő mégsem nyert, így a párharc csütörtökön eldőlhet Novoszibirszkben.

KHL, 7130 néző.
Kosecskin: 90,0% (Murigin)
K
Beszpalov: 94,1% (Csubukin)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Alekszejev, Mamasev, Ullström, Salunov, Enlund
Batirsin, Lee, Kamenyev, Osala, Platonov
2
Ozsiganov, Hersley, Jefimenko, Koskiranta, Kugrisev
Malenykih, Habarov, Brent, Stapleton, Tyimkin
3
Verescsagin, Menysikov, Vorosilo, Gubin, Szannyikov
Bereglazov, Tyerescsenko, Koszov, Junykov, Jakucenya
4
Gimajev, Ignatovics, Bobrov, Butuzov, Sumakov
Mike Keenan
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 01:46 SZI Kugrisev Gubin
0-2 16:38 SZI PP Hersley Enlund Ozsiganov
1-2 18:48 MMG PP Zaripov Mozjakin Kovár
2-2 36:12 MMG PP Zaripov Mozjakin
2-3 60:22 SZI Mamasev
34 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 26

Szintén egy győzelemre áll a továbbjutástól az Ak Barsz. A kazanyiak a második omszki mérkőzésüket is megnyerték, a tatárok 16 kapura lövésből 3 gólt értek el.

KHL, 9540 néző.
Kosztyin: 81,2% (Barulin)
K
Nilsson: 95,8% (Garipov)
Gustafsson, Kuljas, Kolarik, Perezsogin, Popov
1
Zaharcsuk, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
Goncsarov, Homickij, Rasszkazov, Sirokov, Schütz
2
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Mirnov, Möller
Gluhov Ny., Ljamin, Berdnyikov, Szemjonov, Fiscsenko
3
Gyenyiszov, Medvegyev, Vrána, Gluhov M., Kosztyicin
Kulik, Mihejev, Volkov, Muszatov, Pervusin
4
Muszin, Pajgin, Burmisztrov, Obuhov, Petrov
Raimo Summanen
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 01:41 AKB Gluhov M. Zaharcsuk
0-2 27:50 AKB Kosztyicin Gluhov M.
0-3 31:45 AKB Zaharcsuk Rilov Kosztyicin
1-3 58:15 AVG Szemjonov Sirokov Fiscsenko
24 Kapura lövések száma 16
4 Kiállításpercek 2

A CSZKA nyert Helsinkiben. A moszkvaiak három kulcsjátékosa a 2 gólt szerző Hjalmarsson, a 3 gólpasszt kiosztó Mursak és a 17 védéssel shutoutot jegyző Galimov volt.

KHL, 13446 néző.
Karlsson: 90,6% (Helenius)
K
Galimov: 100% (Lalande)
Gunderson, Korpikari, Aaltonen, Wirtanen, Hagman
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Prohorkin, Radulov
Vaananen, Jaakola, Pöysti, Sallinen, Huhtala
2
Bondarjev, Misarin, Da Costa, Mursak, Hjalmarsson
Lajunen, Ohtamaa, Koukal, Moses, Omark
3
Jegorsev, Panyin, Zsarkov, Zsafjarov, Korotkov
Hahl, Maki, Rita
4
Naumenkov, Makarov, Volkov, Ljubimov, Mamin
Erkka Westerlund
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 09:15 CSZ PP Hjalmarsson Da Costa Mursak
0-2 51:23 CSZ PP Hjalmarsson Gyenyiszov Mursak
0-3 55:08 CSZ PP Grigorenko Radulov Mursak
17 Kapura lövések száma 32
14 Kiállításpercek 10

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 3-1
3-2 4-0 2-3 3-0 03.18 03.20 03.22
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 3-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 03.18 03.20 03.22
Döntő
?–?
03.26 03.28 03.30 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 3-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 03.19 03.21 03.23
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 3-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 03.19 03.21 03.23
Döntő
?–?
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SOSKMH 0-8VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0ÉLŐ
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk