A Szibir nyert Magnyitogorszkban

 

A novoszibirszkieken kívül a CSZKA és az Ak Barsz is 1 győzelemre került a továbbjutástól.

A Metallurg Magnyitogorszk nem élt a hatalmas lehetőségével. A Szibirből ugyanis eltiltás miatt hiányzott az első számú kapus, Alexander Salák, valamint a csapatkapitány, Alekszej Kopejkin. A címvédő mégsem nyert, így a párharc csütörtökön eldőlhet Novoszibirszkben.

KHL, 7130 néző.
Kosecskin: 90,0% (Murigin)
K
Beszpalov: 94,1% (Csubukin)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Alekszejev, Mamasev, Ullström, Salunov, Enlund
Batirsin, Lee, Kamenyev, Osala, Platonov
2
Ozsiganov, Hersley, Jefimenko, Koskiranta, Kugrisev
Malenykih, Habarov, Brent, Stapleton, Tyimkin
3
Verescsagin, Menysikov, Vorosilo, Gubin, Szannyikov
Bereglazov, Tyerescsenko, Koszov, Junykov, Jakucenya
4
Gimajev, Ignatovics, Bobrov, Butuzov, Sumakov
Mike Keenan
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 01:46 SZI Kugrisev Gubin
0-2 16:38 SZI PP Hersley Enlund Ozsiganov
1-2 18:48 MMG PP Zaripov Mozjakin Kovár
2-2 36:12 MMG PP Zaripov Mozjakin
2-3 60:22 SZI Mamasev
34 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 26

Szintén egy győzelemre áll a továbbjutástól az Ak Barsz. A kazanyiak a második omszki mérkőzésüket is megnyerték, a tatárok 16 kapura lövésből 3 gólt értek el.

KHL, 9540 néző.
Kosztyin: 81,2% (Barulin)
K
Nilsson: 95,8% (Garipov)
Gustafsson, Kuljas, Kolarik, Perezsogin, Popov
1
Zaharcsuk, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
Goncsarov, Homickij, Rasszkazov, Sirokov, Schütz
2
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Mirnov, Möller
Gluhov Ny., Ljamin, Berdnyikov, Szemjonov, Fiscsenko
3
Gyenyiszov, Medvegyev, Vrána, Gluhov M., Kosztyicin
Kulik, Mihejev, Volkov, Muszatov, Pervusin
4
Muszin, Pajgin, Burmisztrov, Obuhov, Petrov
Raimo Summanen
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 01:41 AKB Gluhov M. Zaharcsuk
0-2 27:50 AKB Kosztyicin Gluhov M.
0-3 31:45 AKB Zaharcsuk Rilov Kosztyicin
1-3 58:15 AVG Szemjonov Sirokov Fiscsenko
24 Kapura lövések száma 16
4 Kiállításpercek 2

A CSZKA nyert Helsinkiben. A moszkvaiak három kulcsjátékosa a 2 gólt szerző Hjalmarsson, a 3 gólpasszt kiosztó Mursak és a 17 védéssel shutoutot jegyző Galimov volt.

KHL, 13446 néző.
Karlsson: 90,6% (Helenius)
K
Galimov: 100% (Lalande)
Gunderson, Korpikari, Aaltonen, Wirtanen, Hagman
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Prohorkin, Radulov
Vaananen, Jaakola, Pöysti, Sallinen, Huhtala
2
Bondarjev, Misarin, Da Costa, Mursak, Hjalmarsson
Lajunen, Ohtamaa, Koukal, Moses, Omark
3
Jegorsev, Panyin, Zsarkov, Zsafjarov, Korotkov
Hahl, Maki, Rita
4
Naumenkov, Makarov, Volkov, Ljubimov, Mamin
Erkka Westerlund
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 09:15 CSZ PP Hjalmarsson Da Costa Mursak
0-2 51:23 CSZ PP Hjalmarsson Gyenyiszov Mursak
0-3 55:08 CSZ PP Grigorenko Radulov Mursak
17 Kapura lövések száma 32
14 Kiállításpercek 10

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 3-1
3-2 4-0 2-3 3-0 03.18 03.20 03.22
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 3-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 03.18 03.20 03.22
Döntő
?–?
03.26 03.28 03.30 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 3-1
3-4 h. 4-0 2-0 3-1 03.19 03.21 03.23
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 3-1
2-0 3-2 2-5 3-2 h. 03.19 03.21 03.23
Döntő
?–?
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB INFO
MOL 18:00 DHKSCC INFO
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL INFO
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk